Нова шахрайська схема (заробіток на лайках/відгуках). Як заробити на шахраях.

Статус: Offline
Реєстрація: 13.04.2013
Повідом.: 1712
Описую схему шахрайства одразу: виходять з пропозицією віддаленої роботи (на мене вийшли двічі через WhatsApp), обіцяють заробіток 800-3000грн в день, суть роботи писати відгуки на гуглкартах, ставити лайки на відео в туктоці (або ще щось легке), після згоди запитують ім'я та вік (щоб відсіяти неплатіжоспроможних), далі дають код та посилання на аккаунт куратора в телеграм, в телеграмі куратор просить підписатися на группу (в якій боти крутять скріни виплат на великі суми і дякують, а також в цю групу кидають завдання), також куратор запитує ПІБ і номер карти, ПІБ я надавав вигаданий, а номер карти давав реальний від дебетної карти монобанк (та що без керидитного ліміту, або можна створити віртуальну карту), далі після виконнаня завдань ви надсилаєте скріншоти з лайками або відгуками і вам реально виплачують гроші (перші шахраї виплачували по 50грн 4 рази, другі виплатили 1050грн по150грн - але то в них стався збій чи бот налаштований був погано, скоріш за все стоп сумма виплат близько 450грн). І після декількох завдань на лайки вам пропонують виконати завдання "внести депозит" 500,1000,... грн і отримати виплату 650, 1500...грн відповідно, без виконання цього завдання далі з вами працювати не будуть (хоча деякі боти можуть ще раз прокрутити схему з виплатами).
Якщо вам запропонували таку роботу і ви маєте трохи часу та натхнення то можна трохи додати клопоту шахраям, я виконав всі заохочувальні завдання, отримав "зарплатню" яку успішно перевів на благодійні фонди, погодився виконати завдання на перерахунок грошей на їх карту (звісно не перераховува), номера карт, схему шахрайства направив до підтримки монобанку, також написав онлайн заяву в кіберполіцію (подзвонили кажуть треба ще підійти написати фізично тепер, щоб вони могли звернутись з запитом до банку).
 

Вкладення

  • 123.jpg
    123.jpg
    59 КБ · Перегляди: 670
  • 1234.jpg
    1234.jpg
    51.7 КБ · Перегляди: 446
  • 12345.jpg
    12345.jpg
    51.7 КБ · Перегляди: 389
  • 123456.jpg
    123456.jpg
    53 КБ · Перегляди: 474
  • 345.jpg
    345.jpg
    59.8 КБ · Перегляди: 919
Останнє редагування:
ви надсилаєте скріншоти з лайками або відгуками і вам реально виплачують гроші (перші шахраї виплачували по 50грн 4 рази, другі виплатили 1050грн по150грн
Обіцяне виконали.

вам пропонують виконати завдання "внести депозит" 500,1000,... грн і отримати виплату 650, 1500...грн
Завдання не виконав, гроші не отримав.


Чому вони шахраї?
 
Обіцяне виконали.
В МММ головне вчасно вийти. Вже після того як я відмовився їм оплачувати "депозит", підключився оператор та ломаному українському почав ображати, а потім видалив переписку.
Та й не виконали вони все обіцяне.

Чому вони шахраї?
Не оплатили ПДФО та військовий збір.
Представляються менеджером лінкедіну (що явно брехня), пишуть з мальтійських номерів. Дуже погана українська в цих довбнів, скоріш за все це навіть нез оркостану шахраї, а якісь мавпи далекі від словянських мов.

Ну і бо відома схема:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Так писать фейковые отзывы - это в принципе копеечная торговля совестью для мудаков.
 
Мне на Ватсаап сегодня с Мозамбика пришло:



🇺🇦Привіт ПЕРЕМОЖЕЦЬ!!!🇺🇦

Ми даруємо ВАМ БОНУС 1ОООО гривень на 🍋🤩🍋 ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ! 🍋🤩
Напиши в повідомленні у відповідь «Бонус» і забери 1ОООО гривень 🤑🤑🤑 і 25О фриспінів на гру при реєстрації і на ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ за посиланням - 👉 https://............


Кто эти люди? Нахрена они мне это шлют???
 
Не, ну а шо , :незнаю:
Я так личу, шо ТС молодец, :клас:
так би мовити ДНД (в доброму сенсі того)интернет простору..:збентежений:
бо якби мені така пропозиція прийшла , то я би їх путіним обізвав тай на тому спілкуваня закінчилось..:D
 
Так писать фейковые отзывы - это в принципе копеечная торговля совестью для мудаков.
Можливо, суть в тому що ті відгуки ніхто навіть не перевіряє, бо відгуки публікуються не відразу, можна написати, зробити скріншот і одразу видалити, ба навіть скріншоти не перевіряють (чи може тільки вибірково), там все автоматизовано на ботах телеграм, а замисел зробити те шахрайство не прибутковим і допомогти ЗСУ, ну і можливо поліції допомогти викрити скомпрометовані картки та рахунки.
 
Мне на днях с египетского номера в ватсап предлагали работу)
Эх, надо было бы хоть схему узнать, а я сразу отказалась...
но явно что-то с текстом (типа, издание какое-то, и через гетконтакт бьется связанное с текстом)
 
Мне на днях с египетского номера в ватсап предлагали работу)
Эх, надо было бы хоть схему узнать, а я сразу отказалась...
но явно что-то с текстом (типа, издание какое-то, и через гетконтакт бьется связанное с текстом)
А у меня сразу деньги, без работы.
 
🇺🇦Привіт ПЕРЕМОЖЕЦЬ!!!🇺🇦

Ми даруємо ВАМ БОНУС 1ОООО гривень на 🍋🤩🍋 ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ! 🍋🤩
Напиши в повідомленні у відповідь «Бонус» і забери 1ОООО гривень 🤑🤑🤑 і 25О фриспінів на гру при реєстрації і на ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ за посиланням - 👉 https://............


Кто эти люди? Нахрена они мне это шлют???
Багато дуже тупих розводів, звісно, у жодному разі не передавайте кошти, срок дії карти, цвв код, особисті данні і т.п. Це власне поки єдина відома мені схема шахрайства де шахраї витрачають невеличкий бюджет щоб втертись в довіру і звісно людина з критичним мисленням не клюне, але на те й розрахована схема, якщо більшість буде підігравати шахраям і виходити на етапі коли просять внести "депозит" то шахраї будуть в мінусі, а якщо направите гроші волонтерам то ЗСУ в плюсі, та й можна посприяти виявленню карток якими користуються шахраї, в мене погане передчуття, що то може бути з окупованих територій :(. Я витратив до 30хв на все це, хоча воно розтянуто в часі було і відволікало від роботи, але я не шкодую.
 
Чому вони шахраї?
Сьогодні звонили з Києва, з кіберполіції, подякували за надану інформацію, сказали що в них вже йде кримінальне провадження по цим шахраям, перепитали чи не переводив їм грошей.
 
Ну що, я вже втретє був "прийнятий на роботу", якось вони не ведуть базу "неліквідних лохів", але цього разу виплатили лише 90грн і намагались розвести на оплату їм 600грн, але ж дурнів нема, мабудь таких як я "заробітчан на шахраях" побільшало, бо тепер сумма виплат зменшилась =).
Також отримав фідбек, що ще декілька людей отримали виплати від цих шахраїв і зійшли зі схеми нічого їм не перерахувавши, тож пост дійсно приніс користь!
 
Мне на Ватсаап сегодня с Мозамбика пришло:



🇺🇦Привіт ПЕРЕМОЖЕЦЬ!!!🇺🇦

Ми даруємо ВАМ БОНУС 1ОООО гривень на 🍋🤩🍋 ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ! 🍋🤩
Напиши в повідомленні у відповідь «Бонус» і забери 1ОООО гривень 🤑🤑🤑 і 25О фриспінів на гру при реєстрації і на ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ за посиланням - 👉 https://............


Кто эти люди? Нахрена они мне это шлют???
это все пишут злодеи . хотят на вас заработать денежку .
 
Ще одні шахраї ТОВ "Мейл-Маркет", схема шахрайства: шлють смс, що ви виграли/можете виграти велику суму грошей (300тис. грн), але щоб отримати гроші вам треба купити у нас товар, ну і так вони продають товар з дикою націнкою, наприклад товар ціною 50-100грн за 600грн, восновному наживаються на довірливих пенсіонерах. На цих шахраях ви нічого не заробите, але можна підіграти шахраям, хай висилають товар накладеним платежем новою поштою, а ви просто не забирайте... в результаті шахраї попадають на пересилку товарів новою поштою, а до вас в них ніяких претензій бути не може, це ж накладений платіж, якщо будуть звонити можна тягнути час, казати що у відрядженні, чи щоб переслали в інше місто, чи що ви передумали і хай вишлють замість парфума, шампунь... ламайте схеми шахраям.
 
Знову пишуть шахраї з тією ж схемою, тепер напряму в телеграм, легенда в них що платять за лайки в розетці, доречі писали і моїм батькам і колезі по роботі, ті на такі пропозиції не звертають увагу, але схоже що розсилають масово, тож попередьте своїх родичів особливо похилого віку, ну і якщо є час то заробляйте на шахраях.
 
Сьогодні звонили з Києва, з кіберполіції, подякували за надану інформацію, сказали що в них вже йде кримінальне провадження по цим шахраям, перепитали чи не переводив їм грошей.
А куда ти їх здав ? Бо теж хочуть мене обмішуліть🙄
 
А куда ти їх здав ? Бо теж хочуть мене обмішуліть🙄
Я всежтаки раджу отримати від них гроші і перевести на ЗСУ, так в них падають заробітки + отримаєте данні про рахунки які вони використовують. Здати можна в кіберполіцію:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу