Обновки

І що? Зеленському 4 роки мало, щоб закінчити епоху бідності, а Залужний за півроку повинен виправити переспане Хомчаком?
А не заебешЬся ли в условиях ковида и войны заканчивать эпоху бидности?За 30 лет в тепличных условиях нихера не сделали,а тут такое.Ну и верить предвыборным обещаниям.Это так.На лоха
Зуб даю.Если б не война и не ковид,то учителя бы уже по 4000$ уже б получали:ги:
 
А давай змоделюємо, шо мені абсолютно похуй, шо там читають і думають кацапи. Мені важливіша моя країна, а вони х їхньою йдуть на хуй.
І війна - не привід пробачати владі мародерство, зраду і роз’їбайство.
Мені теж на них похуй.Але їх країна напала на мою країну і мені не похуй,коли "наші ж люди" називають свого президента підарасом.Хоча він під час війни не давав жодного приводу для цього.Якраз це і пахне зрадою.Після перемоги називай,як хочеш,а зараз можна і стриматися
 
Здається все просто. Займається війною - норм. Займається передвиборчими справами, помстою колишнім суперникам, узурпацією влади та прикриває піздінг - буде обхуєсошений і не за просто так.
 
Мені здається, займається усім необхідним.
І вступом до ЄС, і до НАТО.
А також дипломатією щодо підтримки у війні.
Я тут не маю жодних претензій.
 
Стримуватися по війні будемо. А зараз не до манер. Зараз недолугість та тупість влади рахується не гривнями, а людськими життями.
До речі я не пригадаю, щоб я його аж так прям підорасом називав, але зазначу: шоб так не називали, треба не поводитися по-підорському, а саме:
- розібратися з піздингом гуманітарки в Чернігові, на Волині, в Одесі під егідою януковського кадра Татарова.
- Вигнати хуєсоса Пєніславського за те, що в січні 2022 блокував дод. фінансування ЗСУ на 50 млрд грн. Те саме стосується вбогої Верещук. І санкції рнбо, як належить.
- Розібратися з Колєй-катлєтой. Взагалі, партія Зеленського - збіговисько злочинців, зрадників та клоунів. І він нічого за 4 роки з цим не зробив, а треба.
-Коломойський. Якого хуя і на яких підставах робить в Україні громадянин Ізраїлю Коломойський?
- Єрмак. Просто: якого хуя?
- ну й вибачитися не завадило б пану Зеленському за свої слова, наприклад, щодо «ми можемо збільшити армію в 2-3 рази, але тоді ми не зможемо будувати дороги». Хуйовенька репріза вийшла, да…
Або за свінорчюков, бо ті клістрони поки вивели з-під судового арешту, в Києві без ППО прилітало і гинули люди. Або… ой, ну там цілий список його зашкварів.
Ну і врешті решт говнороту пропагондоншу мосійчук, ткаченка та всю цю блядюшню під егідою «єдиново марафону» - нахуй і назавжди. Разом з прокацапським телеканалом Дом, чи як він там. У тих хто дивиться ТБ і так дахи рве, а тут таке…

На початках досить, а там подивимся.

Тільки я тобі скажу: не робитиме він висновків, і не вибачатиметься. Такі людці не сіють визнавати помилок. Вони звикли знаходитися в залі зі 100% симпатиків та однодумців, прочитали текст - відіграли програму - зібрали оплески, квіти та бабки - переїхали в інше місто згідно з розкладом гастролів. Вони навіть не припускають, що є інша точка зору, що вони можуть бути неправі, і що свої помилки треба виправляти. Тому на політика треба вчитися.
Вообще то в Украине нет механизма позбавлення громодянства. Какой бы гнидой не был мертвечук, его так же незаконно решили гражданства.
Ермак - а что Ермак? Куча говна и ничего по сути.
Гладковский и Клистроны - абсолютно гнилой кейс - хайповый кусок говна с той же помойки что и недавний "корупционный скандал" с питанием ЗСУ. Так это барыги на войне наживаются или таки нет?
 
Господа вопрос ведь не в том кто грешен, а кто нет. Всё мы грешны, и Зеленский и Гетьман и мы с вами.
Вопрос в том что в медиа пространстве определённые группы разгоняют дичь и кринж, которая плохо корелируется с реальностью, если немного подумать.
Ну например:
1 - Харьков готовили к сдаче убрав все войска, Ахтырка, Суммы туда же.
Я знаю что в Харькове был гарнизон все время, и что потом через несколько дней после начала в Харьков входила тяжёлая техника, как далеко от города 24го она была сложно судить.
Это зрада или перемога? Я могу напомнить что первые 2-4 недели кацапская авиация летала в Харьков как к себе домой, а то ПВО что оставалось в городе было выбито первым ударом.
Положим Харьков бы не "готовили к сдаче", а как того требуют ботофермы интернета расквартировали бы пару бригад, среди которых тяжёлая в городе.
А кацапня, не будь дурой, что впрочем гораздо менее вероятно, ударила бы с казачки в направлении Золочев-Богодухов-Максимовка, а с юга не пошла бы на Изюм, а ударила бы на Красноград.
Все, а-ля улю гони гусей - минус расквартированные бригады, в контратаку идти некому.
2 - разминированный Чонгар. Скорее всего это гос измена, причём прошедшая по линии кумовства, за что отвечать, как минимум, перед историей, таки прийдеться. Хотя лично я мин не видел и думаю что мало кто видел.
Наратив из ботоферм: При Гетьмане Чонгар был неприступной крепостью, не пройти не взять, а тут все разокрали и разворовали - юг сдали, Марик пал.
Ну так вот - это все пиздежь про крепость и результат был +/- одинаковым при той же концентрации сил и средств. Были там мины, не было там мин - есть Армянск, где ничего не минировали, это раз. Два - Южная херсонщина это степь, а пролив в Чонгаре чуть шире речки вонючки в глубоком месте. В степи и в условиях полного доминирования противника в воздухе - удержание переправы мало решаемая задача, а дальше без огневой контроля, что есть там мост, что нет его, пантон ставиться весьма быстро.

И так практически с любым разгоняемым наративом - 10-40% правды, остальное лютый кринж, но народ хавает. Технология Юли 2.0
по всім пунктам є фактаж, який суперечить твоїй точці зору. впадлу писати романи по кожній фразі. якщо треба доводити, то не треба доводити.
Харків, Суми втримали завдяки невеликій кількості відчайдух і тому, що росіяни переходили кордон не згідно військовій тактиці. вони не збирались воювати. коли курсанти та ліцеїсти беруть зброю і обороняють місто їх дислокації, то явно щось не те в датському королівстві.
 
Ермак - а что Ермак? Куча говна и ничего по сути.
Гладковский и Клистроны - абсолютно гнилой кейс - хайповый кусок говна с той же помойки что и недавний "корупционный скандал" с питанием ЗСУ. Так это барыги на войне наживаются или таки нет?
ермак хороший, ага.
ти ж не служив в бригаді, де на бойовому чергуванні стоїть трьохсотка, а до тебе приїжджає дбр та виймає основний прибор, без якого це купка заліза. не служив, не бачив, а тому і не було. а я особисто знаю події через товариша з цього підрозділу.
і так по всьому. де ви берете ці фантастичні новини? все у вас заєбісь, нато, єс, заживьом. справи у нас між хуйово і піздец. можете списати поганий прогноз на больну головушку
 
обновился охуением от пидарасов на СТО. сцепление подошло к концу. на СТО зарядили 14300 за комплект. на экзисте он же за 11000. на авто.про нашел за 9100. хочется спросить у ребяток - как они смогли охереть до такого состояния, чтобы прилепить 55% к цене запчасти? про такой в процентах наброс на выжимной и прочую мелочуху даже говорить не стану. но ебальце у них немного скисло когда сказал, что детали привезу сам.
С таким раскладом и СТО стоило п сменить .
 
С таким раскладом и СТО стоило п сменить .
дело в том, что делают они хорошо. и за работу загадали вполне вменяемые деньги. скорее всего запчастист решил себе премию заработать.
 
Мені здається, займається усім необхідним.
то чому ж мені досі треба діставати йобані каски, броніки та мотороли? чому досі треба не тільки збирати медичні рюкзаки, а ще й персональні аптечки? я вже мовчу про корчі, про літалки-жужалки.. чому досі абсолютна більшість літалок волонтерська? чому розвідка бригадного рівня тільки волонтерська?
я думав шо після 2018 я як перестану це робити так і все. ага, хуй, гарно підготувались до війни. знову все треба, включно з формою (!). і за більше ніж рік краще не стає.

сцуко, як же класно коли воювати треба переглядом єдиного марафона та з йобаними порохоботами в фб..
 
Ну в принципі ти правий. Не можу не погодитись про перевірку систем сповіщень, бомбосховищ та інформування населення що робити у разі повномасштабного вторгнення.

Пробки та черги були б в усіх випадках, все-таки війна не кожен день починається.
пробки были бы. но их было бы меньше, если бы блокпосты были выставлены там, где они нужны, а не хаотически каждые 300 метров. очереди в магазины были бы меньше, если бы хотя бы какая-то часть людей сделала заблаговременно запасы. да и супермаркеты могли бы затарить склады хотя бы тушенкой, макаронами и водой плотнее. 25.02 в классе, чудомаркете и АТБ купить можно было только чипсы и шоколадки. много чего можно было бы сделать, но все дружно положили на это хуй. к сожалению у меня не сохранились видео того времени из КЛАССа когда люди стояли под обстрелами по 5 часов чтобы купить нихуя и смачно это нихуя понести домой. а про корма для животных и медикаменты я вообще молчу.
 
если бы блокпосты были выставлены там, где они нужны, а не хаотически каждые 300 метров
я 24 лютого жодного блокпоста не побачив, проїхав майже всю Україну по діагоналі.
а те шо виставилось з 25 числа - то вже здебільшого самодіяльність коли всі побачили що в центрі "ой проїбали" і почали займатись захистом самостійно. ментів обісраних взагалі побачив аж за кілька днів. це потім вже повилазили та військові ніштяки з багажника віджимати намагались..
 
я 24 лютого жодного блокпоста не побачив, проїхав майже всю Україну по діагоналі.
а те шо виставилось з 25 числа - то вже здебільшого самодіяльність коли всі побачили що в центрі "ой проїбали" і почали займатись захистом самостійно. ментів обісраних взагалі побачив аж за кілька днів. це потім вже повилазили та військові ніштяки з багажника віджимати намагались..
ну вот я во Львов 3.03 в 7 утра выехал 6.03 в 10 утра приехал. особого романтизма добавляли 2 бабы, ребенок и собака в машине. с очередями на заправки по несколько часов...там где есть 95бензин.
я и говорю про самодеятельность. 3\4 тех блокпостов выполняли только одну функцию - создание пробки на ровном месте.
 
Ні, биток з США.
Не встиг забрати в Дніпрі з тестового парку з пробігом 3к км за солодкою ціною, перекупи виявилися спритнішими, довелося шукати б/в.
как впечатления, кстати? когда-то тоже на нее посматривал, но взял вольву.
 
по всім пунктам є фактаж, який суперечить твоїй точці зору. впадлу писати романи по кожній фразі. якщо треба доводити, то не треба доводити.
Харків, Суми втримали завдяки невеликій кількості відчайдух і тому, що росіяни переходили кордон не згідно військовій тактиці. вони не збирались воювати. коли курсанти та ліцеїсти беруть зброю і обороняють місто їх дислокації, то явно щось не те в датському королівстві.
Так я и не спорю с фактами которые ты изложил.
Я говорю о том что была как минимум одна веская причина не держать крупные боевые соединения в приграничных городах - сохранения пространства для маневра и определение критических направлений обороны.
3 условные бригады под условной полтавой это 3 бригады, которые могут быть задействованы на сумском, харьковском или днепровском направлениях. 3 бригады попавшие в окружение пусть даже в Харькове - это минус 3 бригады.
 
ермак хороший, ага.
ти ж не служив в бригаді, де на бойовому чергуванні стоїть трьохсотка, а до тебе приїжджає дбр та виймає основний прибор, без якого це купка заліза. не служив, не бачив, а тому і не було. а я особисто знаю події через товариша з цього підрозділу.
і так по всьому. де ви берете ці фантастичні новини? все у вас заєбісь, нато, єс, заживьом. справи у нас між хуйово і піздец. можете списати поганий прогноз на больну головушку
Я не говорю хороший он или плохой. Я говорю о том, что те собаки которых на него вешают плохо соотносится с той позицией которую он занимает и по сей день. Было бы всё так плохо - не занимал бы он её уже.
Про клистроны я тоже не спорю. Гавно про Гладковского выплыло из т.н. антикорупционной мусорки. Всё что случилось потом с клистронами - результат народо-властной ментальности, когда под хайп толпы обвиняют не виноватых или отмазывают виновных.
Недавно был пример из той же оперы с питанием. Пруфов корупционной составляющей 0. Только сравнение цен с супермаркетов. За то Резника чуть не сняли.
 
Так я и не спорю с фактами которые ты изложил.
Я говорю о том что была как минимум одна веская причина не держать крупные боевые соединения в приграничных городах - сохранения пространства для маневра и определение критических направлений обороны.
3 условные бригады под условной полтавой это 3 бригады, которые могут быть задействованы на сумском, харьковском или днепровском направлениях. 3 бригады попавшие в окружение пусть даже в Харькове - это минус 3 бригады.
а 100500 бригад в мукачево могут аж на ВСЮ Украину иметь пространство для маневра. Удержали Харьков только благодаря обезбашенности тех, кто был здесь и распиздяйству кацапов.
 
Я не говорю хороший он или плохой. Я говорю о том, что те собаки которых на него вешают плохо соотносится с той позицией которую он занимает и по сей день.
какую он позицию занимает? языком пиздеть что угодно можно. и при этом бесплатно. не напрягает, что какой-то сраный завхоз расставляет своих людей везде, где только можно(причем люди эти весьма хуевые) и радует своим ибальцем чаще, чем президент?
 
Прикол в тому шо лайно про гладковського це власне просто лайно. І всі хто дотичні до волонтерської теми про це в курсі від самого початку, бо дещо навіть на досить таки низовому рівні по такій же схемі "купувалось" ще в 14-15 роках. Скільки дефіцитних речей було таким чином закуплено ще до того як в мінобри додумались до цього.. ггг. Так шо той наїзд був піздежом, піздежом він і залишився хоч навіть зеленський має ручні суди..
А от резнікова шкода шо не зняли нахуй. Бо стільки пройобів скільки за ним приходиться закривати волонтерам і вихаркувать військовим аж до нині.. Єдине що тут може зупиняти, що в пулі 95 квартала просто немає нікого кращого, а не лояльних до себе вони ніде не пропускають.
 
Назад
Зверху Знизу