Новая вводная. Залужный.

Вона воссоединила бы и Крым и Донбасс с Украиной? Я сумлеваюсь, однако...
да нет конечно, она бы сразу хуйлу продалась с потрохами, решили не рисковать с избранием пети.
Если Зеленский сейчас уходит, то нужно отдать еще хуйлу часть Украины, чтоб не рисковать, приблизительно так.
Либо ставить Залужного как вариант, но тогда куда девать Петю?Хотя он вроде согласен на Европарламент, семья ближе.
 

Вкладення

  • image.jpg
    image.jpg
    146.3 КБ · Перегляди: 6
будет раздел Украины
А хуй всем разделяющим Украину в сраку!!!! Теперь вопрос стоит так - или будет Украина, или не будет её.... Будет малорасейский южный педеральный округ расеи, и главной там будет Вона - Юлия Владимировна Тимошенко!:буе:
 
Пиздит трактор как дышит :)

В Крыму и ОРДЛО людей столько не проживало, чтобы перекрыть разрыв в 7,5 млн голосов. Не то, что избирателей, да еще и избирателей Тимошенко.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

Спецоперація "Майдан-3": пік буде у найближчі місяці.​


Зрада, ганьба, і багато інших слів, які ми всі добре знаємо, і які будуть нестися у контексті різному: це спроби зриву заходів мобілізаційної кампанії, це спроба делегітимізації рішень української влади і у цілому спроби розхитування ситуації в середині країни, підрив нашої міжнародної коаліції, і використання тих самих російських наративів, але не завжди на пряму. Це може відбуватися у різний спосіб.

Контррозвідувальні заходи в Україні тривають постійно і не зупиняються. І Служба безпеки України і, у цілому, сектор безпеки і оборони над цим безумовно працюють. Що стосується конкретних прізвищ, так, Кірієнко, Сурков. Зрозуміло, що усі колаборанти й зрадники, яких прихистила наразі Московія, будуть так чи інакше у цьому задіяні. На жаль, є й прізвища з тих людей, які наразі знаходяться на території України. Як об'єкти впливу. Це не означає, що вони вже дали згоду. Ця інформація перевіряється і уточнюється.

Через два роки після розв’язання Росією повномасштабної загарбницької війни Україна постала перед об’єктивною загрозою існування як держави, як нації, як спільноти вільних та рівноправних людей. В умовах свідомого відволікання світової суспільної уваги від тривалої та кривавої російсько-української війни, керівництво країни-агресора вдалося до реалізації плану спланованих диверсійних дій, інформаційних спецоперацій та відвертих провокацій.

Як наголошують у розвідці, основні напрями та цілі ворога – зрив української мобілізації, поширення дезінформації про нездатність України здобути перемогу, створення та розповсюдження фейків про "втому від України" серед партнерів і союзників у світі.

Глобальна міжнародна ціль росіян – зменшити підтримку України з боку проукраїнської коаліції.

Мета росіян всередині України – деморалізувати населення, посіяти паніку, вбити клин між військовослужбовцями та цивільними, розсварити усіх з усіма, в тому числі представників політичного керівництва країни, громадянського суспільства.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов .
і недивно, що вшива лайно-команда це розганяє...
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

«Чому не воюють політики?», «що мені дала Україна, щоб я йшов її захищати?» і тому подібні аргументи набули поширення у нашому суспільстві. Якщо ви маєте такі питання, задайте в той же час наступні питання собі: що я зробив для того, щоб в Україні не було «таких» політиків?; що я зробив для того, щоб Україна була такою державою, яку я готовий буду захищати зі зброєю в руках?" (с)

ХТИВИЙ!
Во время войны такими вопросами не переймаються.
Во время войны никакая вменяемая влада не обсуждает ПОЛГОДА изменения в закон о мобилизации, внося смятение в общество.
Во время войны не меняется военное руководство. Только если оно совершило доказанное военное преступление.
Слишком много разговоров о ПРАВАХ человека. Но никто не говорит о "ЛЕВАХ", когда сюда зайдет хуйло.
А хочет ли твоя влада, ХТИВИЙ, победы? Вот тот вопрос, который нужно задать.
Про ПРЕСТУПЛЕНИЯ (воровство на разных уровнях) много пишут, а вот про НАКАЗАНИЕ мало. Видимо, права человека мешают, если даже этот "человек" ворует у армии.
 
ХТИВИЙ! Готуйся.

Зелений блок

Реклама ·

Західні ЗМІ опублікували проект мирної угоди з росією, яку Володимир Олександрович відхилив у квітні 2022 року, а згодом заборонив вести будь-які переговори з ворогом.
Згідно з цією угодою Україна могла вступити в ЄС, але не могла в Атлантичний Альянс. Російська мова повинна була отримати офіційний статус, а розмір армії і озброєнь України повинні були сильно обмежити. росія пішла б з усіх захоплених територій крім Криму і Донбасу.
Зрозуміло, що наш Лідер не міг піти на підписання цього мирного договору, так необхідного росіянам.
По-перше, це означало б кінець публічної кар'єри - рейтинг би впав, довелося проводити голосування і майже напевно Володимир Олександрович зазнав би поразки. Він увійшов би в історію як невдаха (як і його шоколадний попередник), а не переможець, чого наш Лідер гідний.
По-друге, підписання угоди з агресором стало б зрадою наших союзників. Вони дали нам зброю і гроші, щоб ми могли захистити захід від вторгнення нової Орди, а на той момент армія та економіка агресора понесли ще недостатній збиток. росія могла б перевести дух і згодом атакувати одну з країн Європи. Цього не можна було допустити.
Тому рішення нашого Лідера було безумовно правильним. Так само як і підтримане Слугами рішення про заборону будь-яких мирних переговорів з ворогом.
Наш вибір - вихід на кордони 1991 року, тільки після цього Володимир Олександрович прийме капітуляцію росії.
 
«Чому не воюють політики?», «що мені дала Україна, щоб я йшов її захищати?» і тому подібні аргументи набули поширення у нашому суспільстві. Якщо ви маєте такі питання, задайте в той же час наступні питання собі: що я зробив для того, щоб в Україні не було «таких» політиків?; що я зробив для того, щоб Україна була такою державою, яку я готовий буду захищати зі зброєю в руках?" (с)
Хм...В 2004 р був Майдан?Був.В 2014 р був Майдан?Був.Що-небудь помінялося?Ні."На манеже все те же".А знаєте чому?А все тому,що це був не народний Майдан.Це був Майдан одних політиків проти інших,руками і життями народу.Переділ влади.Одних відігнали від "кормушки",інші прийшли до неї.І так кожні п'ять років.Чи Ви все думаєте,що від народу щось залежитиь?Ні.Куди "стадо направили",туди воно і пішло.Все залежить від пастухів.А вони майже одні і ті ж вже 30 років.Правда за останні п'ять років з'явилися "новые ліца",але вони нічим не кращі за старих.А Ви питаєте,що я зробив?Ми з Вами зробити нічого не можемо.На жаль.Ми можемо зробити тільки те,що нам дозволять:(
 
Хм...В 2004 р був Майдан?Був.В 2014 р був Майдан?Був.Що-небудь помінялося?Ні."На манеже все те же".А знаєте чому?А все тому,що це був не народний Майдан.Це був Майдан одних політиків проти інших,руками і життями народу.Переділ влади.Одних відігнали від "кормушки",інші прийшли до неї.І так кожні п'ять років.Чи Ви все думаєте,що від народу щось залежитиь?Ні.Куди "стадо направили",туди воно і пішло.Все залежить від пастухів.А вони майже одні і ті ж вже 30 років.Правда за останні п'ять років з'явилися "новые ліца",але вони нічим не кращі за старих.А Ви питаєте,що я зробив?Ми з Вами зробити нічого не можемо.На жаль.Ми можемо зробити тільки те,що нам дозволять:(
Просто общество такое, несмотря на то, что оно эволюционирует и меняется, достаточно быстро, по меркам общества, но по человеческим меркам скорость изменений слишком маленькая.
 
Ну что же, походу инвалидам 3 группы приготовится в том числе, а там 18летние пойдут
До чого готуватися? У нас мобілізацію саботує влада, поцікавтеся скількі правок подали депутати від слуг на свій жє закон.
 
Назад
Зверху Знизу