Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Смоки ты шо дурак?У меня своей головы что нет?Увидел инфу которая меня заинтересовала,посмотрел,и прокомментировал...
А про пасти мыть руки это ты всяким чертям рассказывай...Если я расскажу
откуда инфу порой беру,твоя озу перегорит...
Вот например в калуге,в военно-космических войсках,новобранцам б/у форму выдают,и питание и оснащение столовой совковое...Это в 150 км. от москвобада...
В чём-то - безусловно, как и все люди:незнаю:

Перегорит моя "озу" или нет - вопрос спорный, на то она и "О" - загрузил-выгрузил, а вот то шо то шо твой MBR на харде уже, некорректен - факт, пунктуация в игноре практически полностью. :незнаю::D
 
Смоки ты шо дурак?У меня своей головы что нет?Увидел инфу которая меня заинтересовала,посмотрел,и прокомментировал...
А про пасти мыть руки это ты всяким чертям рассказывай...Если я расскажу
откуда инфу порой беру,твоя озу перегорит...
Вот например в калуге,в военно-космических войсках,новобранцам б/у форму выдают,и питание и оснащение столовой совковое...Это в 150 км. от москвобада...
А они гордяться! И шприцы за Лениным....
 

Главная фишка что хуйло теперь своих рабов пугает товарищем сааковым :D
Ну а дальнобои там долбоебы. Им предлагали кооперироваться и делать совместные акции с оппозицией (хоть ее там и нет, но не всегда все можно держать под контролем если собирается достаточная масса народу), но эти решили самолично без посторонних бастовать и шо характерно свои обращения направляют медведу и ротенбергу, а главхуйло типа не при делах.
 
Главная фишка что хуйло теперь своих рабов пугает товарищем сааковым :D
Ну а дальнобои там долбоебы. Им предлагали кооперироваться и делать совместные акции с оппозицией (хоть ее там и нет, но не всегда все можно держать под контролем если собирается достаточная масса народу), но эти решили самолично без посторонних бастовать и шо характерно свои обращения направляют медведу и ротенбергу, а главхуйло типа не при делах.

 
Олег Пономарь поделился своей публикацией.
12 ч ·
Поступают просьбы прокомментировать сегодняшние события. Я не собирался этого делать, так как самого события нет. Но ОК..
1. Официальная позиция Канады - попытки захвата зданий неприемлемы и без оговорок осуждаются.
2. Волноваться нет абсолютно никакой причины.
3. Не могу ничего добавить к своему посту 4 дня назад. Я был уверен, что этот мой прогноз осуществится на 100%. Пшик. Время думать про подарки близким.

Педрило...
 
Доброе утро.:)
Тут некоторые писали что французы жаб не едят... ну-ну. :ги::D:D:D
В Україні жаб'ячі лапки – непопулярний продукт, але ще в 70-ті роки минулого століття тут був досить розвинений земноводний промисел. У промислових масштабах жабу вирощували в Одеській області, також цих земноводних поставляли з Харківської, Дніпропетровської та Закарпатської областей. Основною країною збуту тоді була Франція – туди відправлялося близько 80 тонн продукції. З розпадом Радянського Союзу експорт припинився. Зараз аграрії намагаються налагодити закордонні поставки.

Обсяги експорту. Обсяги ринку і тим більше експорту підрахувати складно – в Україні процвітає нелегальне полювання на жаб. Костянтин Ткаченко, який консультує бізнесменів з питань створення жаб'ячих ферм, каже, що обсяги поставок за кордон можуть досягати 100 тонн на рік. Сертифікат для поставок жаб'ячих лапок до ЄС мають п'ять українських компаній.

Читайте також: Что мы не знаем о пользе красной икры

Кому продають? В Україні – місцевим кафе і ресторанам. В ЄС основний покупець – Франція.

Скільки можна заробити? Вартість кілограма жаб'ячих лапок на внутрішньому ринку України становить 200–650 грн. За словами Ткаченка, в Євросоюзі українські фермери можуть продавати свій товар по 10–15 євро. За кордоном цінується невелика жаба – вагою близько 125 грам. «Це високорентабельний бізнес. Собівартість кінцевого продукту – 2 євро за кілограм», – зазначає Ткаченко.

Який обсяг інвестицій? «Щоб організувати ферму на гектарі заболоченої території, знадобиться близько $5000–10 000», – розповідає Костянтин Ткаченко. Ще близько $2000 на рік потрібно на її утримання. Така ферма може давати близько 300 000 жаб на рік (це приблизно 7 тонн жаб'ячих лапок). Окупається такий бізнес на третій рік.

Які перспективи? У середньому щороку в ЄС з'їдається близько 10 000 тонн цього продукту. Найбільші споживачі – Франція, Швейцарія та Бельгія.

ehdjd1.jpg


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Вся правда о "захвате Жовтневого"

 
Кілька років раніше бачив оті заморожені жаб'ячі лапки у Сільпо, у відділку з мороженою рибою, лежали поруч із креветками, мідіями, та іншими морепродуктами. Навіть сфоткав тоді для сміху упаковку. Нажаль вже видалив, не зберігши. Коштували щось більше двохсот гривень, при курсі вісім.
Ти куштував жаб'ячі лапки? :)
Ні, я таке їсти не буду, тому що гидливий. :D
 
Бачити - не означає куштувати. Але скажу чесно - було дивно бачити таке у Сільпо.

Так я цього й не стверджую. :)
Мене просто від одного вигляду жаб нудить. :)

І не побачиш, французи весь свій делікатес скупили. :D:D:D

Для них жаби мабуть, як для нас сало.:D
 
На освободившую Саакашвили судью Цокол подали две жалобы в ВСП
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Полетел в Амстердам на медицинскую диагностику. Гуляя по городу случайно встретил Коломойского, - Луценко
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
В зоне АТО погибли трое наших бойцов
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
"Сєрце кровью абліваєтся". Сьогоднішня стрічка ПОПофілів в ФБ нагадала істерику шакальонка з оповідання Кіплінга "Мауглі" "-Акєлла прамахнулся!!!" ©

agcd3h.jpg
 
- А почему мы беднеем?
- Потому что война, враг уничтожает экономику.
- А почему вы богатеете?
- Замолчи, агент Кремля!
 
Грюс гот!
Оця моя йохана чуйка. З того часу, як хотів запостити тобі фотку Янки Червоної на броні. Третій день сиділо в мізках "де Петроф, щось я за нього очкую". Ще хотів когось перепитати. Аж сьогодні інша думка - та все буде добре, сам обізветься. І ось тобі маєш. Обізвався.:D
Одужуй, друже.:yahoo:

Здорова. Это новый вид издеательств, больному зрадофилу Петрову, постить фотографию порохоботки Ведьмы на копейке?:D

А ты каким боком к Ведьме?
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу