Малюємо з AI

Іронія

Куратор теми
Статус: Offline
Реєстрація: 28.01.2013
Повідом.: 49291
Тут буде оголошення. Колись.
 
Останнє редагування:
Тю! Ещё в 1978 тему обсасывали :D

1713724522384.jpeg
 
selfie.jpg

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
На велосипеді катався, по яблука ходив у садок, по горох на поле, купався в ставку, лазив по деревах, ходив у бібліотеку в клуб, полов картоплю, крав у сусідів абрикоси, дивився кіно по ламповому ящику, другий на горищі розкручував старий, воював з кропивою, ловив котенят, ганявся за курами, майстрував луки зі стрілами, ходив у баню, скакав по сіну.:перекур:
Трохи скоротила завдання, бо ШІ і без того нелегко довелося. :)

OIG3.jpg
 
кто сажает выросшие огурцы?
Их нужно либо семенами, либо рассадой.

Извращенцы.

нейронка тоже не врубилась - раскидала по брезенту.
А шо еще делать с такими качанами?

Или вы их засовываете в землю?
 
На тему сільского господарства
2024-04-22_15-29-26_2553.png

2024-04-22_15-28-38_1712.png
 
Останнє редагування:
Нагадує Ірландію :любов:

Розкажи, який був запит, що тут відбувається? Це три мавки, чи їх тільки дві і одна поки що жива справжня дівчина? :)
Я зараз читаю книгу, де забагато рудих дівчат, причому одна на одну схожі. Захотілося щось містичне на цю тему.
Було 10 спроб, трохи підправляла промпти, але таку картину, яку уявляла, так і не отримала :-)
"реалістичне зображення. ліс, три красивих молодих жінки з яскравим рудим волоссям до плеч. одна сидить на дереві, друга ховається вдалині у тумані, ще одна далеко зриває квіти. жінки вдягнені у зелений одяг."

Але в мене з'явилася цікава ідея і пропозиція для Сіра.
 
Я зараз читаю книгу, де забагато рудих дівчат, причому одна на одну схожі. Захотілося щось містичне на цю тему.
Було 10 спроб, трохи підправляла промпти, але таку картину, яку уявляла, так і не отримала :-)
"реалістичне зображення. ліс, три красивих молодих жінки з яскравим рудим волоссям до плеч. одна сидить на дереві, друга ховається вдалині у тумані, ще одна далеко зриває квіти. жінки вдягнені у зелений одяг."

Але в мене з'явилася цікава ідея і пропозиція для Сіра.
О божє
 
Назад
Зверху Знизу