О переходе на подножный корм

1699471110204.png
Я ж за киви писал
 
Это чайная роза? Какой-то специальный сорт? Кто-то делал например варенье из лепестков розы?

 
Это чайная роза? Какой-то специальный сорт? Кто-то делал например варенье из лепестков розы?


Я роблю майже кожен рік.
Так, це спеціальний сорт, в неї дуже сильний аромат і надзвичайно багато квітів, квітне в декілька хвиль. Є така, яскраво-малинового кольору, я її не беру, бо трошки варення гірчить, а є більш бліда - з неї виходить як раз те шо треба.

Я кладу 1 кг цукру на 1 кг пелюсток і трошки лимонної кислоти, щоб воно не посіріло при виварюванні.
 
Я роблю майже кожен рік.
Так, це спеціальний сорт, в неї дуже сильний аромат і надзвичайно багато квітів, квітне в декілька хвиль. Є така, яскраво-малинового кольору, я її не беру, бо трошки варення гірчить, а є більш бліда - з неї виходить як раз те шо треба.

Я кладу 1 кг цукру на 1 кг пелюсток і трошки лимонної кислоти, щоб воно не посіріло при виварюванні.
Заинтриговала меня идея посадить несколько таких кустов. Сколько у вас шоб на варенье хватало? :)
 
Заинтриговала меня идея посадить несколько таких кустов. Сколько у вас шоб на варенье хватало? :)
Хзн, в мене вона дикоросла на закинутих ділянках. Щоб закрити 4-5 л, вистачає однієї плантації десь на сотку, але я збираю далеко не всі квіти.
Розмножується вона дуже активно і не боїться ніхєра взагалі, навіть вогонь її не бере.
 
Угу. Есть у меня кусок земли где овощи растут отвратно плохо. ХЗ чего...
Вот там и насажу чайных роз!
 
Угу. Есть у меня кусок земли где овощи растут отвратно плохо. ХЗ чего...
Вот там и насажу чайных роз!
Показал Гугл рекламу в вашем комменте, я сначала подумал, что это тот самый кусок земли, где отвратно растут овощи, и удивился странной форме и расположению теплиц, а потом уже дочитал справа, что то реклама какого-то отеля на берегу озера или реки.
 

Вкладення

  • 1699805931935.png
    1699805931935.png
    368.1 КБ · Перегляди: 40
Я роблю майже кожен рік.
Так, це спеціальний сорт, в неї дуже сильний аромат і надзвичайно багато квітів, квітне в декілька хвиль. Є така, яскраво-малинового кольору, я її не беру, бо трошки варення гірчить, а є більш бліда - з неї виходить як раз те шо треба.

Я кладу 1 кг цукру на 1 кг пелюсток і трошки лимонної кислоти, щоб воно не посіріло при виварюванні.
Подскажите пожалуйста, что за сорт? Тоже мечтаю таких роз насадить, но не на варенье, а делать гидролаты и розовое масло. Розовое эфирное масло стоит как золото и его часто подделывают, а можно ведь и самостоятельно его добыть, дело не особо хитрое.
 
Подскажите пожалуйста, что за сорт? Тоже мечтаю таких роз насадить, но не на варенье, а делать гидролаты и розовое масло. Розовое эфирное масло стоит как золото и его часто подделывают, а можно ведь и самостоятельно его добыть, дело не особо хитрое.
Так і називається - чайна роза. Які там сорти були 30 років тому, коли їх саджали - я не знаю, та й людей тих давно вже нема.
 
Так і називається - чайна роза. Які там сорти були 30 років тому, коли їх саджали - я не знаю, та й людей тих давно вже нема.
Сортов чайной розы огромное количество. У меня есть 6, но они больше декоративные, не для этих целей.
 
Сладкий чили

1700211343760.png
 
Продавати. :D
А я оце подумала, що треба деякі рослини з своєї ділянки забирати, бо шось нема надії на повернення спокійного життя туди.
Ну я ще думаю в якому вигляді то мало би бути. Грошей на ділянку з хатою в іншому місті нема.
Якщо треба, я можу через деякий час взяти телефон голови правління одного садового товариства, що на березі Ртищевського водосховища, там і малинівські грибні ліси поряд, ділянки рівні, великі, земля золота - 12 соток чистого чернозему. Можна взяти два поряд. Піщаний пляж близько.
Трактором можна пахати, приїхджав кажуть і в цьому, і в тому році.

Орків там не було, але попадання були. Орки стояли в Граково, кілька зупинок електрички. Зараз люди там продають ділянки з хатами задешево. Інші живуть ціле літо. Є сторожиха з собаками, постійно. Світло, порядок. Товариство не закинуте.
Селяни привозять молоко, сир, мед.

З контейнером можуть і майже за так віддасти.
Сад гарний можна придбати, почистити трохи, бо за війну виріс бур'ян.

Електричка туди ходить, але як казала мені подруга, після війни стала ходити не годину, а більше. А йти від електрички 2 км.
Звісно, з машиною питань нема.
Це на південь від Харкова (35-50км), 10 км від Малинівки.
 
Назад
Зверху Знизу