Новая вводная. Залужный.

Про що ця свiтлина?
і знову про те, що ти імбецил і намагаєшься щось висмоктати із фотографій та якимось чином нав"язати мені відчуття провини, на яке вже третій рік страждаєш сам. якщо в тебе є якісь підозри чи інсайд - будь свідомим громадянином - подзвони в СБУ, там розповіси все, що знаєш про пепо. а доки що - це все маленькі грудочки лайна, які з тебе сипляться як голки з тогорічної ялинки...
 
Только минут 15 назад прочитала новость про Блок Кернеса.

28.02.2024, 14:11
Два депутати Харківської
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- Олександр Мірошниченко та Юрій Корсунов - відмовилися від мандатів на сесії, яка відбулася сьогодні, 28 лютого.
Обидва депутати подали заяви, в яких просили припинити їхні повноваження.
Олександр Мірошниченко був секретарем постійної комісії з питань екологічної політики, він обирався 2020 року від партії "Блок Кернеса - Успішний Харків".
Юрій Корсунов був секретарем постійної комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин і представляв партію "Європейська солідарність".
Новим депутатом міськради став Василь Кухар. Він представлятиме фракцію "Блок Кернеса - Успішний Харків". Депутатське місце було вакантним, оскільки раніше за особистою заявою від депутатських повноважень відмовився Семен Сирота.
До цього в міськраді вже не раз відбувалися кадрові перестановки. У березні 2023 року депутат від фракції "Блоку Кернеса - Успішний Харків" Володимир Чумаков достроково склав депутатські повноваження.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.
Від мандата у 2023-му також відмовилася представниця цієї ж фракції Ілона Хачатурян. Вивільнене місце в міськраді
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
и в мене хочеш взяти iнтервью,
яке з тебе інтерв"ю, хробак-дерьмак? :D ти три слова разом не можеш скласти. на два питання не можеш відповісти без картинок. твій рівень - наскальний живопис лайном.
 
яке з тебе інтерв"ю, хробак-дерьмак? :D ти три слова разом не можеш скласти. на два питання не можеш відповісти без картинок. твій рівень - наскальний живопис лайном.
Про що ця свiтлина?

54e74486ebfdc.jpg
 
звісно, лише про те що ти імбецил і голосував за керноза.

в сектах не спорят, они выполняют приказы.А Петя сам отсосал.

мэр Харькова Геннадий Кернес, общаясь с харьковскими журналистами, заявил о том, что поддержит Петра Порошенко на предстоящих президентских выборах.
 

Вкладення

  • Без имени.jpg
    Без имени.jpg
    26 КБ · Перегляди: 5
в сектах не спорят, они выполняют приказы.
що ти з вшивим і виконуєш кожного дня. але тебе посилають нахуй задарма. вшивий отримує за це копійчину. будь як вшивий, вступай в загони дерьмак-ботів!
 
  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    - 33
  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    - 13
  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    - 9
  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    - 9
  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    - 6
  • Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    - 8
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
петя каже твоєму куміру, що він хуй. такщо, на питання відовіси? чи знову картинки та мемасіки, опудало дерьмаківське?
на питання? тобi? порохоботу? зраднику? ти на всю голову кончений?
 
порохоботу? зраднику? ти на всю голову кончений?
це ти про себе так? а ми тебе лише "вшивим" знали.

так, що ти, злилося, хуйлосмок? :D очикуванно. рівень твоєї "експертизи" - мемасіки, фотожаби та чужі міфи, які вигадують інші лайнярі, рангом повище за тебе.
 
в сектах не спорят, они выполняют приказы.А Петя сам отсосал.

мэр Харькова Геннадий Кернес, общаясь с харьковскими журналистами, заявил о том, что поддержит Петра Порошенко на предстоящих президентских выборах.
там не только гепа поддерживал
 
це ти про себе так? а ми тебе лише "вшивим" знали.

так, що ти, злилося, хуйлосмок? :D очикуванно. рівень твоєї "експертизи" - мемасіки, фотожаби та чужі міфи, які вигадують інші лайнярі, рангом повище за тебе.
Про що ця свiтлина?

 
я был не прав и не должен был хамить.
проехали
но ты слишком лютую хрень городишь.
лютая хрень не означает - неправда. К примеру, в 90 - х годах наверное все считали лютой хренью, что росия нападет на Украину, после Тузлы, таких людей стало меньше, после Грузии еще меньше, и так по нарастающей.
 
Про що ця свiтлина?
я можу лише припустити, що ти дрочиш на пепо. ніхто стільки не зберігає його світлин як ти. ну що ж, мені більше жінки подобаються, тобі кудряві сивочолі дядечкі - кожному своє. і я не здивований шо ти притягнув свою перверзію у тему про Залужного. єбанутий - він і є такий. :незнаю:
 
я можу лише припустити, що ти дрочиш на пепо. ніхто стільки не зберігає його світлин як ти. ну що ж, мені більше жінки подобаються, тобі кудряві сивочолі дядечкі - кожному своє. і я не здивований шо ти притягнув свою перверзію у тему про Залужного. єбанутий - він і є такий. :незнаю:
так про що свiтлина, iмбiцил?
 
Назад
Зверху Знизу