Новая вводная. Залужный.

Не на радость порохоботам зрадникам.


 

Natalia Abramova

10 ч. ·

Рівно 5 років тому, 21 квітня 2019 р. відбувся другий тур президентських виборів.
Я вже не дуже вірю в те, що це був тільки наш вибір.
Мені здається, що Всесвіт перед українцями поклав ваги Немезиди: на одній чаші-досвідчений політик, на іншій комік.
Вибирайте українці: смерть або життя, рабство або свобода.
Тому що Всесвіт-мерзотник знав, війна неминуча.....
Українці обрали іншого-справжнього Президента України-Зеленського, навіть не розуміючи, що за цей вибір вони отримають війну.
Бо тільки через війну, цей Всесвіт і подарує їм свободу, від цієї московської навали.
Всесвіт ретельно обирав, хто і як може врятувати його від знищення….
Він знав, що на Землю знову прийшов антихрист.
Грузія-ні. Чечня-ні. Європа, то взагалі-нєт. Америка, ну це ядерна війна... подумав Всесвіт, і вирішив зупинитися на українцях...
Мені здається, що Всесвіт дуже ретельно шукав Лідера, який буде: по-перше молодий, політично не досвідчений, сміливий, нахабний, а значить не передбачуваний.
Придивлявся до кожного новорожденного хлопчика на планеті Земля.
І..... знайшов геолокацію: місто Кривий Ріг, Соцмісто, і напевно друга лікарня.
Самий гиблий родбунок в місті, коло КМК. Де дихати не було чим. Я там також народжувала.
Коли молоденька Римма народжувала свого первістка, вона навіть не уявляла, що коло її полового столу стояли всі українськи Гетьмани, і сам Іван Сірко, передав немовля в руки акушерки та благословив його....своєю правицею, і передав немовляті дух козацтва і Перемоги.
Свобода. Незалежність. Воля… Бажаний стан, омріяні відчуття. Вперше дитина хоче бути незалежною, коли відпускає руку дорослого і урочисто проголошує: Я сам.
Я сам. Я сам, сказав Зеленський. І Він це зміг!!
Тепер наша черга українці, захищати нашого Президента!!
Запам'ятайте, та навіть на лобі собі напишіть-без Лідера, немає нації!! Читайте історію!
Бережіть Зеленського, як зіницю ока! Бережіть так, як останній ковток води. Як дитину бережете від обстрілів, прикриваючи своїм тілом.
Бо в нього єдиного, руки-як величезні крила янгола, які захищають нас від ракет.
І ....ми вже не чіпляємося за нього, ми поруч. ВСІ, від мала до велика. Ми його охорона, ми, охорона нашої Батьківщини!
А ось, наглядний приклад...між ким и чим нас, цей грьобаний Всесвіт мусив робити того 21 числа вибір....
👇

Тоді, ми-Перемогли!
І якщо ми з вами зараз не переможемо порохоботів, то вони знову відтяпають нашу "правицю".
Ну що, в наших силах перемогти оцього путінського вєсєльчака на квадрациклі? Чи знову, абісремося?
21 квітня 2019 року УКРАЇНЦІ разом зі Всесвітом почали відновлювати свою Незалежність!
Вперед до Перемоги!
💪
✌
🇺🇦


https://www.facebook.com/100035988663562/videos/pcb.1231913411351603/951259136328169

https://www.facebook.com/100035988663562/videos/pcb.1231913411351603/969564298017508
 
хорошая новость, которую вы могли пропустить
Quantum-Systems, немецкая компания, производящая дроны, открыла свой очередной завод в Украине. Тут важно даже не то, что все дроны, собранные немцами в Украине, будут в Украине же и воевать. Важно, что выстраивается очередь западных производителей оружия, которые желают открыть что-нибудь свое в Украине.

_nc_ohc=2O5aZBCa85gAb7PoPGK&_nc_ht=scontent-iev1-1.jpg
 
Назад
Зверху Знизу