Обновки

Хочу по хорошему решить вопрос, как понаехавший в любезно пригласившую меня Германию.
Ось тільки аборигени якщо що - одразу на тебе накатають жалобу, тому не треба рефлексії. На мене катали якщо що :D
 
У мене аж 3-є знайомих виїхали в ЄС. Перші хуєсосять Німеччину по-повній та чекають коли війна скінчиться. Другі мають намір залишитись, але не так щоб дуже раділи цьому факту, тому що це вимушено. 3-й спочатку радив життю в ЄС, знайшов хорошу по міркам ЄС роботу, попрацював півроку, звільнився та зараз працює онлайн на попередній роботі. Також залишатися не планує.

Так, є категорії людей що дійсно будуть мати рівень життя краще. Але це ніяк не 95%. Як на мене це десь 30%.
Мені просто цікаво, а що такого зробила їм Німеччина, виплачуючи по €800 на особу + безкоштовне житло, щоб її хуєсосити?
Не думав що Франція та Швеція так поруч з нами. З руснєю складніше, але подивимось чим усе закінчиться.
У них більший відсоток мігрантів, можливо, з цим пов'язано. В Німеччині мігранти скоюють злочини в 3 рази частіше (на 1000 населення), ніж етнічні німці.
Чому у мене немає проблем з хамством вдома? Та й з road rage норм. Можу всього декілька випадків згадати. Можливо питання у стилі водіння?
Ну хз, я такий же, як і раніше :незнаю:
Але сильну відмінність від Харкова в цьому плані я ще на Західній помітив.
 
Пфф, так це можна в будь-якій ситуації відповісти будь-кому, і такий одразу оп, і переміг в дискусії :D
Та нет никакой дискуссии, есть твои влажные фантазии, которые ты не подкрепляешь фактами. А я подкрепляю.

Тобто, щоб не було ахуєвших на дорогах, треба обов'язково 45 років будувати політичну модель, щоб амери вливали бабки і щоб не було русні під боком? Країни Балтії: так, так, пішли ми нахєр.
Ну а почему нет, Германия с монархии через 2 мировые войны превратилась в демократическую, у нее не было большого социалистического прошлого(ГДР выносим за скобки) считай вырванные годы из жизни государства.
Представь Германию после 45 года, в которую не вливают бабки и начинается война 70ом году с превосходящей по всем фронтам Францией - она была бы сейчас Польшей до вступления в ЕС.

Я стикався з негативом, навіть говорячи і пишучи в чатах українською.

Покажи мені націю, на яку не "давили сили з усіх сторін". :іржач: Особливо Польща, наприклад, з її розділами.
Германия после войны?

Мені насрати з високої колокольні, ким там мене вважає замаскована z-німчура, що складається з русні, або всякі Рінати)
І мені здавалося, що влаштувати свою жопу якнайкраще - це мета життя будь-якої людини, і ти сам прямо зараз робиш це ж саме :незнаю:
Нет я защищаю своих детей, как могу т.к. они(вместе с женой) отказались без меня ехать, а родной брат(ватный) моей жены который живет в Германии пятый год отказался их принять у себя в квартире, *******. Поэтому да, пришлось пройти через лагерь с цыганами, потом контейнерную общагу полгода и только потом нам повезло найти квартиру, в которой пришлось красить стены по 2-3 раза во всех комнатах. Могу вспомнить еще как мы на запад Украины ехали 5 суток. Сутки до Полтавы, потом сутки до Кременчуга, сутки до Умани, Хмельницкий и наконец нас поселили "родственники" в убитый холодный дом алкаша с печным отоплением и водой из горной речки, которую надо было носить ведрами из которого мы убежали в детский сад на временное пристанище, потом благодаря другу отца нам дали убитую квартиру, но уже с отоплением, горячей водой, печкой газовой, где мы прожили 4 месяца. И когда дети(мои дошкольницы 2 и 1 класс) начали типаться от сирен я понял что надо ехать. Мне кажется это нихуя не попытка устроить свою жопу получше? Без детей я бы остался дома, даже из Харькова бы не поехал никуда.

ЗЫ вы поймите я не жалуюсь, у кого-то не стало детей, семей, мужей, разбомбили жилье, тачку и прочее, я благодарен судьбе что жив и дети и жена моя жива, я очень благодарен всем тем кто нам помогали. Кто приютил на то время пока мы ехали, кто предоставлял бесплатное жилье, кормил, помогал, государству за выплаты ВПО, международным организациям за выплаты и Германии за прием. И благодарен тачке что в нужный момент не сломалась, а довезла туда куда надо, как в Германию так и на запад Украины.

Ну так, значить сирійців не шкода і взагалі похуй. Але українці - це святе!
Кто сказал что не жаль?

Розумію, що тобі це просто не вкладається в голові, але можна жити в Україні, не даючи хабарів та проплачуючи податки. Бо дуже ж зручно пояснювати своє порушення закону "так всі пацани порушували, і я порушив".
Дадада, единственный святой на территории Украины, святой пиздабол.

Тільки реформ за 1991-2014 зробили в десяток разів менше, ніж Польща за 1989-1990, коли звільнилася з-під радянського гнету. Та навіть значно менше, ніж ненависна рашка!
Ты что сказать то хотел? Растолкуй мысль, а то отрывочные выкрики, а смысла итогого никакого. Украина шла в Европу или нет? Кто тормозил процесс?

Ну звісно, Зеленського ніхто не може критикувати окрім нього самого :іржач:
Ну точно не тот кто сейчас жопу греет в Германии на всем готовом.

Можна ще записку написати з останнім попередженням. І чому викликати поліцію - це не по хорошому? Їх же до тюрми не посадять через це, скоріш за все просто без штрафу скажуть не робити так більше.
Те, що ти понаїх - не звільнює тебе від законів, як і не звільнює інших по відношенню до тебе.
Не переживай, себя я в правовом государстве смогу защитить. В обиду не дам.
 
Накатай заяву на неї в німецьку мусарню. Це прямі погрози.
Та не, спасибо и так конфликтов с украинцами тут хватает, чтобы я еще заявы писал, и так на нас уже начали косо смотреть.
 
Ну а почему нет, Германия с монархии через 2 мировые войны превратилась в демократическую, у нее не было большого социалистического прошлого(ГДР выносим за скобки) считай вырванные годы из жизни государства.
Представь Германию после 45 года, в которую не вливают бабки и начинается война 70ом году с превосходящей по всем фронтам Францией - она была бы сейчас Польшей до вступления в ЕС.
Ще раз - я говорив про порядок на дорогах. Причому тут монархії та соціалістичний стрій? :кручусь:
Германия после войны?
А до ДСВ протягом 100+ років на Німеччину не було тиску?)
Немає такої країни та нації.
Нет я защищаю своих детей, как могу т.к. они(вместе с женой) отказались без меня ехать, а родной брат(ватный) моей жены который живет в Германии пятый год отказался их принять у себя в квартире, *******. Поэтому да, пришлось пройти через лагерь с цыганами, потом контейнерную общагу полгода и только потом нам повезло найти квартиру, в которой пришлось красить стены по 2-3 раза во всех комнатах. Могу вспомнить еще как мы на запад Украины ехали 5 суток.
Навіщо ти ніби виправдовуєш природній інстинкт захистити себе та свою сім'ю, тебе хіба гризе совість за це? Треба просто називати речі своїми іменами та не лицемірити.
Кто сказал что не жаль?
Бачу з твоїх повідомлень. Якщо у них заплутана схема війни, то можна їх не підтримувати, і їх тисячі жертв не такі важливі, як тисячі жертв українців.
Дадада, единственный святой на территории Украины, святой пиздабол.
Шкода, що ти вважаєш законослухняних людей на території України піздаболами, це багато говорить про тебе.
Можливо, якби в 90-х я вже б був повнолітінм, то не міг би так сказати про себе, але це з розряду "якби у бабки був хуй..."
Ты что сказать то хотел? Растолкуй мысль, а то отрывочные выкрики, а смысла итогого никакого. Украина шла в Европу или нет? Кто тормозил процесс?
Якщо ти не знаєш історію своєї ж країни 30-річної давнини, я не буду проводити тобі тут лікбєз, немає сенсу.
Ну точно не тот кто сейчас жопу греет в Германии на всем готовом.
Я голосував проти нього, платив податки при ньому і застав 3.5 роки його керування, маю право.
 
Ще раз - я говорив про порядок на дорогах. Причому тут монархії та соціалістичний стрій? :кручусь:
Потому что подобный порядок сам по себе не происходит, его строят десятилетиями

А до ДСВ протягом 100+ років на Німеччину не було тиску?)
Немає такої країни та нації.
Что такое ДСВ?

Навіщо ти ніби виправдовуєш природній інстинкт захистити себе та свою сім'ю, тебе хіба гризе совість за це? Треба просто називати речі своїми іменами та не лицемірити.
Это нормально когда мужчина среднего возраста испытывает угрызения совести за то что он не на фронте, когда его страна воет за свою свободу. А вот эти все рассказы кто как скрывается от военкомата это как раз ненормально.

Бачу з твоїх повідомлень. Якщо у них заплутана схема війни, то можна їх не підтримувати, і їх тисячі жертв не такі важливі, як тисячі жертв українців.
Как я должен был в Украине их поддерживать? И кого их? асада, оппозицию или иг? Или людей? У нас тут в общаге один из сирийцев-украинцев. Тоже уехал из Сирии, женился на украинке, теперь тут.

Шкода, що ти вважаєш законослухняних людей на території України піздаболами, це багато говорить про тебе.
Можливо, якби в 90-х я вже б був повнолітінм, то не міг би так сказати про себе, але це з розряду "якби у бабки був хуй..."
Угу, я реально оцениваю ситуацию и не бывает такого в такой коррумпированной стране как Украина, чтобы человек за всю жизнь не нарушил законов налогообложения, дачи взятки, решения по дружбе и прочее.

Якщо ти не знаєш історію своєї ж країни 30-річної давнини, я не буду проводити тобі тут лікбєз, немає сенсу.
:) Вот и слив потихоньку начался.

Я голосував проти нього, платив податки при ньому і застав 3.5 роки його керування, маю право.
А теперь благодаря ему ты хочешь осесть в Германии.
 
Мені просто цікаво, а що такого зробила їм Німеччина, виплачуючи по €800 на особу + безкоштовне житло, щоб її хуєсосити?
Та в принципі як у всіх: дорого, усе навкруги не подобається, відстале, купа заборон, дратує і т.д. Хоча там не тільки про Німеччину, а про західний ЄС в цілому.

У них більший відсоток мігрантів, можливо, з цим пов'язано. В Німеччині мігранти скоюють злочини в 3 рази частіше (на 1000 населення), ніж етнічні німці.
От зараз ти ходиш по офігенно тонкій кризі 😀😀😀

Ну хз, я такий же, як і раніше :незнаю:
Але сильну відмінність від Харкова в цьому плані я ще на Західній помітив.
Я про стиль їзди у Ха. Якось завжди звик не тупити та їхати так щоб нікому не заважати.
 
Та в принципі як у всіх: дорого, усе навкруги не подобається, відстале, купа заборон, дратує і т.д. Хоча там не тільки про Німеччину, а про західний ЄС в цілому.
Не питав, чого вони досі сидять в ненависній гейропі, кляті євро отримують на картку та в магазинах витрачають?
Бо логікою чогось нагадує росіян, які вже громадяни Німеччини, але все кричать, як Європа гниє, а расєя-матушка квітне.
От зараз ти ходиш по офігенно тонкій кризі 😀😀😀
Я ж правду написав, а не свої висновки щодо неї :незнаю:
Мігранти мають значно нижчий рівень доходу, освіти - все логічно.
Я про стиль їзди у Ха. Якось завжди звик не тупити та їхати так щоб нікому не заважати.
І я про стиль їзди. Тут значно більше відчувається повага на дорозі і практично немає «абіженок», не кажучи про «вчителів».
 
Останнє редагування:
Это нормально когда мужчина среднего возраста испытывает угрызения совести за то что он не на фронте, когда его страна воет за свою свободу. А вот эти все рассказы кто как скрывается от военкомата это как раз ненормально.
Ти б не пішов на фронт і будучи в Україні, до чого ці самодокори?
В Україні знайшлося приблизно 700000 героїв, які не побоялися встати на захист своєї держави, ризикуючи життям.
5% чоловічого населення.
Усі решта - хитрожопі, ухилянти, ссикуни, пристосуванці, «розумніші за всіх», список можна продовжувати :)
Але чого не прийняти себе таким, який є?
Как я должен был в Украине их поддерживать? И кого их? асада, оппозицию или иг? Или людей?
Хіба я тобі пред’являв претензії? Це в цілому спостереження: українці клали хуй на сирійців, а до себе чекають за кордоном особливого відношення.
Угу, я реально оцениваю ситуацию и не бывает такого в такой коррумпированной стране как Украина, чтобы человек за всю жизнь не нарушил законов налогообложения, дачи взятки, решения по дружбе и прочее.
Окей, не буду руйнувати твою картинку Всесвіту, це зазвичай боляче)
:) Вот и слив потихоньку начался.
Та як хочеш, мені більше робити нічого, людям в Інтернеті очевидні історичні факти виписувати)
В школі треба було краще вчитися, тепер вже пізно.
А теперь благодаря ему ты хочешь осесть в Германии.
Хм, а я думав, не завдяки йому, а завдяки тим сотням тисяч героїв, що не побоялися віддати своє життя та пішли зупиняти свинособак.
 
Така пара десятків танків, що більше сотні просто так Україні задонатили?
І, тим не менш, не дивлячись на те, як погано Німеччина дотримується умов (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, плюс
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
), не змінює для її населення того, що в разі навали русні вона буде захищена.
Но пока, спустя 14 месяцев войны, реально
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
…18. Такими темпами сотня если и набежит, то где-то к 2025 году (их ведь еще произвести надо). В этом же документе кстати ни строчки про то что в планах поставить больше танков.
 
Такими темпами сотня если и набежит, то где-то к 2025 году
Воздушное пространство над Украиной закрыто до конца 2029 года - времени у нас полно, чтобы рососия максимально экономически скатилась ниже дна...
 
Воздушное пространство над Украиной закрыто до конца 2029 года - времени у нас полно, чтобы рососия максимально экономически скатилась ниже дна...
Времени у нас нету нихрена, наши партнёры устали держать экономику Украины на плаву и это видно и если в этом году не будет чего то выдающегося то будут мутить нас на договоры с рашкой.
 
Воздушное пространство над Украиной закрыто до конца 2029 года - времени у нас полно, чтобы рососия максимально экономически скатилась ниже дна...
Пиз..шь, как война закончится, так сразу и откроют, только не понятно когда закончится, может и после 29го, Пу похер что на нас, что на Рашку, будет воевать пока его не скинут, или пока Москву не зажмут в клещи.
Я конечно никого не осуждаю, не имею такого права, но что будет, когда за границей перестанут выплачивать помощь, когда народ начнет возвращаться домой? Сирены понятно, очень страшно, особенно где то на Западной Украине, но думаю если бы не выплаты, все бы харьковские сидели на Западной, а не в Германии, и сирены были бы не такие страшные.
 
Ти б не пішов на фронт і будучи в Україні, до чого ці самодокори?
Ой не факт, не факт.

В Україні знайшлося приблизно 700000 героїв, які не побоялися встати на захист своєї держави, ризикуючи життям.
5% чоловічого населення.
Усі решта - хитрожопі, ухилянти, ссикуни, пристосуванці, «розумніші за всіх», список можна продовжувати :)
Але чого не прийняти себе таким, який є?
Это их выбор, но не мой.

Хіба я тобі пред’являв претензії? Це в цілому спостереження: українці клали хуй на сирійців, а до себе чекають за кордоном особливого відношення.
Кто ждёт к себе особого отношения? Вон сирийцы у нас в группе учат немецкий, живут в общаге в другом районе. Кто требует к себе другое отношение?

В школі треба було краще вчитися, тепер вже пізно.
Я как раз приводил конкретные примеры своих слов, а ты сливается чем дальше тем больше.

Хм, а я думав, не завдяки йому, а завдяки тим сотням тисяч героїв, що не побоялися віддати своє життя та пішли зупиняти свинособак.
Нет, приехал ты сюда потому что он не слил Украину в первую неделю войны(как мог бы сделать порох на его месте) и Европа увидела что поддерживать Украину надо и это правильно. А благодаря сотням тысяч героев мы сейчас говорим о возможном будущем государства Украина. Но тебе же на неё похуй, поэтому устраивайся дальше.
 
Но пока, спустя 14 месяцев войны, реально
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
…18. Такими темпами сотня если и набежит, то где-то к 2025 году (их ведь еще произвести надо). В этом же документе кстати ни строчки про то что в планах поставить больше танков.
Покажи мені країни, які надали не радянського металобрухту більше. Чогось США Абрамси тільки зараз підготовила, щоб в Європу для навчань доставили. 50 САУ від Німеччини - це також дуже багато. Німеччина надасть 100 перших Леопардів разом з Нідерландами та Данією.
І я не розумію, до чого ти хилиш: що в разі нападу на країни НАТО Німеччина б здалася рашці, бо танки іржаві, а літаки розібрані стоять?
Я конечно никого не осуждаю, не имею такого права, но что будет, когда за границей перестанут выплачивать помощь, когда народ начнет возвращаться домой? Сирены понятно, очень страшно, особенно где то на Западной Украине, но думаю если бы не выплаты, все бы харьковские сидели на Западной, а не в Германии, и сирены были бы не такие страшные.
Я першочергово планував в Іспанію, прекрасна країна. Але дууже мало роботи: тільки в моєму теперішньому регіоні в радіусі 70 км роботи по моїй спеціальності більше, ніж на всю Іспанію. Без роботи і мови ти там нахуй нікому не всрався, а повноцінну програму інтеграції в суспільство має лише Німеччина.
Ой не факт, не факт.
Ну як буде факт, то давай тоді і обговоримо. А то кожного "жінка не пустила", "я економічний фронт тримаю", "я п'ятьтищгривень задонатив!!11!", "та я волонтерив півроки тому ж", і не можуть просто зізнатися, що страшно.
Кто ждёт к себе особого отношения? Вон сирийцы у нас в группе учат немецкий, живут в общаге в другом районе. Кто требует к себе другое отношение?
Українці. Не всі, звісно, але дуже великий відсоток. Ті, кому прямо сильно жемчуг був дрібним, вже виїхали назад.
Нет, приехал ты сюда потому что он не слил Украину в первую неделю войны(как мог бы сделать порох на его месте) и Европа увидела что поддерживать Украину надо и это правильно. А благодаря сотням тысяч героев мы сейчас говорим о возможном будущем государства Украина. Но тебе же на неё похуй, поэтому устраивайся дальше.
Сам особисто не здав, чи може 200000 людей не здали? Він проявив хоробрість в тому, що не виїхав з Києва, тут не посперечаєшся. Решту зробили герої Сил оборони.
 
Нет, приехал ты сюда потому что он не слил Украину в первую неделю войны(как мог бы сделать порох на его месте) и Европа увидела что поддерживать Украину надо и это правильно.
а дійсно майстер дніща..

І я не розумію, до чого ти хилиш: що в разі нападу на країни НАТО Німеччина б здалася рашці, бо танки іржаві, а літаки розібрані стоять?
ну взагалі цей тезис от прям дослівно з тієї ж методички в якій про порох здав би, а цей боневтік.. там же і про напружене відношення до українських біженців в Європі.
 
Заебали эмигранты сраться
 
Назад
Зверху Знизу