Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Мыс Сарыч закрыли для туристов, отдали ФСО
Гардемарины негодуют-одно дело рисковать жизнью при кровавой хунте,другое-вякнуть в родной гавани
d9hdgj.jpg
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Посмотрел ссылку и подумал, как сочетается программа децентрализации с приездами Порошенко на открытия новых зданий, сооружений, мостов и прочих объектов в областных и районных центрах.
Может, мы понимаем децентрализацию по-разному:D:незнаю:
 
Ты как кацап, что случайно попал на Украину: "Меня зовут Ваня, это моя балалайка. Прошу вас говорить со мной по-русски!". Расслабся, ты же дома!

Я уже и так дома, недавно приехал.Только расслабиться не получится, по крайней мере пока не получится.Устал с дороги здорово. :збентежений:
 
В случае соглашения Москвы с предложением США о размещении миротворческого контингента на украинско-российской границе россия (страна-террорист) официально станет стороной вооруженного конфликта.

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA":
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
На складах в Калиновке местами наблюдаются незначительные задымления,- Минобороны
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Это не к нам. Это к Димоксу... ;)
Та ну:) Сейчас визитеры-надсмотрщики с соседней темы обвинят меня, что я служу ради бабла:кручусь: И где мой долг перед Родиной, президентом всем народом и что не надо ныть, а начать с себя и вообще, почему не в окопе:)
------------------------------------------------------------------
Президент України Петро Порошенко сьогодні, 28 вересня, підписав рішення РНБО від 13 вересня про управління державою в умовах надзвичайного стану та в особливий період.
Указом також затверджено Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах НС. Контроль за виконанням рішення поклали на секретаря РНБО Олександра Турчинова.
 
Порошенко крадет слишком явно, не соблюдая приличия. И кончит он, как Янукович – эксперт

Вся правда из блогосферы » Новости блогосферы »
Порошенко крадет слишком явно, не соблюдая приличия. И кончит он, как Янукович – эксперт
28.09.2017, 15:19 • 106 • 0

Когда Янукович был абсолютно силен, я все равно не верил в его вечное правление, потому что существуют объективные законы функционирования общества. Невозможно в 21 веке построить в Европе бандитскую монархию.

Читайте также: "Вони ж не святі". Українці готові підтримати навіть неприхованого злочинця в політиці

И точно так же, я не верю, что долго осталось Порошенко, когда читаю о выделении кабмином миллиарда фиктивному предприятию, без имущества и с 70-летней учредительницей, на реконструкцию причала одесского порта, который, к тому же, сдадут в аренду.

Януковича выгнали, потому что он утратил приличия. Разворот от евроинтеграции к таможенному союзу показал буржуазии, что режим не учитывает ее мнение. Проблема была не в развороте, а в том, что средний класс не спросили.

И точно так же, Порошенко крадет слишком явно, не соблюдая приличия. И кончит он, как Янукович.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
72 ОМБр ім. Чорних Запорожців
5 мин. ·

Вчорашньої ночі наші бійці під Авдіївкою тричі були обстріляні російськими військовими, причому двічі - з танку. Близько 24.00 противник нахабно порушив перемир'я мінометним обстрілом, а потім виїхав танком на пряму наводку і з відстані близько 800 метрів почав тупо розстрілювати наші позиції. З дозволу командування мінометники відкрили вогонь у відповідь і змусили противника облишити свій задум. Близько 3 години ночі та 5 ранку російські військові та їх найманці спробували ще повторити обстріл, та, отримавши рішучу відповідь з усього наявного озброєння, мусили відповзти назад.

За однією з версій, танковими обстрілами противник намагався прикрити пересування своєї бронетехніки та колісного транспорту по трасі Донецьк-Горлівка. Якби там не було, підрозділи бригади знаходяться в повній бойовій готовності і здатні дати відсіч будь-яким намірам окупантів.
 
Та ну:) Сейчас визитеры-надсмотрщики с соседней темы обвинят меня, что я служу ради бабла:кручусь: И где мой долг перед Родиной, президентом всем народом и что не надо ныть, а начать с себя и вообще, почему не в окопе:)
------------------------------------------------------------------
:іржач:
 
Даже поздравление педрито от его дружини без пробития дна не обошлось :рл:

У Марини Порошенко передумали: ролик-вітання президента безплатним не був

Дружина президента України Петра Порошенка Марина заплатила 4 тисячі 500 гривень за виробництво ролика-привітання на базі студії державного каналу іномовлення UA/TV. Про це йдеться у відповіді прес-секретаря Марини Порошенко Інни Битюк на запит програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший»). При цьому кількома днями раніше прес-секретар дружини президента повідомляла, що «за цю роботу ніхто ніяких грошей не платив».

Журналісти звернули увагу на те, що ролик з відеопривітанням президента від дружини був записаний у студії ДП «Мультимедійна платформа України», якою користується канал UA/TV Міністерства інформаційної політики, та поцікавилися, чому для запису була обрана державна студія.

«Студія (...) була обрана, виходячи з дизайну і технічних можливостей, зокрема, наявності великого екрану для трансляції відеоматеріалів», – йдеться у відповіді.

Крім того, прес-секретар Марини Порошенко відповіла, що перша леді заплатила за користування державною студією.

«Користування студією підтверджено Двостороннім договором між Мариною Порошенко та керівництвом ДП «Мультимедійна платформа України». Вартість послуг склала 4500 гривень», – зазначено у відповіді від 27 вересня.

На підтведження слів «Схемам» надали копію квитанції, в якій платником зазначена сама Марина Порошенко.

При цьому вдень 26 вересня (до запиту програми «Схеми»), прес-секретар Марини Порошенко у коментарі виданню «Главком» заявила: «Я знаю точно, що за цю роботу ніхто ніяких грошей не платив. Зараз ХХІ століття, зняти відео не є проблема. Це відео знімала не студія, а скажімо так, друзі».

26 вересня президенту України Петрові Порошенку виповнилося 52 роки. Дружина президента, з’явившись у ролі ведучої ранкових новин, привітала його разом із дітьми у телеформаті.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Я так тоже раньше думал и говорил.....
Так я не только так говорю, но и поступаю.
Ездил в Каменец Подольский за позитивом, а также побывал в Хотыне, Черновцах, Бакоте ,а вчера целый день посвятил Хмельницкому, в котором офигенный городской парк. Фотки будут в профильной теме и не сегодня.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Ясное дело! Если харант не отвечает ни за что, неужели кто-то подумал, что отвечать будут подчиненные?
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу