Обновки

Кого ти там на чому ловив, фантазер? :)
Якщо хтось робить HU\AU навіть без заїзду в бокс, то такий хтось досить скоро втратить таку ліцензію і, скоріш за все, трохи посидить.
Я б на твому місці повідомив би в органи правопорядку про таких діячив. Вбий в собі українця, зроби правильну річ.
Иди себе мимо, отказывайся от украинского гражданства...

Вчера еврейку из под Никополя встретил в магазине. Вот она тоже от злых украинцев в нулевых бежала. Как ей не давали учится под предлогом, что она еврейка. Наверно немцы и русские даже на это ведутся и жалеют ее. Она такие интересные вещи рассказывала, про то что война скоро закончится, про злых украинцев, про мировое правительство и заговор такой же как и коронавирус. Чем-то тебя напоминает.
 
Останнє редагування:
Иди себе мимо, отказывайся от украинского гражданства...
Я й не чекав навіть, що ти за свої слова будеш способний чи захочеш відповісти. Це явно не про тебе. :)
Доречі, я не зможу від українського відмовитися any time soon, як то кажуть. Нажаль.
 
А потім поліцейський контроль рандомний і...


Рік там прожив, жодного разу не бачив такого.
А от місцеві мусора з радаром в кущах були, штаф 50 євро за перевищеня швидкості дівчина заплатила.
 
Рік там прожив, жодного разу не бачив такого.
А от місцеві мусора з радаром в кущах були, штаф 50 євро за перевищеня швидкості дівчина заплатила.
И предупреждающие фарами о мобильном радаре тоже. Чему я очень удивился.
 
попередити фарами про "засаду" то 100-200 зл та до 4 пунктів в Польщі. Пишуть на реєстратори неознакованих патрулів або мавіком.
В Німеччині, думаю, дорожче. Тому і не попереджають. Хоча німці впринципі більш розумні в цьому сенсі і порушників менше толерують за поляків.
 
Є ще інші можливі виправдання твоєї проблеми, але вони тобі не сподобаються.
Ты приедь в Украину. Ты ебанат прошитый или завербованный фсб. Поэтому чела надо сдать в разработку , а если черт, то ликвидировать.
 
попередити фарами про "засаду" то 100-200 зл та до 4 пунктів в Польщі. Пишуть на реєстратори неознакованих патрулів або мавіком.
В Німеччині, думаю, дорожче. Тому і не попереджають. Хоча німці впринципі більш розумні в цьому сенсі і порушників менше толерують за поляків.
А статья какая?
 
ну тоді шо? контрактик підписуєм?:) інженерів не вистачає ппц
шо там по місту зі світлом? генератор зі старлінком везти?
Доречі питання: чи можна знайти щось для себе по контракту? Погано бігаю та деякі проблеми із коліном, але непогано стріляю та вожу автівку. Категорії майже всі є окрім фури, але досвіду важкої техніки бракує. Що порадите?
 
Вчора оновився несподіванно риком мотору...
Виявилося, що стик фланців глушника трохи закінчився (3,5 роки прожив).
Болгарка, свалка старих запчастин з різних авто за сараєм та полуавтомат творять дива )))
Відрізав фланець з якоїсь труби і по-биріку собі приварив - ще стільки ж років походить :D

p.s. на диво хомут вцілів і навіть відкрутилася гайочка на гвинтику... зазвичай хомути перші в утіль улітають... ще походить - на ньому і зібрав
Та ж сама халепа. Тільки автівці 12 років. 450 грн запчастина та послуги із заміни. Знайшов поряд із собою сто - дуже задоволений. Ціни від Шкода бокс у тричі менші, люди адекватні, запчастини шукають та привозять швидко. Хто не лякається Баварії - можу рекомендувати
 
Треба РЕБ на дах ставити :D:D:D

попередити фарами про "засаду" то 100-200 зл та до 4 пунктів в Польщі. Пишуть на реєстратори неознакованих патрулів або мавіком.
В Німеччині, думаю, дорожче. Тому і не попереджають. Хоча німці впринципі більш розумні в цьому сенсі і порушників менше толерують за поляків.
А якщо серйозно, то які докази що я попередив а не привітався з сусідом?
 
Назад
Зверху Знизу