Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
У нас завжди були легкі правила для ведення корпоративного бізнесу. Великий бізнес робить що хоче в цій країні. То Рошен звільняється від аренди за землю під логістичним центром, то Ахмєтову списують 3 лярди гривень боргу, то ще щось. От тільки решти бізнесу та населенню від цього не дуже легшає. І чомусь бізнес з-за кордону не дуже поспішає скористуватися цими полегшеними правилами. Мабуть, щось знають? Що таке полегшення бізнесу - тільки наближеним до владних структур корпораціям? Ото ж.

Ну, как сказать. При Овоще - Беня с аэросвитом и Ярославский с металлистом , при Пете - Беня с приватом. А Ахметов при всех в шоколаде,это да.
 
Порохенка.

Буквов много, но по теме. Первенство по пиздингу.
Прокуратура викрила мільярдну схему виведення грошей за кордон провідними фірмами України
Читайте більше тут:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Шшш
Возможно. Проксиактивистам виднее.

А я знал, что вашу проксиактивистку калинку не просто так выгнали. :D

И вот этого поца литовского к хрую в тему командировали тоже не просто так.

САХАРу сложно выводить бабло за границу стало?
 
Хтось не любить Фаріон, хтось не любить Корчинського, хтось іще когось. Але вони виходять і роблять. А хтось рецензує - тут подобається, як зробили, а тут ні. Поки вони роблять - не буду заважати. Навіть якщо щось мені і не подобається.

Она тянет вниз всю свободу.
 
Шшш

А я знал, что вашу проксиактивистку калинку не просто так выгнали. :D

И вот этого поца литовского к хрую в тему командировали тоже не просто так.

САХАРу сложно выводить бабло за границу стало?

А шо, активистку немецкую по пизде мешалкой? Недолизала комусь?
 
А мені особисто здається, що без неї Свобода зникне з політичного небосклону через місяць. Саме через Фаріон ще хтось згадує цю політичну силу.
А подивитись відео багато часу не займе. Ще одна точка зору з якою можна погоджуватись, а можна і розкритикувати. Але для цього треба подивитись хоча б. Для початку. Пересиливши упереджене ставлення.

Лично для меня свобода - это Кошулинский. Я б на парламентских за них бы и голосовал из-за него
 
gdb4dj.jpg

Харьков?
 
Як поставити питання президенту, якщо прес-конференції він проводить рідше, ніж раз за півроку, а на запитання в Інтернеті за нього відповідають відписками.
А а его странице холуи банят всех, кто задаёт неудобные вопросы.
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу