Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

IMG_20240423_170223.jpg
 
Розкинула на важливе питання. Все дуже невизначено, незрозуміло і страшно, а зимородок натякає на прозорість і дисципліну...але мене карти вгадали просто супер влучно. Дев'ятка стріл.

IMG_20240428_222624.jpg

IMG_20240428_222640.jpg
 


 
Останнє редагування:
Таке карти кажуть. Поради від Вірсавії.

Енергію Травня характерує стабільність, дисципліна та визначенність. Дотримання правил системи, спільноти, законодавства на будь-якому рівні.

Важливо притримуватись розпоряджень, графиків, рішень спланованих заздалегідь, притримуватись обраної стратегії.

Енергія Травня веде до раціонального та прагматичного мислення. Втілюйте у життя тільки реалістичні плани та довіряйте тільки перевіреним фактам.

Акценти енергії місяця:
- Довіряйте власним відчуттям, прислухайтесь до своєї інтуіції. Читайте поміж строк.
- Притримуйте емоції при собі та не поспішайте з висновками. Особливо при ситуаціях які на перший погляд здаватимуться простими та зрозумілими.

В Травні не варто:
- Виступати з ініціативами у нових / маловідомих справах. То саме "лізти поперед батька"
- Тим хто хворіє. Не варто поспішати вважати себе виздоровілим та швиденько кидатись до справ, до роботи. Поспішати швидко одужати, як й вважати себе повним сил перебувши на самолікуванні.
Є вказівка на скриту течію хвороби яка виять себе з часом.
Рекомендація, звертатись до представників офіційної медиціни та пройти скрупульозне обстеження.

Сприятливо:
- Вчитись, проходити навчання. Причому, як опановувати нові напрямки, здобувати нові навички, так і розвивати майстерність у наявній справі, професії.
- Монетизувати хобі. Якщо вагались і роздаровували продукти свого труда, зараз сприятливий час простроїти план ведення бізнесу та почати брати гроші за свій труд.
 
Аскеза, дієта, нема настрою, все бісить, бо до хєріща справ і бажання бути в Харкові, а я ще кілька тижнів буду не в Харкові, а зараз нарід з своїми родинами і кошиками ходить, в цей час власна нікчемність у понаїхів мабуть відчувається найбільше.
Яйця пофарбую, в каркаде, та і всьо.
 
Ці слова сьогодні як одкровення.
Гризе шо нічого не роблю для захисту країни і допомоги людям, які в біді. Як цивільна жінка і мати я роблю для родини всього дохуя. Не можу згрузити дітей на бабусь. Але як громадянка - ні. Ясно що я не всесильна. Але у мене з 1 березня 2014 з ними свої рахунки, коли я побачила їхню сцяну ганчірку над ода. 24 лютого вони прийшли вигнати мене з дому чи вбити, щоб заселитися в мою квартиру. А поки хата була в окупація вони й туди планували селитись, підари, не встигли.
І мене гризе шо ці рахунки не закриті.


IMG_20240504_200229.jpg
 
Назад
Зверху Знизу