МОЗ України пояснив, чому маски мають носити всі без винятку

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 197743
МОЗ України пояснив, чому маски мають носити всі без винятку

2.04.2020 10:52

МОЗ України пояснив, чому маски мають носити всі без винятку

Медична маска запобігає розповсюдженню інфекції зі слиною та виділеннями з носоглотки хворих на COVID-19, чия інфікованість ще не встановлена та не має симптомів.

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Медична маска запобігає розповсюдженню інфекції зі слиною та виділеннями з носоглотки хворих на COVID-19, чия інфікованість ще не встановлена та не має симптомів.

Таку думку 2 квітня озвучив під час щоденного брифінгу головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

«Ми розуміємо, що маска не захищає людину. Але коли є маска, то виділення біологічного матеріалу, яке може містити збудник, зменшується, і не досягає півтора метра, а може виділятись не більше ніж на 10-15 сантиметрів», — зазначив він.«У разі недотримання соціальної ізоляції, маска на обличчі людини, яка ще можливо без симптомів, але може бути інфікованою, знижує ризики зараження інших Тому ми закликаємо всіх носити маски»

Як повідомлялося МГ «Об’єктив», уряд України
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
щодо дотримання карантину.

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
в аптеках продаются ...

Отак от..
У меня на районе четыре сетевых аптеки. 911, медсервис, семейная и не помню какая. Ни в одной нет уже как минимум недели две. Как и парацетамола, кстати.
 
У меня на районе четыре сетевых аптеки. 911, медсервис, семейная и не помню какая. Ни в одной нет уже как минимум недели две. Как и парацетамола, кстати.
не только в аптеках. смотри в киосках. обычно на киосках есть вывески - маски медицинские.. я себе купил в киоске.. ни в одной аптеке не нашёл
 
Отак от..
У меня на районе четыре сетевых аптеки. 911, медсервис, семейная и не помню какая. Ни в одной нет уже как минимум недели две. Как и парацетамола, кстати.

только шО был в аптеке Континента, там были маски но ценой не интересовался потому как искал респиратор Бук3К, купил его там ... Есть и маски и респираторы разных производителей. Континент шо на Леси Сердюка.
Там же Чудомаркет, ходят-бродят покупатели без масок не смотря на указание Кабмина
 
Отак от..
У меня на районе четыре сетевых аптеки. 911, медсервис, семейная и не помню какая. Ни в одной нет уже как минимум недели две. Как и парацетамола, кстати.


Кстати да , на счёт масок не знаю , а вот парацетамола не было в продаже , были аналоги
 

Вкладення

  • image.jpg
    image.jpg
    127.8 КБ · Перегляди: 275
Да? А еще не давно на сайте МОЗ писали, что маски только для больніх и тех, кто за ними ухаживает.
 
Усі вперлись у ті маски. Хотілося б почути - чи живе вірус у воді? Як довго, якщо живе? При якій температурі гине при нагріванні?
 
В аптеках есть, но дорого и какой-то дерибан самодельный.
 
Усі вперлись у ті маски. Хотілося б почути - чи живе вірус у воді? Як довго, якщо живе? При якій температурі гине при нагріванні?

при температуре 70 градусов живет 5 минут... для сравнения: грипп при 56 градусах гибнет через 3 минуты... вывод простой - эта новая разновидность приблизительно в 2 раза живучее! просто горячим утюгом погладить вещицу, чтобы его убить, не получится...

В аптеках есть, но дорого и какой-то дерибан самодельный.
да в инете уже полно роликов, как правильно их делать из подручных материалов! сделали сразу несколько по быстрому, и ходите на здоровье... нет, блять, будут лазить по всему городу искать по аптекам, собирая всякую заразу :рл:
 
при температуре 70 градусов живет 5 минут... для сравнения: грипп при 56 градусах гибнет через 3 минуты... вывод простой - эта новая разновидность приблизительно в 2 раза живучее! просто горячим утюгом погладить вещицу, чтобы его убить, не получится...
Дякую за корисну інфу, пригодиться.
 
Назад
Зверху Знизу