Многотарифный счетчик электроэнергии

Господа, а посоветуйте счетчик 3 фазы 30 квт. Я так понимаю что 100А подойдет , да? Или 60А хватит? Но какой?
 
Берите какой нибудь двухтарифный, все равно какая нибудь экономия да будет.
 
Привіт шановні форумчани, є таке маленьке питання, купив двухзонний лічильник Меркурій 200.02 для установки, а в моєму районному ОБЛЕНЕРГО - кажуть, Я повинен був купити лічильник тільки у них(звичайно у них дорожче - 1400 грн), інакше не дозволять установку, при чому ссилаються на якусь постанову від 08,03,2016 року, чи попадав хтось в таку ситуацію, і як з неї можна вийти- щоб не матюкатися, лічильник уже на руках. Дякую за відповіді.
 
Останнє редагування:
Привіт шановні форумчани, є таке маленьке питання, купив двухзонний лічильник Меркурій 200.02 для установки, а в моєму районному ОБЛЕНЕРГО - кажуть, Я повинен був купити лічильник тільки у них(звичайно у них дорожче - 1400 грн), інакше не дозволять установку, при чому ссилаються на якусь постанову від 08,03,2016 року, чи попадав хтось в таку ситуацію, і як з неї можна вийти- щоб не матюкатися, лічильник уже на руках. Дякую за відповіді.
А чого Ви в районне пішли ? Iдіть на Плеханівську там вроді таких проблем не було.
 
А чого Ви в районне пішли ? Iдіть на Плеханівську там вроді таких проблем не було.

Я не з Харкова, запитував так в загальному, що взнав так це те що, ОБЛЕНЕРГО є приватизовані і в державній власності, в тих які в приватній власності, купляєш будь-який дозволений лічильник і проходиш процедуру установки, параметризації, а в державних - не дозволяють(все чітко і ясно прописано в деяких постановах, комісії по енергетиці......) ну або взятку начальнику районного управління, і все пучком. Але Я походу навів кіпішу, і мені напевно поки, що дозволили, сьогодні побачу.
 
Але Я походу навів кіпішу, і мені напевно поки, що дозволили, сьогодні побачу.
якщо людина "мовчить", то "вважають за лоха" і "нехай платить"
починаєш запитувати ФІО начальника і обіцяєш накатати пару заяв в прокуратуру і в організацію, якій воні підпорядковані - знаходиться "можливість розглянути ваше питання на ваших умовах"
якщо було б менше мовчазних лохів - давно б уже всі ці чинуші відвикли змушувати платити за кожен чих.
пс при цьому бажано хоча б трохи ознайомитися із реальним порядком дій і почитати нормативи, постанови ітд.
 
Привіт шановні форумчани, є таке маленьке питання, купив двухзонний лічильник Меркурій 200.02 для установки, а в моєму районному ОБЛЕНЕРГО - кажуть, Я повинен був купити лічильник тільки у них(звичайно у них дорожче - 1400 грн), інакше не дозволять установку, при чому ссилаються на якусь постанову від 08,03,2016 року, чи попадав хтось в таку ситуацію, і як з неї можна вийти- щоб не матюкатися, лічильник уже на руках. Дякую за відповіді.
Общайтесь с ними письменно и аргументированно, со ссылками на законы и т.п.
 
Отже, ситуація вирішилася так, сказав, що накатаю на начальника жалобу (Я, піта крутий знаю куда), а посекрету мені сказали (що наше ОБЛЕНЕРГО отримало деяку кількість багатотарифних лічильників і потихенько під примусом заставляють купляти в них і все це впирається з усім - в 2000 тис. грн.), а мені дозволили(можливо подумали, що ну нафіг з ним зв'язуватися), за установку +200 грн (це при тому що в мене електрофікований новострой-все нове) ну і лічильник Я купив за 900 грн, і того 1100 грн., ну 2000 тис.-бажання платити нема. Так що, наша держава - "кака була" "кака і залишилася" :)
 
Все купил счетчик))) А куда его отвозить теперь? Адресочек подскажите бывалые;)
 
Отже, ситуація вирішилася так, сказав, що накатаю на начальника жалобу (Я, піта крутий знаю куда), а посекрету мені сказали (що наше ОБЛЕНЕРГО отримало деяку кількість багатотарифних лічильників і потихенько під примусом заставляють купляти в них і все це впирається з усім - в 2000 тис. грн.), а мені дозволили(можливо подумали, що ну нафіг з ним зв'язуватися), за установку +200 грн (це при тому що в мене електрофікований новострой-все нове) ну і лічильник Я купив за 900 грн, і того 1100 грн., ну 2000 тис.-бажання платити нема. Так що, наша держава - "кака була" "кака і залишилася"
ага, раніше примус спрацьовував у більшості випадків
знайшов цікаву статтю, де заміна лічильника виходить більше 3000грн. О_о
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
плюс розписана дуже геморна процедура
звідки така ціна бралася?
а зараз побоюються "заяв".
 
Останнє редагування:
Отже, ситуація вирішилася так, сказав, що накатаю на начальника жалобу (Я, піта крутий знаю куда), а посекрету мені сказали (що наше ОБЛЕНЕРГО отримало деяку кількість багатотарифних лічильників і потихенько під примусом заставляють купляти в них і все це впирається з усім - в 2000 тис. грн.), а мені дозволили(можливо подумали, що ну нафіг з ним зв'язуватися), за установку +200 грн (це при тому що в мене електрофікований новострой-все нове) ну і лічильник Я купив за 900 грн, і того 1100 грн., ну 2000 тис.-бажання платити нема. Так що, наша держава - "кака була" "кака і залишилася" :)

Та не держава, не ототожнюйте, залишилися "великі манагери", котрих всраною мітлою, за допомогою тих же вищих манагерів, дуже легко відправити на вулицю. Причому всіх і одразу . Пишіть тому ж Яворському на всі їхні вибрики- вони його бояться як вогню, бо він зайда і не кум нікому, роздає ляпаси запросто, а на тих посадах не треба бути супер мозком , там 90% посадовців з заочною, або липовою освітою. Дійсні специ працюють з "залізом" і до "витребеньок" відношення не мають .

За парканом повно таких манагерів, а спеців обмаль. Друге питання, що скурвитися можуть і нові, але ж не давайте спуску!
 
И так ребятки мне не подошел такой ISKRA ME162-D1A44-V12L11-M3K0... Пишут везде межповерочный интервал 16 лет, но по паспорту 6 лет как и у всех европейских. А так все супер. Счетчик только куплен 2015 года производства за 1150 грн. Продаю за 800 грн. В Харькове пощупать, посмотреть приветствуется. В коробке сам счетчик НОВЫЙ с пломбой производителя (нульцовый в идеале, пару раз открыл коробку и все), паспорт, сертификаты. Забрать в любое время. В личку. На форуме с 2009 года. Надежней некуда)
 
ривіт шановні форумчани, є таке маленьке питання, купив двухзонний лічильник Меркурій 200.02 для установки, а в моєму районному ОБЛЕНЕРГО - кажуть, Я повинен був купити лічильник тільки у них(звичайно у них дорожче - 1400 грн), інакше не дозволять установку, при чому ссилаються на якусь постанову від 08,03,2016 року, чи попадав хтось в таку ситуацію, і як з неї можна вийти- щоб не матюкатися, лічильник уже на руках. Дякую за відповіді.
Врут - сам ставил недавно - так в местном облэнерго посоветовали купить на Барабашово - мол там дешевле - а им нести на прогрмамирование. Вообщем еще и установка его сейчас бесплатно - только за програмирование чет заплатил. Сначало думал брать Энергомеру, но посоветовали в облэнерго - Меркурий, мол полдлежит ремонту в случае чего. Ну спорить не буду какой лучше. Я поставил меркурий.
 
Врут - сам ставил недавно - так в местном облэнерго посоветовали купить на Барабашово - мол там дешевле - а им нести на прогрмамирование. Вообщем еще и установка его сейчас бесплатно - только за програмирование чет заплатил. Сначало думал брать Энергомеру, но посоветовали в облэнерго - Меркурий, мол полдлежит ремонту в случае чего. Ну спорить не буду какой лучше. Я поставил меркурий.

человек живет не в Харькове !
 
И так ребятки мне не подошел такой ISKRA ME162-D1A44-V12L11-M3K0... Пишут везде межповерочный интервал 16 лет, но по паспорту 6 лет как и у всех европейских. А так все супер. Счетчик только куплен 2015 года производства за 1150 грн. Продаю за 800 грн. В Харькове пощупать, посмотреть приветствуется. В коробке сам счетчик НОВЫЙ с пломбой производителя (нульцовый в идеале, пару раз открыл коробку и все), паспорт, сертификаты. Забрать в любое время. В личку. На форуме с 2009 года. Надежней некуда)

Кто еще не установил быренько покупаем отличный счетчик! А то себе поставлю, если долго думать будете ;)
 
Назад
Зверху Знизу