Обновки

А это за какую машину речь идет? За Фиесту?
Если да, то что, на военведе загадали такую сумму? Там вроде вполне адекватные парни были.
за фиесту. на нее на самом деле запы относительно дорогие. плюс есть нюансы конкретно СТхи. если на обычную 1.4 комплект сцепления с вижимным люк 6-7 стоит, то на эту дешевле 9.1 без выжимного я не нашел. ну а тут ребята еще свои %% прилепить решили, видимо. в любом случае забирать ее на эвике со снятой коробкой и тащить в какое-то другое месте я не буду. в понедельник приедут подшипники кпп, отвезу и будут собирать.
нет, не на военведе сто.
 
Що до широкомасштабного, що після, треба було або досвід, або мова. У мене не було нічого, тепер підтягую друге та скіли. І без вторгнення я б до цього прийшов, але в нормальних умовах, з досвідом та без русні.
До речі, війна почалася в 2014-му, остолоп ти :увага:
В смысле? А как же параграф, ты же до 2022 не смог уехать, у сирийцев непонятно что, но их принимают до сих пор, у нас тоже было непонятно что, но 24 параграфа не было. Получается сирийцев лучше принимают?

Так ты получается не специалист, а гавно на палочке, ни скилла, ни опыта, а рассказываешь какой крутой.

Добре, що зараз не 17 сторіччя, люди - не крепосні, можуть вчити мови та обирати, де їм жити та виховувати дітей. Цікаво, як це ще не дійшло особистостям типу тебе)
Ну для начала вспомни, что в Германию до 22 года ты приехать на ПМЖ не мог, так как никто и звать никак, зато теперь благодаря войне ты можешь работать в Германии.

Ти реально спілкуєшся як даун: тобі пишуть одне, ти перескакуєш, тобі відповідають на твоє пересмикування - або зливаєшся, або знову перескакуєш.
Коротше щасти тобі, з тобою навіть в інтернеті не подискутуєш, можу уявити, як у житті. Може ще колись зустрінемось на теренах загниваючого заходу)
Ты не зная меня рассказывал что я хожу на курсы из-за пинка под зад, что сижу и радуюсь что могу не работать. Что не учу совсем. Но перескакиваю я, передергиваю я, сливаюсь тоже я.

ПС: я трохи поржав з того, як ти упом'янув всує вальцмана-шоколадного баригу раз 10, а я - жодного, навіть натяку не було. :іржач: Психологічна травма?
Да, психологическая травма после общения с мудаками, которые впоследствии из-за войны свалили из Украины на пмж и сейчас заявляют что так и хотели.
 
Это вы замечательно лижете петру алексеичу, а мы вас макаем в его говно, которое после него осталось, судя по всему говно его было со вкусом киевского торта, поэтому вы просите еще. Были бы фанаты яныка то тоже бы их макали.
забавное наблюдение - что у кацапов что у зефелитиков какая-то странная фиксация на сосании гениталий, лизании очка и поедании говна. с чего бы это..?
 
ПС: я трохи поржав з того, як ти упом'янув всує вальцмана-шоколадного баригу раз 10, а я - жодного, навіть натяку не було. :іржач: Психологічна травма?
ну надо ж ему как-то 15 рублей отработать.
 
Після 6 років компанія-володар дома, в якому я знімаю квартиру, вирішила у всіх квартирах замінити силікон у кутах в ванній кімнаті.
В кінці зими чи на початку весни приїхав майстер да з ранку десь до третьої години упорався.
Але через місяць-два в душовій новий сілікон почав чорніти.
Тому я вирішив переробити вже власноруч ще раз. Повністю і нормально, а не як він.
То ж сьогодні зняв двері. Зняв старий силікон. І виявилося, що будівельники залишили багато шпарин незаповненими цементом, вони були заповнені силіконом. А той майстер, що перероблював, старий силікон не видалив повністю.
Короче, цілий день там... і ще на кілька днів роботи. Добре, що окрім душової є ще ванна. :D
 
Я смотрю шизики таки просушили штанишки и начали по новой хрюкать.
Это, безусловно, необычайно интеренесно. Особенно читать всхрюки из за поребрика.
 
Это вы замечательно лижете петру алексеичу, а мы вас макаем в его говно, которое после него осталось, судя по всему говно его было со вкусом киевского торта, поэтому вы просите еще. Были бы фанаты яныка то тоже бы их макали.
Друг мой, что ты в своей жизни произвёл, окромя экскриментов, что бы рассказывать что после Гетьмана говно осталось?

Гетьман как призедент условно мирного времени имхо лучший, из тех что были и есть.
Как военный сне кажется Зеленский все таки лучше справляется.
Ну а то что Петро Алексеевич ботов расплодил, которые кринжуют через пост, аки Юлия Володимировна, то наверное возростное.
 
Ну якщо не бути в курсі ситуації, то дійсно може так здатися, нікого не маю на меті запевнювати ні в чому :)
Як я не намагався, при екстраполяції на 40-50 років у мене не виходив сценарій лишатися з бізнесом в Україні перспективнішим, ніж працювати найманим по спеціальності на заході. І думали ми про це не з широкомасштабного, а ще за 2 роки до, приблизно після виборів почали. Якщо раптом якимось чином з Німеччиною не складеться - є інші країни.

6 годин кожного буднього дня на курси + дорогу, ще 1.5-2 години самостійних зайнять мовою і ще 1-1.5 на курси за спеціальністю, бо універ закінчив давненько. Працюй я по 12 годин, прибираючи десь або розвозячи пошту на бусі, у мене фізично не було б ні часу, ні сил цим займатися.
І Німеччина дає виплати і оплачує курси як раз для цього, бо їм некваліфікованих робітників і з ЄСу вистачає, хто не матиме мови з освітою чи роботи - дадуть 3 місяці і назад в Україну.
Хочешь подтянуть язык - начни по вечерам в бар ходить.
 
Я не ставлю під сумнів твої аналітичні здібності, але в тебе все перемішалось. Щоб робити обширні висновки, треба володіти інформацією з першоджерел.
Складається враження що зелений марафон транслюють і у вас:)


вони тебе по доп затратам наїбуть, не хвилюйся:))
Ще раз впевнився -ВСІ стошнікі підараси. ВСІ. Якщо вам попався якийсь дідусь що за копійки вам добре все робить - не хвилюйтесь, ви потім побачите де він вас наєбав..
Я вже як разведьонка з причіпом розмовляю: всє мужики - казли!
Алеж досвід є.. я і сам козел єстеошнік в якомусь сенсі
:D

Ну і доречі, ти визначись: ти або багатий, або жадібний. Бо якщо СТО включає запчастини - то і спрос з них буде 100%. Якщо ж щось наїбнеться після ремонту - по любому з"їдуть на те що запчастини гівно.



Бажаю міцного!
Бачиш, хф, як зріз нашого суспільства. Найкрикливіший довбойоб що пиздить у всіх темах питає: а хто ти такий?
пс
ти норм?
Марафон у нас не показывают, но:
1 - путлер это сам говорил.
2 - только на границе с Украиной они создали около 3х новых дивизий с 2014го до 2021го.
3 - тренировались они в Сирии.
4 - немалая часть входивших окупационных войск - была россгвардия. которая была создана в 2012 и явно не была готова в 2014м.
 
Ой, ти знаєш, ну хоч би один з них розтулив рота для того, аби сказати, що був неправий, і «23 фєвраля» насправді - елемент совкової пропаганди і зомбування. Ні. З такими ж пихатими єбальниками вони трохи пізніше несли пургу про діди ваєвалі, про біндєровцев і решту хуйні. А тепер так само впевнено розповідають, шо окопи рити перед війною шкідливо, треба їх рити під вогнем противника, коли вже стоять розбиті міста і тисячі людей лежать мертві.
Гадаю, часи толєрастіі вже минули. Якщо їм і цього разу зійде з рук, наступна маячня, яку вони нестимуть буде крутіша за всі , шо я згадав…
Опять таблетки забыл принять, угомонись уже))
 
Після 6 років компанія-володар дома, в якому я знімаю квартиру, вирішила у всіх квартирах замінити силікон у кутах в ванній кімнаті.
В кінці зими чи на початку весни приїхав майстер да з ранку десь до третьої години упорався.
Але через місяць-два в душовій новий сілікон почав чорніти.
Очень интересно, но ничего не понятно(с) :D
Чего компания вдруг решила менять силикон в ваннах? И если рабочий оказался рукожопом, то зачем тебе за него все переделывать на съемной квартире?
 
Очень интересно, но ничего не понятно(с) :D
Чего компания вдруг решила менять силикон в ваннах? И если рабочий оказался рукожопом, то зачем тебе за него все переделывать на съемной квартире?
Не знаю. Чув десь, що силікон рекомендується міняти кожні 5-6 років. Певно через це.
Він, може, і не рукожоп, але ж ніколи не зробить так, як треба.
Вирішив нормально зробити сам бо можу. Чом би й ні? Справ на 40-60 євро на матеріали. Та вихідний замість лежати - попрацювати. :D
 
Очень интересно, но ничего не понятно(с) :D
Чего компания вдруг решила менять силикон в ваннах? И если рабочий оказался рукожопом, то зачем тебе за него все переделывать на съемной квартире?
Патамушта это Германия, тут многое так. Ничего не понятно, но очень интересно.
 
Анало говнет Кринжал патриотичненько сбит.
С чем я вас и поздравляю. Ещё один гвоздь в крушек гроба страшной россосии.
 
З добрим ранком! Ще 5го було відомо, здається.
А офіційно ще 6 чи 7го підтвердили.
 
Очень интересно, но ничего не понятно(с) :D
Чего компания вдруг решила менять силикон в ваннах? И если рабочий оказался рукожопом, то зачем тебе за него все переделывать на съемной квартире?
Не знаю как у вас в Штате Одинокой Звезды, а в вечно зелёном +/- как раз так же...
Для регламентных работ они нанимают контракторов, как водится подешевле, те как водится рукожопят.
Но вот зачем Валера полез сам что то менять и кто ему дал на это пермит, то загадка, да.
 
Я смотрю шизики таки просушили штанишки и начали по новой хрюкать.
Это, безусловно, необычайно интеренесно. Особенно читать всхрюки из за поребрика.
Ага ... Война практически выиграна , всё в порядке в экономике, нужно в лучших традициях мирного времени устроить срач !
...Где два украинца – там три гетьмана !
Написано давно , актуально по сей день...
От этого Украина страдала в прошлом , страдает сегодня...и наверное (лучше бы нет) продолжит и в будущем !
 
Назад
Зверху Знизу