Малюємо з AI

Іронія

Куратор теми
Статус: Offline
Реєстрація: 28.01.2013
Повідом.: 49384
Тут буде оголошення. Колись.
 
Останнє редагування:
OIG.jpg
Хидр, я совершенно не похож на этого долбоёба!
У тебя нет концепции.
Хорошо, если вместо чёрного треугольника нарисую пизду негритянки и назову "Чёрная дыра" - это будет концепцией? А какая вообще концепция была у Малевича, когда он рисовал свой "Черный квадрат"? Думаю что никакой, решил посмотреть на реакцию нарида, а жидовское кодло начало ахать и охать при виде этой "картины", типа - смотрите какая прелесть, каков художник, каков замысел!!!!
 
Пальцы (их количество), все же слабое место ИИ
ИИ малюет людей будущего, а у них возможно будет больше пальцев, чем у нас сейчас
Это Яхья Синвар или Халед Машаль?
На Хэмингуэя вроде смахивает
може, хай спробує "Постпсихологічну автодидактику" почитати ? ))
Краще - Камасутру з малюнками)))
 
Це гарна ідея, якщо, звісно, він перекладає коректно. Але справа не в цьому, бо перекласти якось можна і з гуглом. Справа в тому, що у тій малювалці усі кнопочки англ, а я не розумію куди тиснути :-)
Кнопочки можна перекласти на льоту в Chrome.

Безіменний.jpg
 
Оце з 10 спроб більш-менш те, що я хотіла. Але не зовсім те, бо я хотіла щоб кіт так красиво вигнувся у стрибку. Ну, мабуть ви розумієте про що я, бо ШІ не розуміє :-)
Які крильця правильні на другому фото - такі з хутром...
Але якби ще він не пхав скрізь то птахів - живих чи дохлих, то ще якісь дивні предмети інтер'єру :-)

Screenshot_20231202-175342.jpg
Screenshot_20231202-175331.jpg
 
Є в мене ще одна цікава задумка, яку колись хотіла втілити за допомогою фотошопу, але так і не зробила, бо треба було спочатку дівчину сфоткати (не знайшла потрібної фотки в інеті), а в реалі дівчини теж не знайшла, бо треба красиву і в білизні :-) Одна знайома є, але їй чоловік не дозволив, бо я ж роботу виложу в інеті. Хоча там нічого такого не видно.
І от сумніваюся чи зрозуміє мій задум малювалка )))
P.S. Це я задля інтриги :)
 
Останнє редагування:
Хидр, я совершенно не похож на этого долбоёба!

Хорошо, если вместо чёрного треугольника нарисую пизду негритянки и назову "Чёрная дыра" - это будет концепцией? А какая вообще концепция была у Малевича, когда он рисовал свой "Черный квадрат"? Думаю что никакой, решил посмотреть на реакцию нарида, а жидовское кодло начало ахать и охать при виде этой "картины", типа - смотрите какая прелесть, каков художник, каков замысел!!!!
Малєвіч просто безсоромно спиздив і картину і саму "концепцію". Картина була написана років мабуть за 50 до нього. І назва її була - неточно - "бійка негрів в печері без світла")) На той час нарід (за 50 років) ще "не був готовий до" мистецтва такого штибу)
І, доречі, вона у оригінального автора була не одна. Був ще, приміром, червоний квадрат. Апоплексичні кардинали збирають помідори - не пам'ятаю точно де)))
І, доречі2, під шаром фарби, подейкують, на квадраті Малєвіча таки було написано про бійку негрів.
 
А я ніяк не можу добитися, щоб намалював звичайні губи у дівчини Вже прошу вузькі, все одно ліпить силіконові.
 
Назад
Зверху Знизу