Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

Піз..ць в тебе важкий випадок: ти там не наркоман часом, що таке верзеш? До чого тут донори МВФ та поточні борги? Ти на просте питання можеш відповідь надати "аналітик" хєров: який Захід, звідки и коли тобі стільки зброї надасть щоб декілька мільйонів солдат забезпечити коли зараз десь близько 300-350 тисяч з терообороною і їм волонтери допомогають постійно і постійно гроші на шось збирають, бо держава просто все не забезпечує? Ніколи не чув про таке "діючий вояка"? Ти суми прості здатен порахувати скільки воно треба якщо армія приблизно в десять раз збільшиться? Прикинь я таки утримувач як і багато цивільних, тому що принаймні інколи в супермаркеті щось купую, а це податки та робочі місця. Я не знаю яку ти хавку їси, тут люди в тому числі і місцеве виробництво їдять. Так що закінчуй свій парад ідіотизму і якщо такий принциповий, то звернись до команди Зеленського з приводу того де всілякі Ярославські, Авакови та інші їм подібні зі своїми родичами, а не тут "воюй". Хто ті які за кордоном чи то мільярд чи два доларів за першій місяць потратили з так званих "біженців" за кордоном? А багато людей і без армії роблять шось для України і дійсно це не афішують особливо, так що іди зі своєю пихатістю кудись в інше місце, бо досить дурнуватим тут виглядаєш: повага до ЗСУ є, якщо ти там справді, проте вона закінчується тоді коли от так як ти пісюнами мірятись починають, бо це в тебе говорить образа та заздрість на людей які залишились в цивільному житті. В мене знайомий є який займається доставкою продуктів для людей, раніше бінзин возив: ти йому теж скажещ, що треба все кидати та на фронт терміново? Чим я займаюсь озвучувати з певних причин не буду.
ти довбойоб, я таким дебілам кожного разу пропоную - заправить просто 1 танкову роту соляркою. А потім заправити танковий батальон ,а потім танкову бригаду - ти уявляєш обсяг пального, про котрий мова лише в межах одного організму. Покажи мені волонтерів ,котрі можуть купити кілька сотень тон пального на тиждень - це потреба фронту на тиждень.

Ти 3ебілам іди сци у вічі, про те що волонтери армію утримують. Допомагати і утримувати - це різні речі. Більшість взагалі краще би нічого не робили - слонам глушники та коліматори, а вони один хуй стріляти не можуть.

Якщо всі стільки платять податків - чому Україна банкрут? Нашо їй дають мільярди євро і доларів на підтримку, не на озброєння, то окремі гроші, а тупо на виплату зарплат всім бюджетникам. Тому годі смішити про податки, на які ви Армію годуєте, під час коли економіка в пизді.

Якщо війна Вітчизняна, то воювати мають всі, а баби і діти пиздувати на заводи точити снаряди ,і працювати в полі. А не сидіти по кабакам, бухими ганяти на дорогих авто по місту. Якщо війнонька для всіх, то для всіх, а не тільки для тих, хто пішов і не засцав.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

ти довбойоб, я таким дебілам кожного разу пропоную - заправить просто 1 танкову роту соляркою. А потім заправити танковий батальон ,а потім танкову бригаду - ти уявляєш обсяг пального, про котрий мова лише в межах одного організму. Покажи мені волонтерів ,котрі можуть купити кілька сотень тон пального на тиждень - це потреба фронту на тиждень.

Ти 3ебілам іди сци у вічі, про те що волонтери армію утримують. Допомагати і утримувати - це різні речі. Більшість взагалі краще би нічого не робили - слонам глушники та коліматори, а вони один хуй стріляти не можуть.

Якщо всі стільки платять податків - чому Україна банкрут? Нашо їй дають мільярди євро і доларів на підтримку, не на озброєння, то окремі гроші, а тупо на виплату зарплат всім бюджетникам. Тому годі смішити про податки, на які ви Армію годуєте, під час коли економіка в пизді.

Якщо війна Вітчизняна, то воювати мають всі, а баби і діти пиздувати на заводи точити снаряди ,і працювати в полі. А не сидіти по кабакам, бухими ганяти на дорогих авто по місту. Якщо війнонька для всіх, то для всіх, а не тільки для тих, хто пішов і не засцав.

Вроде как войну так и не объявили. Или пропустил что-то?
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

по тобі жодного разу ще не стріляли 9м55ф і 9м528, бо кацапи їми за 8 років не стріляли ні разу, але вони в них є, на відміну від нас.

Какое у тебя "задавлю авторитетом!!" Не стреляли. И? Это означает, что "Харьков постигнет участь Мариуполя"?

Смерчі, котрі прилітали до цього - це звичайні кассетні з БЕ 9н235 і кассетні з ПТМ-3.
По Харкову навіть термобаричні 9м55с ще не прилітали, котрими накривали Перемогу в 2014му.

Опять-таки - и? А смогли бы обстреливать массово более дорогими боеприпасами? Сомневаюсь.

1 снаряд 152мм до 2а36 і 2а65 вартує більше 5т долярів, про які 600-1000 ти пишеш???

А я пишу про, если ты не смог прочитать -
600-100 долларовым залпами 122 и 152-мм гаубиц

А Пион - 203-мм или ты не в курсе?

Хватить мені писати хуйню про котру ти максимум читав з вікіпедії.

Что ты имеешь против Википедии? Давай, расскажи где именно она врет.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

А я пишу про, если ты не смог прочитать -

ти дурень, я тобі написав вартість снарядів до 152мм, просто я тобі написав назви гармат, у них один снаряд до обох систем.

от в тому і різниця, що ти без вікі просто НУЛЬ, а намагаєшся мені щось довести

1 снаряд 152мм до 2а36 і 2а65 вартує більше 5т долярів, про які 600-1000 ти пишеш???
до якої 152мм гаубиці снаряд коштує 600 баксів???
навіть танковий 125мм звичайний ОФ коштує більше 3,5т баксів.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

Годі сратись, питання про Харків стояло. И воно для багатьох важливе, дуже важливе, чому? можу тільки Шекспіра процитувати:
Опять дурные мысли?
Человек Не властен в часе своего ухода
И сроке своего прихода в мир,
Но надо лишь всегда быть наготове.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

ти довбойоб, я таким дебілам кожного разу пропоную - заправить просто 1 танкову роту соляркою. А потім заправити танковий батальон ,а потім танкову бригаду - ти уявляєш обсяг пального, про котрий мова лише в межах одного організму. Покажи мені волонтерів ,котрі можуть купити кілька сотень тон пального на тиждень - це потреба фронту на тиждень.

Ти 3ебілам іди сци у вічі, про те що волонтери армію утримують. Допомагати і утримувати - це різні речі. Більшість взагалі краще би нічого не робили - слонам глушники та коліматори, а вони один хуй стріляти не можуть.

Якщо всі стільки платять податків - чому Україна банкрут? Нашо їй дають мільярди євро і доларів на підтримку, не на озброєння, то окремі гроші, а тупо на виплату зарплат всім бюджетникам. Тому годі смішити про податки, на які ви Армію годуєте, під час коли економіка в пизді.

Якщо війна Вітчизняна, то воювати мають всі, а баби і діти пиздувати на заводи точити снаряди ,і працювати в полі. А не сидіти по кабакам, бухими ганяти на дорогих авто по місту. Якщо війнонька для всіх, то для всіх, а не тільки для тих, хто пішов і не засцав.
У який капець: нешановний щов би ти кудись до кацапляндії, бо так вже відверто смердиш звідки ти не є. Відповідь дати ти не можеш на саме просте питання звідки гроші візьмуть, амуніцію, харчі та озброєння коли зараз не вистачає бува. На цьому можна з тобою закінчувати. Можеш мені на слово повірити, що я б взяв зброю та застрелився не думаючи якщо б від цього щось залежало, проте воно так не працює в 21 столітті та і взагалі не працює, а ти приблизно те саме пропонуєш якщо не мільйонам, так сотням тисяч зробити бо без зброї, не нагодовані, не вмотивовані це буде просто гарматне м'ясо, Все з тобою зрозуміло: якщо гинуть, то нехай всі, а якщо не хочуть то змусимо - з такими "друзями" і ворогів не треба.:відстій:
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

У який капець: нешановний щов би ти кудись до кацапляндії, бо так вже відверто смердиш звідки ти не є. Відповідь дати ти не можеш на саме просте питання звідки гроші візьмуть, амуніцію, харчі та озброєння коли зараз не вистачає бува. На цьому можна з тобою закінчувати. Можеш мені на слово повірити, що я б взяв зброю та застрелився не думаючи якщо б від цього щось залежало, проте воно так не працює в 21 столітті та і взагалі не працює, а ти приблизно те саме пропонуєш якщо не мільйонам, так сотням тисяч зробити бо без зброї, не нагодовані, не вмотивовані це буде просто гарматне м'ясо, Все з тобою зрозуміло: якщо гинуть, то нехай всі, а якщо не хочуть то змусимо - з такими "друзями" і ворогів не треба.:відстій:

ціна неважлива, якщо на кону держава і інснування нації.
Просто ти охуєнний патріот до поки тобі не довелось власноруч піти і вбивати ворога, ти охуєнний воюватель чужими руками і без всякої відповідальності за свої рішення, ти не несеш жодної відповідальності за ввірених тобі людей. От і вся різниця.

Дивлячись як гульбанять і живуть в тилу - знову у нас війнонка тільки "для шизонутих АТОшників", а решті тупо похуй.

Якого тобі озброєння не вистачає? Калашів і набоїв як гівна, а от танків і гармат з ракетами в нас нема не тому, що грошей нема, а тому що нація обрала клована-члєнограя і зараз мені ці самі 73% ,а в Харкові 87%, розповідають чому лише ми маємо воювати, а вони самі охуєнні та цінні тушки - їм не можна на фронт, бо їх там убити можуть. Так тут всіх убити можуть - така війна.

Нахуя нам невмотивовані громадяни, а так хоч розтяжки в зеленці познімають - вже користь буде.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

Якого тобі озброєння не вистачає? Калашів і набоїв як гівна, а от танків і гармат з ракетами в нас нема не тому, що грошей нема, а тому що нація обрала клована-члєнограя
Сам же себе противоречишь. С одной стороны врага не увидишь и стрелковки почти нет и в основном арт дуэли а с другой предлагаешь брать автомат и набои.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

Сам же себе противоречишь. С одной стороны врага не увидишь и стрелковки почти нет и в основном арт дуэли а с другой предлагаешь брать автомат и набои.
розумієш в чому прикол - є купа посад ,котрі не бойові навіть: ремонт бойової техніки, хтось мусить крутити гайки і заварювати дірки в оперативному тилу. Не шкарпетки у метро продавати, а лагодить гармати, танки, не на маршрутці їздити, а БК хавку і воду на 0 підвозити, медики мають бути. Звязківці. Писарі банальні.
Навіть на цих посадах бракує людей.
А ще нам не дають новітнього озброєння, бо доцільно на нього навчити, а потім дати - щоб не була макаки з гранатою. От ждя цього мають бути призвані фактично дубльована кількість тих, хто зараз тримає орків - вони не вічні, в нас теж втрати чималі.

Але в нас патріоти всі охуєнно розповідають як їм не вистачає і як робити, а коли пропонуєш прийти - хуяк і він стає піздєц самою цінною тушкою нації, буцімто решта вояків меньш цінні.

Піди он в центр і подивись на атлєтів в парку, на саржиному яру - чом би їм у ЗСУ не прийти і не показати як треба там снаряди подавати до гармати, теж переноска ваги - 46-48кг 152мм кабан важить.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

ціна неважлива, якщо на кону держава і інснування нації.
Просто ти охуєнний патріот до поки тобі не довелось власноруч піти і вбивати ворога, ти охуєнний воюватель чужими руками і без всякої відповідальності за свої рішення, ти не несеш жодної відповідальності за ввірених тобі людей. От і вся різниця.

Дивлячись як гульбанять і живуть в тилу - знову у нас війнонка тільки "для шизонутих АТОшників", а решті тупо похуй.

Якого тобі озброєння не вистачає? Калашів і набоїв як гівна, а от танків і гармат з ракетами в нас нема не тому, що грошей нема, а тому що нація обрала клована-члєнограя і зараз мені ці самі 73% ,а в Харкові 87%, розповідають чому лише ми маємо воювати, а вони самі охуєнні та цінні тушки - їм не можна на фронт, бо їх там убити можуть. Так тут всіх убити можуть - така війна.
ДАУН!!!!! Яке існування нації коли ти пропонуєш всіх, принаймні чоловіків на війні угробити? ТИ ЗОВСІМ ЙОБНУТИЙ ТА НЕАДЕКВАТНИЙ? Шє, звісно і 73% не забув додати. Де там Пеціні сини? В який частині воюють? Чого ти в нього це не питаєш? Тобі вже неодноразово писалося, що люди роблять у цій війні що можуть і не тільки автоматами чи гарматами, але ти це в упор бачити не бажаєш бо банально неадекватний. Знову різницю в тебе, єбаната, не виходить зрозуміти, що "можуть вбити" та свідомо на смерть направляти, то різні речі досить? Розкажи мені яка Україні чи нації користь якщо умовного Васю, який не хоче на фронт іти, вб'ють, проте цей Вася людям їжу розвозить щодня чи то програмування непогано знає та потенційно в перспективі може дуже багато корисного цім знанням країні принести. Яка то нація взагалі? Тут і українці, і росіяни, і татари, і євреї і ще бог зна скільки народів та націй мешкає. За яку з них ти? Відповідь хоч надай на зовсім просте питання: за що і за кого ти в цій війні воюєш, якщо вся ота твоя примарна нація чи то поляже, чи то з інвалідів складатиметься? Тобі дебілу розказати як я "гульбаню" та "жирую" доки ти за мене віддуваєшся? Розказую: боргів за 40 тисяч які я повернути банально вза такої обстановки не можу і мені нічого не списують хоч війна хоч що і просто б помер якшо б не допомога однієї знайомої з-за кордону бо ніякої допомоги мені не дають, а роботи нема і живу десь на 4 - 6.5 тисяч на місяць з яких банк щє чималу частину забирає. Комунальні борги ще ростуть. Подобається тобі єблану такі "гуляння"? ТАк в мене щє дах над головою є, а скількі людей і це втратили. Ой ну і дебіл, піздець суцільний.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

Почитал Пушарика и что то ничего не понял. Получается, что если кацапы попрут техникой (которой у них докуя) на Харьков, то обороне города пиздец за несколько дней?
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

Почитал Пушарика и что то ничего не понял. Получается, что если кацапы попрут техникой (которой у них докуя) на Харьков, то обороне города пиздец за несколько дней?

хуйово читав - там написано тільки про артилерію, котрою кацап безкарно може єбошити через порєбрік по Харкову. На місто він вже пробував ходить - не вийшло, тепер просто тактика терору цивільного населення, бо оборона міста не по зубах.

Я хоч десь про оборону міста написав???

Ще раз кажу, що написав лише про артилерію, котрою ворог безкарно через порєбрік до сьогодні може навалювати по місту - не більше.

ПС: така доля не лише в Харкова. Сумщина так само близько до кордону і по ній теж навалюють артою через порєбрік, але не лізуть в наступ. Просто кошмарять цивільне населення.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

ДАУН!!!!! Яке існування нації коли ти пропонуєш всіх, принаймні чоловіків на війні угробити? ТИ ЗОВСІМ ЙОБНУТИЙ ТА НЕАДЕКВАТНИЙ? Шє, звісно і 73% не забув додати. Де там Пеціні сини? В який частині воюють? Чого ти в нього це не питаєш? Тобі вже неодноразово писалося, що люди роблять у цій війні що можуть і не тільки автоматами чи гарматами, але ти це в упор бачити не бажаєш бо банально неадекватний. Знову різницю в тебе, єбаната, не виходить зрозуміти, що "можуть вбити" та свідомо на смерть направляти, то різні речі досить? Розкажи мені яка Україні чи нації користь якщо умовного Васю, який не хоче на фронт іти, вб'ють, проте цей Вася людям їжу розвозить щодня чи то програмування непогано знає та потенційно в перспективі може дуже багато корисного цім знанням країні принести. Яка то нація взагалі? Тут і українці, і росіяни, і татари, і євреї і ще бог зна скільки народів та націй мешкає. За яку з них ти? Відповідь хоч надай на зовсім просте питання: за що і за кого ти в цій війні воюєш, якщо вся ота твоя примарна нація чи то поляже, чи то з інвалідів складатиметься? Тобі дебілу розказати як я "гульбаню" та "жирую" доки ти за мене віддуваєшся? Розказую: боргів за 40 тисяч які я повернути банально вза такої обстановки не можу і мені нічого не списують хоч війна хоч що і просто б помер якшо б не допомога однієї знайомої з-за кордону бо ніякої допомоги мені не дають, а роботи нема і живу десь на 4 - 6.5 тисяч на місяць з яких банк щє чималу частину забирає. Комунальні борги ще ростуть. Подобається тобі єблану такі "гуляння"? ТАк в мене щє дах над головою є, а скількі людей і це втратили. Ой ну і дебіл, піздець суцільний.
та годі тут сцатись на людях ,прикриваючись піздєжом про високе. Я вже все давно поняв, таких сцикунів з 14го за людей не вважаю.

Я до 2019 теж не отримав жодної грівні від країни, зато продав одне з сім"ї авто і сім;я відпусток не бачила. І маю пиздець спині. Тому нєхуй з мене тут сльозу давити.

Приходь в ЗСУ захищати Неньку - будеш отримувати на війні 100т зарплатні щомісяця і тепер ще за кожного полоненого премія 3куя баксів. Борги віддаси швидко - за місяць.

ПС: я вже давно зрозумів що ти 3ебіл сцикливий і не більше - пиздіти на хф лише тямиш.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

Получается, что если кацапы попрут техникой (которой у них докуя)
Откуда у них дохуя техники? То что было исправно уже частично утилизировано. А то что с хранения поставят в строй ждут ПТРК.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

Средств защиты меньше, чем средств атаки, во всем мире, даже в Израиле.
У них стратегия простая. Насыпают ракетами - осуществяляют воздушную или наземную операцию возмездия. У нас так не получится по крайней мере сейчас. Это понимают и союзники. Поэтому задача - подорвать политический режим в педерации изнутри. Я так это вижу.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

А ты смотрю по-болгарски глаголишь.
Де ти в мене побачив болгарську? Я її знаю, але навіщо вона на ХФ?

"мовою окупанта пишеш" Эту фразу использую боты. Сорян.
Контррозвідник мамкін.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

та годі тут сцатись на людях ,прикриваючись піздєжом про високе. Я вже все давно поняв, таких сцикунів з 14го за людей не вважаю.

Я до 2019 теж не отримав жодної грівні від країни, зато продав одне з сім"ї авто і сім;я відпусток не бачила. І маю пиздець спині. Тому нєхуй з мене тут сльозу давити.

Приходь в ЗСУ захищати Неньку - будеш отримувати на війні 100т зарплатні щомісяця і тепер ще за кожного полоненого премія 3куя баксів. Борги віддаси швидко - за місяць.

ПС: я вже давно зрозумів що ти 3ебіл сцикливий і не більше - пиздіти на хф лише тямиш.
Ну не вважаєш за людей, то пішов на хуй підар і довбись у сраку далі, хоч звідки ти(((( Хоча щось мені підказує, що насправді ти просто звичайне дрочило ботське, навіть скоріше за все крємлєботське. Що мені підказує? Може те, що ти на жодне питання конкретне відповісти не можеш? Чи тому, що нічого окрім огиди твоя писанитна не викликає? Ну або отой воєнком якому плани по набору горять, з круглою відкормленою пикою. Ти ж сам підарюга розпинався, як тут всі на гражданці гульбасять коли ти воюєш, так я тобі приклад навів конкретний, як я "гуляю", так що то ти, чмо обісцяне, тепер мені тут про сльози пишеш? Які 100 тисяч? Ти, блять, ніби то з ЗСУ, а не знаєш, що платять до 100 тисяч, а не 100 тисяч і тим хто безпосередньо в зоні бойових дій перебуває, а не всім? Це вже вкотре ти облажався на простих темах. Зі спиною воно. Хто тобді блять і де сказав, чортило їбуче, зі спиною ти там проблеми маєш чи з чим, що це тобі право якесь надає людей інших ображати і вказувати їм таким огидним тоном що робити? Нахуй, підар, і пельку стулив в будь якому випадку.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

Наши воины героически отстояли и отстаивают наш Ха.

Но близость границы, каждоночные и каждодневные "подарки", расширение и приближение фронта разгоняют панические настроения.

А голосовалка де?
Или это риторический вопрос?

События и факты никогда не разгоняют панические настроения. Их разгоняют паникеры. Люди такие. Это норм. Раньше расстреливали, но сейчас чуть более щадящие времена.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

Ну не вважаєш за людей, то пішов на хуй підар і довбись у сраку далі, хоч звідки ти(((( Хоча щось мені підказує, що насправді ти просто звичайне дрочило ботське, навіть скоріше за все крємлєботське. Що мені підказує? Може те, що ти на жодне питання конкретне відповісти не можеш? Чи тому, що нічого окрім огиди твоя писанитна не викликає? Ну або отой воєнком якому плани по набору горять, з круглою відкормленою пикою. Ти ж сам підарюга розпинався, як тут всі на гражданці гульбасять коли ти воюєш, так я тобі приклад навів конкретний, як я "гуляю", так що то ти, чмо обісцяне, тепер мені тут про сльози пишеш? Які 100 тисяч? Ти, блять, ніби то з ЗСУ, а не знаєш, що платять до 100 тисяч, а не 100 тисяч і тим хто безпосередньо в зоні бойових дій перебуває, а не всім? Це вже вкотре ти облажався на простих темах. Зі спиною воно. Хто тобді блять і де сказав, чортило їбуче, зі спиною ти там проблеми маєш чи з чим, що це тобі право якесь надає людей інших ображати і вказувати їм таким огидним тоном що робити? Нахуй, підар, і пельку стулив в будь якому випадку.

Обіісцяний підарок це ти , бо ти обісцявся і відкосив. Тому завали свій пиздак про свої проблеми і йди виконай свій законний чоловічій обов'язок - не чекай коли війна зайде в твою хату, відсидітися не вийде.
 
Re: Не постигнет ли Харьков участь Мариуполя?(

А голосовалка де?
Или это риторический вопрос?

События и факты никогда не разгоняют панические настроения. Их разгоняют паникеры. Люди такие. Это норм. Раньше расстреливали, но сейчас чуть более щадящие времена.

Насчёт голосовалки, не образован в этом) незнаю как это сделать, да и поздно уже наверное:(
 
Назад
Зверху Знизу