Новая вводная. Залужный.

Слухайте, несрань, ви якось задійте внутрішність вашої голови, хоч на 2 хвилини - буде досить, щоб зрозуміти, як тому Зеленському, якого ви чи за людину не сприймаєте - не знаю - дається ця війна. Це вам, мабуть, під час війни не важко, бла-бла-бла та й годі, а комусь дуже важко: і відповідальність висока, і рішення важкі, і по фронтах їздить, ризикує.
А Наполеон всего четыре часа спал
 
посмеялась)) я устал, я ухожу. И придет Пеця,:оратор: , он не устал и никуда не уходил - боролся за уехавшее кресло изо всех сил. Но выборами его ему никогда получить.
Картина маслом: порохосекта как может достает президента Зеленского во время войны своими комариными укусами. Все им "не так". И никогда "так" не будет, что важно. Потому к ним прислушиваться нет абсолютно никакого смысла.
Ты ...ая, прошу прощения, ну просто слов других нет. Это всё твои фантазии и только.
 
ви якось задійте внутрішність вашої голови
Та вроде ты доказывала ,что Зе никого не уволит, итог всё командование уволено.
Кто должен задействовать свои внутренности головы? А в принципе зачем, платят и хорошо.
 
Ты ...ая, прошу прощения, ну просто слов других нет. Это всё твои фантазии и только.
Та перестаньте. Можно узнать, у вас какая-то ядовитая дрянь на аве, это что за грибы?
Вы может такое употребляете иногда, судя по вашим постам здесь? Наиболее активный из порохоботов. Грибочки так и мелькают.
 
посмеялась)) я устал, я ухожу. И придет Пеця,:оратор: , он не устал и никуда не уходил - боролся за уехавшее кресло изо всех сил. Но выборами его ему никогда получить.
Картина маслом: порохосекта как может достает президента Зеленского во время войны своими комариными укусами. Все им "не так". И никогда "так" не будет, что важно. Потому к ним прислушиваться нет абсолютно никакого смысла.
Не треба ні Пеці,ні Вови,ні Васі,ні Сергія! Треба Уряд Національного Спасіння, чи як воно, як в Ізраілі
І щоб не політики вирішували де і коли наступати чи відступати, а військові,які на цьому розуміються!
 
Останнє редагування:
Та перестаньте. Можно узнать, у вас какая-то ядовитая дрянь на аве, это что за грибы?
Вы может такое употребляете иногда, судя по вашим постам здесь? Наиболее активный из порохоботов. Грибочки так и мелькают.
:рл:
 
Та вроде ты доказывала ,что Зе никого не уволит, итог всё командование уволено.
Кто должен задействовать свои внутренности головы? А в принципе зачем, платят и хорошо.
Вангование - это не мое. Этим страдает ваше племя.
Я разве говорила, что "никто не уволит"? Я говорила, что не уволИЛ. Тогда и МО то же самое озвучивало. Кто может знать, кого и когда? Это можно узнать, когда будет что обсуждать. А хай поднимать - это так необходимо во время войны, самое время!
 
Это же очевидно , электронное голосование( как тут предлагают)=электронные респонденты!
Это удобно, но не для всех. Пожилые люди в этом не шарят, многие не имеют смартфонов.
Я этому не доверяю - результаты могут быть искаженными или накрученными.
Общее представление получить, разве что.
Опросы на улице тоже не репрезентативны - человек на камеру может говорить не то, что думает.
 
Это удобно, но не для всех. Пожилые люди в этом не шарят, многие не имеют смартфонов.
Я этому не доверяю - результаты могут быть искаженными или накрученными.
Общее представление получить, разве что.
Опросы на улице тоже не репрезентативны - человек на камеру может говорить не то, что думает.
Тю ёпта, так это, электронные кабинеты и сертификаты воинов тоже не всем удобны, но что поделать , диджитализаця !
 
Вводити / ввести в оману – обдурювати, навмисно неправильно інформувати.

Якось двозначно вигладає :(
 
Не треба ні Пеці,ні Вови,ні Васі,ні Сергія! Треба Уряд Національного Спасіння, чи як воно, як в Ізраілі
Вова - президент воюючої країни (подобається це комусь чи ні).
Але так, був потрібен Уряд Національної Єдності, згодна.
А замість цього почали "генерувати" розкол в суспільстві.
 
Вова - президент воюючої країни (подобається це комусь чи ні).
Але так, був потрібен Уряд Національної Єдності, згодна.
А замість цього почали "генерувати" розкол в суспільстві.
Чому "був"? А зараз що,не потрібен?У нас ще нема перемоги,у нас вкрай важка ситуація.
 
щоб зрозуміти, як тому Зеленському, якого ви чи за людину не сприймаєте
мені його шкода має бути? тяжко-важко? може прибиратися з посади. якщо у нас підчас війни бойових генералів, головнокомандуючих поливають брудом, а згодом прибирають разом з усім штабом. а зесрань радісно плескає у долоньки "вони все одно ні нащо не впливали", то прибрати одного непрофесійоного "керівника" у кедах з сотнею мародерів та крадіїв, яких зесрань кличе "команда зе" - катастрофою для держави не буде точно. макітру можеш свою не вмикати, зрозуміло вже - там зелений вакуум.
 
Не треба ні Пеці,ні Вови,ні Васі,ні Сергія! Треба Уряд Національного Спасіння, чи як воно, як в Ізраілі
І щоб не політики вирішували де і коли наступати чи відступати, а військові,які на цьому розуміються!
В нашому випадку це найгірше рішення. В вашій ідеї є протиріччя. Військові всі воюють, їх рішення, їх планування операцій, взаємодія і таке інше - у них ніхто не відбирає. Їм є чим займатись.
І їх не буде в якомусь такому створенні. А тепер уявіть, хто буде у тому урядіНС - туди ж полізуть якраз такі політики, що застоялися - які такого наспасають, такої політичної боротьби нароблять, то краще хай вже як є.
Треба знати наші реалії і потребу декого з усього зробити хайп, маніпуляції, шкандаль та боротьбу за владу, та ще чиновників чесних де взяти.
 
Назад
Зверху Знизу