Новая вводная. Залужный.

Спроси у наших америкацев.
ну от коли хоча б
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
здолаєте. поспілкуємося на цю тему. я все ж таки ввжаю, що про смак устриць треба сперечатися з тим, хто їх хоч раз скуштував :D
 
ну от коли хоча б
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
здолаєте. поспілкуємося на цю тему. я все ж таки ввжаю, що про смак устриць треба сперечатися з тим, хто їх хоч раз скуштував :D
Не льстите себе:ги:
Не хочу Вас обидеть,но Вас тут нагибают все кому не лень.Несмотря на то,что Вы на все темы напробовались устриц:ги:
 
А що ж не торопали з 1991 по 2022 рр?Чи все влаштовувало?
звичайно більшість все влаштовувало. плюс неабиякий культурний, агентурний, інформаційний та навіть споріднений вплив. лише петро попереджав :D:D:D але мудра більшість "переможців" вибрала квартал та карнавал. та вони й досі гигикають та святкують свою "перемогу", доки країна летить у прірву.
 
Не хочу Вас обидеть,но Вас тут нагибают все кому не лень
ще один "нагібатель" :D:D:D я бачу, тема содомії у "мудрих" 75% - це ключовий маркер. ну спробуй но, нагни мене. мемасіком? гіфкой? історичним анекдотом? що в тебе ще в запасі?
 
звичайно більшість все влаштовувало. плюс неабиякий культурний, агентурний, інформаційний та навіть споріднений вплив. лише петро попереджав :D:D:D але мудра більшість "переможців" вибрала квартал та карнавал. та вони й досі гигикають та святкують свою "перемогу", доки країна летить у прірву.
Вы неисправимы.Знову Петро.Знову культ.Знову идол.Без Петра и вода не освятится.Вам бы в параше жить и хуйла прославлять.Вам бы цены не было:ги:
 
Бельгия как и Люксембург входила в состав Нидерландов
А когда-то пол-Европы плюс Британия входили в состав Римской Империи. Но что-то итальянцы не торопятся восстанавливать историческую справедливость.
Потому что существуют международные договора. И если правитель не Гитлер-Сталин, не скотина недоговороспособная и лживая, он их соблюдает. А если иначе - то Гитлера и его союзников бьют всем миром, а против Сталина организуют НАТО, на случай, если сможет повторить.
 
А когда-то пол-Европы плюс Британия входили в состав Римской Империи. Но что-то итальянцы не торопятся восстанавливать историческую справедливость.
Потому что существуют международные договора. И если правитель не Гитлер-Сталин, не скотина недоговороспособная и лживая, он их соблюдает. А если иначе - то Гитлера и его союзников бьют всем миром, а против Сталина организуют НАТО, на случай, если сможет повторить.
что ж хуйла тогда не бьют всем миром? Мало того еще и спонсируют + поставляют компоненты
 
Вы неисправимы.Знову Петро.Знову культ.Знову идол.Без Петра и вода не освятится.Вам бы в параше жить и хуйла прославлять.Вам бы цены не было:ги:
насправді мені і на вашого петра і на вашого володку, як я вже багато разів казав, насрати. але ж факт є факт. один попереджав. інший "яжнелох" відводив війська та роззброював. якось так. лише факти.
 
насправді мені і на вашого петра і на вашого володку, як я вже багато разів казав, насрати. але ж факт є факт. один попереджав. інший "яжнелох" відводив війська та роззброював. якось так. лише факти.
Та ладно.Я вижу,как насрать Вам.Нострадамус багато про що попереджав:ги:
 
ядерна зброя нажаль потужний стримуючий психологічний чинник. :(
значит в случае нападения зуйлом на страны нато будет тоже самое, будут боятся.
Не понимаю, почему запад не пошел путем раскачать кацапов изнутри и сделать ставку на национальный и религиозный сепаратизм?
 
значит в случае нападения зуйлом на страны нато будет тоже самое, будут боятся.
є така думка про славнозвісну "5 статтю". і напівшишечки хуйлішко міг би щось гібридне спробувати провернути у Балтії.
 
Назад
Зверху Знизу