Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

285cb02968972d1cda.jpg
 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

Как бы говорящее: "А куда это полгода делись?! только же весна была!"
Ага, полгода пролетели, будто неделя;)
Привет, замечательная Фьяметта:)
 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

Такой кекс завтра попробую
А я вот такое нацелилась попробовать (увидела сейчас у одной тётки). Думала, это оладьи с яблоками, но это, оказывается, дольки яблок в тесте :любов:

Рецепт авторский ;)
тесто густое, как для оладий, яблоки мою, чищу, режу на 4 части, сердцевину удаляю. Каждую из частей нарезаю лепестками по 0,5 см (раньше резала кружочками, но так удобнее вилочкой в рот отправлять), обмакиваю в тесто, обжариваю до готовности, готовые посыпаю сах.пудрой и корицей. Так как я тесто делала не сладким, то просто полила сверху яблочным сиропом ))
 

Вкладення

  • яблоки в тесте.jpg
    яблоки в тесте.jpg
    260.9 КБ · Перегляди: 46
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

СЕРГІЙ ЖАДАН
Пливи, рибо, пливи –
ось твої острови,
ось твоя трава,
ось твоя стернова:
править твій маршрут,
шиє тобі парашут,
пасе тебе в глибині
при своєму стерні.

Коли зелені зірки
падають в гирло ріки,
тоді твоя стернова
промовляє слова:
це ось – мої сни,
це – рибальські човни,
це – ніч, це – течія,
це – смерть, певно, моя.

Життя – це тиша й сміх.
Його стане на всіх.
Його вистачить всім –
всім коханням моїм.
Тому лети, рибо, лети –
я знаю всі мости,
знаю всі маяки,
роблю все навпаки.

Лише твої слова,
лише таємниці й дива,
лише сповідь і піст
в одному з портових міст.
Кохай, рибо, кохай,
хай безнадійно, хай,
хай без жодних надій –
радій, рибо, радій.

Любов варта всього –
варта болю твого,
варта твоїх розлук,
варта відрази й мук,
псячого злого виття,
шаленства та милосердь.
Варта навіть життя.
Не кажучи вже про смерть

244654263-395637692061230-2856032522404451037-n.jpg
 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

Немножко романтики
 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

Теперь норку так носят!
40c482370f01a8e4e77fc.jpg
 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

Красивый Интересно, как у тебя получится.

В общем диетический морковный кекс с корицей не впечатлил. Лучше морковку сырой употребить, а яйца - вареными.
Единственные овощные кексы, которые я ела с удовольствием, содержали творог (а может и сметанку, не помню). Из кабачков)
Не диетическая я душа :))
 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

Теперь норку так носят!
Красивое! :любов:
Живое, тёпленькое. :клас:

В общем диетический морковный кекс с корицей не впечатлил. Лучше морковку сырой употребить, а яйца - вареными.
Единственные овощные кексы, которые я ела с удовольствием, содержали творог (а может и сметанку, не помню). Из кабачков)
Не диетическая я душа :))
:D :пиво: И я с тобой. Творожные изделия - вкуснятина. :rolleyes: Кстати, морковку сырую тоже с удовольствием хрумаю. :жую:
 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

"Якщо вчасно не випити кави" (c)
Луцьк

245150181-4612111582168621-4093855638759672338-n.jpg
 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

К вчерашнему дню психздоровья)

За цей рік я для себе вивела універсальну формулу психічного здоров’я.
Психічне здоров’я = (Будь-яка дія * робити її просто) * n
Де n - число бажаних вами повторів або кратність повторення.
Просто їсти смачну якісну іжу вчасно і в достатній кількості.
Просто пити чисту воду у необхідній саме вам кількості.
Просто займатись тим видом фізичної активності, який приносить задоволення, покращує фізичний та емоційний стан.
Просто вчасно організовувати відпустки та відпочинок у тому форматі, який дає вам можливість відновитись і відпочити.
Просто регулярно робити чек-ап стану здоров’я.
Просто займатись тим, що приносить задовлення та гроші.
Просто якісно балансувати відпочинок та роботу впродовж дня та тижня.
Просто будувати ті стосунки, які приносять радість та задовлення.
І далі далі далі далі.
Просто, але часом дуже складно.
Що ж є до чого прагнути кожному з нас.
З Днем ментального здоров’я кожного з нас.

245296158_4360196050695632_4422346626017282741_n.jpg
 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

Люблю эту песенку, жизнеутверждающая и слова и муз, слушала в феврале перед операцией, хотя особо страшно не было, но...:yahoo:

 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

Из старенького
 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

Для души
 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

Интересное книжное.
10 ідей як бути спокійним у неспокійному світі від Анни Барнс

(кстати у меня есть одна ее книга, довольно милая, со Львова прислали в сюрпризном книжном обмене )
Этим летом я придумала свою фишку, выходила с кофеем каждое утро на балкон и фоткала небо, часа в 5-6 утра, каждый раз новые оттенки и узоры из облачков, типа фотомарафон)

Пропоную вам 10 ідей від авторки як працювати з внутрішньою напругою, стресами й покращити своє самопочуття. Ви їх можете запровадити у власне життя на регулярній основі: влаштувати тижневий чи місячний виклик, марафон із набуття корисної звички. Адже у будь-якій справі важлива закріплена рутина. Марафон — не виняток, а прекрасна нагода поекспериментувати зі своїм стилем життя. Зрештою, кожен день дає нам шанс змінити звичне русло і спробувати щось нове. То чому би не почати із віднайдення внутрішнього спокою?

10 ідей для марафонів, що допомагають берегти душевну рівновагу

Марафон “Так”
Спробуйте цілий тиждень (або довше) приймати нові можливості, які надходитимуть зі сторони. Наприклад, подруга запрошує в кіно чи до аквапарку. Або ж хтось зі знайомих вже давно і наполегливо просить вас про участь у кулінарному майстер-класі. Чому б ні? Головне — знати міру у фінансах (кошти мають здатність закінчуватися в найнеочікуваніший момент), а також обирати те, що не зашкодить здоров’ю.

Марафон “Сонце”
Спробуйте гуляти 10-20 хвилин під сонцем. Я живу у Львові, тому сонячна погода восени буває не так часто. Однак, як тільки сірі хмари розвіюються і сонце ледь-ледь пробивається промінням додолу, я або виходжу на балкон, або ж одягаю куртку і йду на вулицю. Якщо ви живете в тепліших регіонах, де більш сонячно, то зробіть такі короткі прогулянки щоденною звичкою. Повірте, вітамін D ще нікому не зашкодив.

Марафон “Розхламлення”
Його я готова практикувати ледь не щодень, особливо після майстер-класу Марі Федорової з мінімалізму. Візьміть собі за мету щоденно позбуватися однієї або кількох речей, які ви не використовуєте. Наприклад, вдома маєте побиту чашку, яку шкода викидати, або ж з надією дивитися на спідницю, яку одягали 10 років тому, хоча добре розумієте, що ваш стиль (чи фігура) змінилися. Якраз зараз ідеальна нагода залишити лише найнеобхідніше! Одяг можна віднести до спеціальних пунктів збору чи в спільноту “Оселя” (якщо така є у вашому місті), старі блокноти віддати на макулатуру, а побитим чашкам нарешті подякувати за служіння та утилізувати.

Марафон “Приваблива спальня”
Анна Барнс закликає зробити зі спальні святилище, до якого не проникатимуть жодні тривоги. І вона має рацію — спробуйте щоранку, як тільки прокинулися, застелити ліжко, поставити на вікні улюблений вазон чи квіти і винести з кімнати будь-які гаджети. Нехай спальня буде винятково місцем спокою. Можна практикувати вечірні ароматичні ритуали: перед сном запалювати лавандові свічки та читати кілька хвилин, медитувати чи молитися. Вибір за вами.

Марафон “Шу”
Трішки магічна комбінація звуків ШУ здатна при частому повторенні заспокоювати мозок та очищати його від зайвих думок. Спробуйте проговорювати “шу” протягом 5-7 хвилин для того, аби дати своєму розуму вгамуватися та плавно перейти в режим сну.

Марафон “Кіт”
Під час нашого щомісячного книжкового клубу одна з учасниць спільноти влучно зауважила: “Найкращими експертами з потягування є діти та коти. Вони, тільки прокинувшись, вже потягуються”. Тож чому би нам, дорослим людям, не взяти собі за звичку розминати своє тіло саме таким чином? Для цього необов’язково ходити до спортзалу за три кілометри від дому чи влаштовувати суперінтенсивні тренування вдома (але і це теж можете практикувати) — достатньо щогодини, після напруженої роботи за комп’ютером, потягнутися, трішки прогнути спину і відчути, як до наших кінцівок прибуває кров.

Марафон “Група підтримки”
Якщо ви думаєте, що перебуваєте віч-на-віч зі своїми страхами чи пригніченим настроєм, то ви помиляєтеся. Навколо сотні, а то й тисячі людей мають схожі проблеми. Наше завдання — достукатися до них і отримати/надати допомогу чи якусь пораду. Анна Барнс радить знайти групи підтримки за місцем проживання, а в добу інтернету та масової доступності це цілком реально, чи не так? Тож спробуйте знайти собі друга чи подругу, які будуть на зв’язку і зможуть підтримати вас у скрутні моменти. Але при цьому пам’ятайте — ви також можете стати рятівним колом для когось.

Марафон “Смачна п’ятірка”
Нашому організму часто бракує вітамінів С, D, групи В, тому вкрай важливо розуміти, в яких продуктах харчування вони містяться. Наприклад, цитрусові багаті на вітамін C, горіхи і насіння містять вітамін Е. Якщо ви дотримуєтеся вегетаріанської дієти, тоді бобові мають бути на вашому столі ледь не щодня. Загалом авторка радить споживати щонайменше п’ять порцій овочів і фруктів щодень, аби підтримувати нашу фізичну та розумову діяльність у нормі. Сьогодні я вже насолодилася своєю порцією свіжих яблук та грушок, а ви?

Марафон “Зелений — новий чорний”
Звучить заманливо, чи не так? Пропоную упродовж місяця відмовитися від споживання кави, багатої на кофеїн, замінивши її на зелений чай. Саме завдяки амінокислоті L-теанін, яка має розслаблювальний ефект, цей різновид чаю стане для вас прекрасним антистресовим засобом. Навіть якщо до того ви були фанатами лише чорного, то зараз можна поекспериментувати і обрати собі зелений чай з нотками бергамоту, шипшини чи женьшеню (останній, до речі, має стимулюючий ефект). Готові приєднатися до клубу любителів зеленого кольору?

Марафон “Smile”
Для мене це найприємніший спосіб практикувати нову звичку: тепер щоразу, коли хтось прагне образити, дорікнути чи поскаржитися на щось, я кілька секунд усміхаюся і пробую налаштуватися на добрий настрій. Чи це допомагає? Звісно! Можете навіть зараз спробувати — усміхніться собі чи своєму ноутбуку. Маєте вдома кота чи песика — усміхніться їм. Дістають сусіди чи надокучливі родичі? Знову вмикаємо режим “Smile” і опановуємо витончене мистецтво забивати на все.

Первая идея напомнила комедию с Джимом Керри, "Всегда говори да" :D я ее обожаю!

 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

Любовь, она такая :)



 
Re: Музыкальная или графическая ассоциация к прожитому дню :)

 
Назад
Зверху Знизу