Нове опитування від університетів Теннесі та Алабами, 25 доларів на ЗСУ за заповнену анкету

Статус: Offline
Реєстрація: 30.08.2006
Повідом.: 4510
Заповнена анкета = $25 допомоги
Університет Теннессі та Університет Алабами США проводять дослідження, яке вивчає психологічні та ситуативні фактори, що впливають на відновлення та стійкість українців під час війни.
За допомогою 15-хвилинного опитування оцінюються реакція на травму та чинники, які дають змогу людям впоратися з проблемами, спричиненими війною в Україні.
За кожну заповнену анкету Університет Теннессі та Університет Алабами перераховує 25 доларів США до благодійного фонду Liberty Ukraine Foundation на потреби України. Кошти будуть перераховані з гранту Hogan Family Foundation. Завдяки вашій участі в першій хвилі опитувань, фонду Liberty Ukraine було перераховано 21,520 доларів США.

Перейдіть за посиланням, щоб продовжити:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Кошти будуть перераховані тільки за 100% заповнені анкети.
 
Рік тому я вже постив посилання на це опитування. Завдяки тим, хто його пройшов, на потреби України надійшло 21.5 тисяч доларів. Тепер ті самі наукові заклади проводять другу хвилю опитування. Взяти участь можуть всі, незалежно від того, чи брали участь у першій хвилі.
 
я за гей браки

чем больше геев темболее телочек свободных... ;)
 
Я решил что это обман ради сбор данных. Проверил - нет.
 
Заполнил, но без личных данных, написало в конце что 25 отправят.
 
опитувальник заповнив, вказавши ім'я без вказання телефону контактів, відповідь - на користь благодійного фонду ми відправимо $25 для допомоги Україні
 
Відчуття начебто побував у психолога
 
Никаких имён и контактов не указывал. 25 долларов на помощь отправлено. Еле до конца доклацал.
 
Заповнена анкета = $25 допомоги
Університет Теннессі та Університет Алабами США проводять дослідження, яке вивчає психологічні та ситуативні фактори, що впливають на відновлення та стійкість українців під час війни.
За допомогою 15-хвилинного опитування оцінюються реакція на травму та чинники, які дають змогу людям впоратися з проблемами, спричиненими війною в Україні.
За кожну заповнену анкету Університет Теннессі та Університет Алабами перераховує 25 доларів США до благодійного фонду Liberty Ukraine Foundation на потреби України. Кошти будуть перераховані з гранту Hogan Family Foundation. Завдяки вашій участі в першій хвилі опитувань, фонду Liberty Ukraine було перераховано 21,520 доларів США.

Перейдіть за посиланням, щоб продовжити:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Кошти будуть перераховані тільки за 100% заповнені анкети.
Пройти - прошёл; единственно, что ни фига не за 15 минут. Не засекал время, но явно более получаса.

Это так, может, у кого плотный график - пусть имеют в виду)
 
хз ? отправил...?
 
iHVpNxD.jpg


4fWaL85.jpg
 
Тести так, хуйня. До того рівня мозковиривательності типу "психофізіологічна експертиза" і рядом не лежала.
Какую экспертизу вы имеете в виду? В смысле, где помянутая вами экспертиза должна применяться, и что за методика?
 
Назад
Зверху Знизу