О патриотизме

  • Автор теми Arkktur
  • Дата створення

Я бы сделал так..

  • Убежал бы

    Голосів: 17 45.9%
  • Скорее всего не смог бы

    Голосів: 1 2.7%
  • Я бы рискнул

    Голосів: 3 8.1%
  • Попробовал бы

    Голосів: 3 8.1%
  • Не знаю, как бы я поступил

    Голосів: 13 35.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    37
  • Опитування закрито .
Блядь і шо це за така спроба? Жопой (груддю) затулить парову турбіну?
 
Можна організувати якісь бригади по допомозі тим кому важко вижити (старі люди наприклад). Якщо вже патріотизм з тебе пре. Нехай всі долучаються до твого патріотизму чи ентузіазму.
Я проти самопожертв однозначно. особливо таких безглуздих

Від 5.10 глузду не дочекаєшься..:(:(:рл:
 
А де гарантія що СиБиУ все це не кришує або принаймні вкурсі?

та ну бігти може й не треба - але вмирати варто тільки тоді коли просто нема іншого виходу. А якщо трохи порозмислити то більш продуктивний вихід ніж вмерти завжди знайдеться.
 
А до чого тут мої економічні переконання?

Уровень интеллекта 5.10...

А де гарантія що СиБиУ все це не кришує або принаймні вкурсі?

та ну бігти може й не треба - але вмирати варто тільки тоді коли просто нема іншого виходу. А якщо трохи порозмислити то більш продуктивний вихід ніж вмерти завжди знайдеться.

Там сказано о риске.Значит о ситуации, когда нет уверенности, что найдется.
 
тсе
 
Останнє редагування:
Уровень интеллекта 5.10...

По-перше: 5.10 не розуміє або казнокрад, або тупий. Вибирай рівень свого інтелекту.

Там сказано о риске.Значит о ситуации, когда нет уверенности, что найдется

По друге: Там також сказано що нема гарантій, що в тебе щось вийде в разі твого вчинку.
Так що я розцінюю результат дії або бездіяльності як рівний (а точніше як хуй його знає). Тільки в одному випадку ти помреш, а в другому не помреш. Я тут не бачу жодних ознак патріотизму крім явних ознак тупості і недалекоглядності.
Діалог вважаю завершеним. На добраніч. Нехай тобі присняться ТЕЦ.
 
Чернобыль — Три человека, спасшие мир

я бы набульбенился просто - один хрен помирать, какая разница когда и от чего?

Быдло так и поступает..

А вот вспомнил пример патриотизма. Что удивительно, так они выжили, оказывается, хотя шли на верную смерть..
Инженеры немедленно разработали план по предотвращению возможных взрывов оставшихся реакторов. Было решено, что через затопленные камеры четвертого реактора в аквалангах отправятся три человека. Когда они достигнут теплоносителя, то найдут пару запорных клапанов и откроют их, так чтобы оттуда полностью вытекла вода, пока с ней не соприкоснулась активная зона реактора.

Для миллионов жителей СССР и европейцев, которых ждала неминуемая гибель, болезни и другой урон ввиду надвигавшегося взрыва, это был превосходный план.

Чего нельзя было сказать о самих водолазах. Не было тогда худшего места на планете, чем резервуар с водой под медленно плавившимся четвертым реактором. Все прекрасно понимали, что любой, кто попадет в это радиоактивное варево, сможет прожить достаточно, чтобы завершить свою работу, но, пожалуй, не более.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
патриотизм субстанция темная, науке неизвестная (с) ...
 
кернес нас будет спасать
 
патриотизм субстанция темная, науке неизвестная (с) ...

Або та наука невідома пану модератору..

В современной Украине я бы уступил "патриоту города" право на подвиг, а сам уехал, чтобы случайно не помешать.
:україна:
Слава Украине!
Героям Слава!

На дітей надії ні в кого немає..

ТС предлагает за Гепу жызнь отдать?
Может еще за Рошен?:D

Моє ж ти маленьке жабенятко, скільки тобі років??:) Читати стартпости не вмієш...
 
Тс при чем патриотизм к аварии на тэц???
 
Назад
Зверху Знизу