Обновки

А знаков о спидкамах там что ли нет?
в німеччині не бачив жодної, мабуть ніт. вейз камери теж не показує, як і гугл мапс.
в польщі здебільшого є знаки, але попереджають тільки про стаціонарні камери. про тимчасові "засідки" знаків нема + багатенько немаркованих поліцейських на різноманітних автівках. і в чехії так само. але в цих країнах вейзи працюють як і в Україні і в більшості випадках попереджають..
 
Навігація TomTom камери швидкості по Німеччині показує, але при в'їзді в країну додаток повідомляє, що за німецьким законодавством функція цього сповіщення має бути вимкнута, в іншому разі застосування може потягнути за собою накладення штрафу.
Навіщо оце все, якщо можна просто не порушувати?
я теж намагаюсь не порушувати, але замість того, щоб якісніше готувати водіїв, та активно прибирати йолопів з дороги, правила саме під тих йолопів й підганяють, щоразу заганяючи переважну більшість водіїв в недоречно стислі рамки законодавчо та організацією руху.
Їде собі у нас якась пані або дідусь 50...60 км/год двосмуговою трасою, де дозволено їхати 90 км/год, та збирає за собою такий караван, що ховається за горизонтом, та обігнати рел'єф не дозволяє, то нехай такі люди їздять або з кимось, або загальним транспортом.
Або ціла смуга для повороту праворуч стоїть на червоне, тому що де-які водії не в змозі одного пешеходу на годину пропустити, поприбирали по Польщі всі стаціонарні зелені стрілки.
 
Останнє редагування:
Їде собі у нас якась пані або дідусь 50...60 км/год двосмуговою трасою, де дозволено їхати 90 км/год, та збирає за собою такий караван, що скривається за горизонтом, та обігнати рел'єф не дозволяє, то нехай такі люди їздять або з кимось, або загальним транспортом.
хуясе заявочка.
 
можно съехать на паркинг и пропустить колонну, есть такие, которые дрючат поток на протяжении 30...40 км со скоростью чуть выше 50 км/ч без возможности обогнать, а то и больше и это не редкость. Особенно окуенно это в гористой местности с извилистой дорогой.
 
можно съехать на паркинг и пропустить колонну, есть такие, которые дрючат поток на протяжении 30...40 км со скоростью чуть выше 50 км/ч без возможности обогнать, а то и больше и это не редкость. Особенно окуенно это в гористой местности с извилистой дорогой.
можна зʼїхати на паркінг/заправку, спокійно випити кави і за 15 хвилин поїхати вільною дорогою.
я цілком розумію пана фрустрацію, але особисто я проголосую за тих пана/пані які самостійно безпечно рухаються хоч і повільніше з дозволеною швидкістю, ніж щоб видавлювати їх з доріг в угоду психам які незадоволено сидять на бампері якщо ти під спідлімітом в 90 їдеш 92, і закатують істерику коли відгальмовуєш їх до 50 при вʼїзді в населений пункт

ніколи ще не бачив проблеми обігнати таких тихоходів, є запас швидкості. значно важче і небезпечніше обігнати якщо їде 80 кмг
 
можна зʼїхати на паркінг/заправку, спокійно випити кави і за 15 хвилин поїхати вільною дорогою.
... и через 5 минут догнать этого задрота. Ты там вроде по германовке катаешься? :смотреть: так вот тама как раз есть такое понятие как "минимально допустимая скорость". на автобанах вроде как применяется, но тем не менее. я прекрасно понимаю оратора выше по этому вопросу - не можешь ехать быстрее тогда или прижмись правее как можно или вообще не высовывайся на дорогу пока не научишься. но нет, такие васи тошнят и жмутся к осевой как теля к корове. :курю:
 
можно съехать на паркинг и пропустить колонну, есть такие, которые дрючат поток на протяжении 30...40 км со скоростью чуть выше 50 км/ч без возможности обогнать, а то и больше и это не редкость. Особенно окуенно это в гористой местности с извилистой дорогой.
А можно факов натыкать и пиздюлей отхватить, как сделал один всем известный "правденик" от ПэДэДэ :ыыы:
 
... и через 5 минут догнать этого задрота.
ні, за 15хв кави і 5 хвилин їзди задрот відʼїде на 16.67 км
а ти випивши кави 15 хв і за 5 хв проїдеш лише 7.5 км

але загалом, чи ти ніколи на симферопольській не потрапляв на колону ікарусів з дітьми? життя несправедливе.

Ты там вроде по германовке катаешься? :смотреть: так вот тама как раз есть такое понятие как "минимально допустимая скорость". на автобанах вроде как применяется, но тем не менее.
де я тіки не катаюсь, корчі самі себе не привезуть. мінімальна швидкість руху - ну є таке, але не на звичайних дорогах. коли з автобана зʼїхав то мусиш терпіти і задротів, і велосипедистів. нерви мають бути проліковані і вчасно обслужені.

я прекрасно понимаю оратора выше по этому вопросу
я теж. можеш обігнати по правилах - обганяй, не можеш або не вмієш - ну не пощастило. ніхто нічого не винен за межами ПДР, а ті задроти їх дотримуються.
хочеться їздити по понятіях і загоняти пенсіонерів в тролейбуси - завжди можна повернутись в Україну.
 
Насколько же в Германии спокойнее движение чем в Украине, но тех кто гоняет и нарушает тоже хватает. И я хотел бы чтобы так же было и в Украине.
 
можна зʼїхати на паркінг/заправку, спокійно випити кави і за 15 хвилин поїхати вільною дорогою.
я цілком розумію пана фрустрацію, але особисто я проголосую за тих пана/пані які самостійно безпечно рухаються хоч і повільніше з дозволеною швидкістю, ніж щоб видавлювати їх з доріг в угоду психам які незадоволено сидять на бампері якщо ти під спідлімітом в 90 їдеш 92, і закатують істерику коли відгальмовуєш їх до 50 при вʼїзді в населений пункт

ніколи ще не бачив проблеми обігнати таких тихоходів, є запас швидкості. значно важче і небезпечніше обігнати якщо їде 80 кмг
какой то вы сударь не инклюзивный...
 
Насколько же в Германии спокойнее движение чем в Украине, но тех кто гоняет и нарушает тоже хватает. И я хотел бы чтобы так же было и в Украине.
это невозможно. ибо поведение на дороге определяют не камеры и копы а мениальность. А мениальностькак немецкую сложно найти за пределами Германии, Сингапур возможно и ещё пара стран.
 
какой то вы сударь инклюзивный...
fixed
это невозможно. ибо поведение на дороге определяют не камеры и копы а мениальность. А мениальностькак немецкую сложно найти за пределами Германии, Сингапур возможно и ещё пара стран.
ога, поляк під камерами (особливо під вимірюванням середньої швидкості) це прям німець в кращому виконанні, а без камер вже може їхати як українець. з чехами та словаками такі ж зміни помічаю :)
ті ж німці їдуть по знаках теж не тільки з природженої законослухняності, а ще й через те що тих камер натикано через кожні кілька кілометрів (Австрія теж цим приколює) і багатенько немаркованих поліцейський в трафіку + за викрутаси водії теж легко можуть "донести" на коменду. А штрафи болючі
 
Цікаві речі кояться.
@unbeliever що будеш робити, якщо Польща буде намагитись допомогти тебе повернути додому?
 
Цікаві речі кояться.
@unbeliever що будеш робити, якщо Польща буде намагитись допомогти тебе повернути додому?
Наразі я дивлюсь на ситуацію таким чином, що ті підстави на яких виїзджав з України актуальні і досі. Тобто у України до мене не має бути питань. Отже у Польщі теж.
Ну але в разі якщо Україна заднім числом зробить мене злочинцем, наприклад через бардак в ТЦК, то доведеться спасати сімʼю десь в іншій країні. Німці ніби як демонструють свою адекватність в світі останніх новин, повезу свої податки туди.
 
Наразі я дивлюсь на ситуацію таким чином, що ті підстави на яких виїзджав з України актуальні і досі. Тобто у України до мене не має бути питань. Отже у Польщі теж.
Ну але в разі якщо Україна заднім числом зробить мене злочинцем, наприклад через бардак в ТЦК, то доведеться спасати сімʼю десь в іншій країні. Німці ніби як демонструють свою адекватність в світі останніх новин, повезу свої податки туди.
Немцам очень не нравится быть страной туристом. Куча видосов где люди приезжают сначала в Польшу, подаются, через полгода едут в Германию, а оттуда в Канаду/Испанию/США и в другие страны. Ну и начинаются отказы под предлогом, что вам было безопасно и в другой стране. Что там в Испании я не в курсе, но такие новости по группам гуляют.
 
Наразі я дивлюсь на ситуацію таким чином, що ті підстави на яких виїзджав з України актуальні і досі. Тобто у України до мене не має бути питань. Отже у Польщі теж.
Ну але в разі якщо Україна заднім числом зробить мене злочинцем, наприклад через бардак в ТЦК, то доведеться спасати сімʼю десь в іншій країні. Німці ніби як демонструють свою адекватність в світі останніх новин, повезу свої податки туди.
Максимум что поляки и прибалты могут сделать-не продлить временную защиту в следующем году и поубирать всякий социал и те кто не захочет возвращаться в Неньку поедут в Германию или в какую-то другую страну.
 
Цікаві речі кояться.
@unbeliever що будеш робити, якщо Польща буде намагитись допомогти тебе повернути додому?
А с хуя ты, милчилавег, решил что это тебя не коснется? От гражданства ты не отказывался - такой же гражданин как и он. А то что съебался хер знает когда - так это не ебет никого.
 
Максимум что поляки и прибалты могут сделать-не продлить временную защиту в следующем году и поубирать всякий социал и те кто не захочет возвращаться в Неньку поедут в Германию или в какую-то другую страну.
Ну типа могут, они-ж не сами ее придумали, ее им спустили из Брюсселя, и это будет интересная история если они откажутся. Почище Венгрии, с Брюсселем никто не хочет ссорится, особенно из бедных родственников с востока.
 
Насколько же в Германии спокойнее движение чем в Украине
да нормальное в Украине движение - сегодня по Гагарина спокойно 150 ехал.
да в принципе каждый день 100-120 - нормальнй темп
 
А с хуя ты, милчилавег, решил что это тебя не коснется? От гражданства ты не отказывался - такой же гражданин как и он. А то что съебался хер знает когда - так это не ебет никого.
Вот бы я ржал, если бы у него паспорт заканчивался через год...
 
Назад
Зверху Знизу