Обновки

ты тоже не понял о чем я писал ) при чем тут туман , у меня нет ПТФ, как то живу же. варианта 2 под решетку поставить или в места птф

Нащо в птф? Таке світло треба ставити якомога вище.

Доречі, це ближне чи дальне? Доп світло також відрізняється тим на яку відстань розраховане.
 
тільки треба ставити на балку на кришу
Дах це майже ідеальний варік, єдине що під час сильного снігопаду дуже сильно сліпить водія. Але на дах краще цільну балку на всю ширину транспортного засобу. З комбінованим світлом: всередені дальне свитло, по боках ближне
 
с дальним совместить
Так собі ідея. Але якщо навіть так, то ти ж знаєш що через додаткове реле підключати треба? Тому що заводський перемикач фар не розрахований на додаткове навантаження, підгорить дуже швидко.
 
Нащо в птф? Таке світло треба ставити якомога вище.

Доречі, це ближне чи дальне? Доп світло також відрізняється тим на яку відстань розраховане.
там варианты есть 20 или 80 градусов или комбинированое.
 
ксенон ставить будешь? ))
нафига мне ксенон в противотуманках? :D
обычные лампы H1, которые выдают свет ближе к жёлтым оттенкам

p.s. ты пробовал на ксеноне в туман ездить? :D:D:D

это доп дальний свет.
а нахрена он нужен?
ты в мобильной группе по поиску шахедов что-ли?
 
Останнє редагування:
а при чем тут это?! ) это доп дальний свет.
Ну вообще-то сам производитель как бы пишет что это типа просто балка с диодами.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
:
Видимість - потрібен яскраве світло? Світлодіодні балки ближнього світла пропонують новітні типи освітлення. Виберіть з безлічі варіантів потужностей та різноманітності видів світлодіодних led балок для ваших потреб освітлення.
Как-бы ближнего света, хотя по-факту это просто куча диодов которые фигачат нерегулируемый световой поток вперед создавая неудобство всем встречным машинам.

Очень неприятно таких встречать навстречу в темное время.
 
Очень неприятно таких встречать навстречу в темное время.
я колись пропустив офроадера з такою балкою на криші, і він мені моргнув "дякую".
його подяка у мене в очах стояла ще з півгодини..
 
я колись пропустив офроадера з такою балкою на криші, і він мені моргнув "дякую".
його подяка у мене в очах стояла ще з півгодини..
ну а прикинь у тебя бы был колхозный ксенон и он бы не моргнул а просто включил бы в ответ )))) )))) я ни на что не намекаю ))))
 
Ну вообще-то сам производитель как бы пишет что это типа просто балка с диодами.


Как-бы ближнего света, хотя по-факту это просто куча диодов которые фигачат нерегулируемый световой поток вперед создавая неудобство всем встречным машинам.

Очень неприятно таких встречать навстречу в темное время.
ближний там с четкой СТГ ) ну да просто балка с диодами с разным расхождением луча ) разница в 4 раза в диаметре луча )
 
Досі не може продати -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.
 
на авторіа і олх його солари нема тож вважаємо що продана
 
Моєї також в продажу нема.
Але ж стоїть на вулиці, он, не продана.
 
Назад
Зверху Знизу