Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Подписаться

Дмитро Гнап
Вчера в 21:25 ·
Крім Антона Геращенка, вибачень вимагає ще й Ірина Геращенко.

Пам'ятаєте історію з поїздкою дітей впливових батьків з Краматорська до Хорватії? Після мого посту нардеп від БПП Ірина Геращенко написала у ФБ гнівну відповідь.

Там вона визнала, що в групі спавді було мало дітей учасників АТО. Але вкотре, закликала ставитись до всіх дітей однаково:

"Я проти того, щоб Україна перетворювалася на країну шарікових, які вважають що діти службовців і вчителів чимсь гірше, ніж діти робітників і селян. Ми це вже проходили." - пише Ірина.

І наостанок закликає мене вибачитись перед дітьми та їхніми батьками - краматорськими чиновниками і бізнесменами. Також вона вимагає вибачень від (цитата): "певних "активістів", які у всьому бачать зраду". Очевидно, Ірина має на увазі небайдужих мешканців Краматорська, які ставлять владі неприємні питання про учасників тієї поїздки.

І мушу визнати, що мені справді соромно. Тобто, паскудство робить влада, а соромно чомусь мені.

Мені соромно, за те, що представниця правлячої партії зневажливо називає "активістами-зрадофілами" українських патріотів Донбасу. Які не зрадили свою країну. І вважають, що влада має бути підзвітна і підконтрольна громадянам в усьому. І в питанні оздоровлення дітей чиновників також.

Мені соромно, що попри надзвичайний резонанс навколо цієї історії, владі байдуже до вимог людей. І сьогодні список дітей, які поїхали в цю поїздку досі не опублікований. Пані Геращенко та її подруга з БПП - Марія Іонова посилаються на захист персональних даних і можливу небезпеку для дітей через розголошення списку прізвищ.

Хммм... Дивно. Тобто, до скандалу, коли партійній фб-сторінки БПП постили гучні релізи про цю поїздку, та постили їхні фото з поїздки, то загрози чомусь не існувало. А як тільки громадяни і медіа почали ставити питання - то ось загроза для дітей і з'явилася. Я, до речі, пропонував пані Іоновій минулого тижня бодай показати список з прізвищами в закритому режимі краматорським активістам. Але і на це влада не пішла.

І ще мені соромно, що правляча партія в Україні досі не гребує піаритися на дітях. Днями мені скинули ще фотографії з тієї поїздки. На них діти у футболках з символікою БПП: "Solidarnist. Petro Pororshenko Bloc" - такі логотипи ви можете побачити на рукавах всіх учасників.

І хоч, організовано поїздку було, як ми знаємо, коштом уряду Хорватії, партійці Блоку Порошенка не забули зробити фірмові футболки з іменем президента та своєї політ.сили.

Щоб пам'ятали з чиїх рук отримали!

Пост Ірини тут:
d0hedg.jpg
 
С 3.30...
Крыса хочет улизнуть...

 
новые октябрята родителей коммунистов - членов правящей.
как это все омерзительно даже в мирное время...про военное молчу

Самый жир в том, шо чиККолотники не видят тут ничего такого, типа, а хули, все так делают.

Гутен морген, фашики!
 
Семен Сьомін, ветеран АТО і переселенець із #Донецька, виготовляє шкіряні гаманці з лазерним гравіюванням.������
Замовити гаманець від Семена можна:��
https://www.facebook.com/profile.ph...st=100010371811672:100004547587547:1533605751
egh8ea.jpg

У нас теж роблять
Ось подарунок
 

Вкладення

  • IMG_20180808_111445.jpg
    IMG_20180808_111445.jpg
    101 КБ · Перегляди: 219
Зрадоёбы, тут у меня вопрос появился.
Вы же любите Михаила Саакашвили? Так вот ответьте, когда Грузия открыла торговлю с оккупантом и начала привлекать оккупантских туристов на территорию Грузии?
Через некоторое время дам вам подсказку, если слишком сложно ответить.
 
Розганяється "новина", що вчергове в рашці "вбито" Олега Царьова. Посилання не наводжу, бо може бути фейком. Почекаємо трохи, бо віри нема, але будемо слідкувати за новинами.

Нахуй его убивать? Бухлом бы сам отравился быстрее.
 
Зрадоёбы, тут у меня вопрос появился.
Вы же любите Михаила Саакашвили? Так вот ответьте, когда Грузия открыла торговлю с оккупантом и начала привлекать оккупантских туристов на территорию Грузии?
Через некоторое время дам вам подсказку, если слишком сложно ответить.

що цим хоче сказати смоктач шоколадної цюцюрки?

краще це подивись, якщо ще не дивився

 
Подписаться

Дмитро Гнап
Вчера в 21:25 ·
Крім Антона Геращенка, вибачень вимагає ще й Ірина Геращенко.

Пам'ятаєте історію з поїздкою дітей впливових батьків з Краматорська до Хорватії? Після мого посту нардеп від БПП Ірина Геращенко написала у ФБ гнівну відповідь.

Там вона визнала, що в групі спавді було мало дітей учасників АТО. Але вкотре, закликала ставитись до всіх дітей однаково:

"Я проти того, щоб Україна перетворювалася на країну шарікових, які вважають що діти службовців і вчителів чимсь гірше, ніж діти робітників і селян. Ми це вже проходили." - пише Ірина.

І наостанок закликає мене вибачитись перед дітьми та їхніми батьками - краматорськими чиновниками і бізнесменами. Також вона вимагає вибачень від (цитата): "певних "активістів", які у всьому бачать зраду". Очевидно, Ірина має на увазі небайдужих мешканців Краматорська, які ставлять владі неприємні питання про учасників тієї поїздки.

І мушу визнати, що мені справді соромно. Тобто, паскудство робить влада, а соромно чомусь мені.

Мені соромно, за те, що представниця правлячої партії зневажливо називає "активістами-зрадофілами" українських патріотів Донбасу. Які не зрадили свою країну. І вважають, що влада має бути підзвітна і підконтрольна громадянам в усьому. І в питанні оздоровлення дітей чиновників також.

Мені соромно, що попри надзвичайний резонанс навколо цієї історії, владі байдуже до вимог людей. І сьогодні список дітей, які поїхали в цю поїздку досі не опублікований. Пані Геращенко та її подруга з БПП - Марія Іонова посилаються на захист персональних даних і можливу небезпеку для дітей через розголошення списку прізвищ.

Хммм... Дивно. Тобто, до скандалу, коли партійній фб-сторінки БПП постили гучні релізи про цю поїздку, та постили їхні фото з поїздки, то загрози чомусь не існувало. А як тільки громадяни і медіа почали ставити питання - то ось загроза для дітей і з'явилася. Я, до речі, пропонував пані Іоновій минулого тижня бодай показати список з прізвищами в закритому режимі краматорським активістам. Але і на це влада не пішла.

І ще мені соромно, що правляча партія в Україні досі не гребує піаритися на дітях. Днями мені скинули ще фотографії з тієї поїздки. На них діти у футболках з символікою БПП: "Solidarnist. Petro Pororshenko Bloc" - такі логотипи ви можете побачити на рукавах всіх учасників.

І хоч, організовано поїздку було, як ми знаємо, коштом уряду Хорватії, партійці Блоку Порошенка не забули зробити фірмові футболки з іменем президента та своєї політ.сили.

Щоб пам'ятали з чиїх рук отримали!

Пост Ірини тут:
d0hedg.jpg

А кто платит за весь этот банкет?
 
Як завжди, нарід...У данному випадку , хорватський...

Если бы солидарность проплатила этот банкет, то с футболками все ясно и нет вопросов, а если хорваты платили, гниловато как то выходит пиарится за чужие деньги.
 
Anděl;63973579 сказав(ла):
Если бы солидарность проплатила этот банкет, то с футболками все ясно и нет вопросов, а если хорваты платили, гниловато как то выходит пиарится за чужие деньги.
Гнилість та хтивість - одні з характерних рис барижачих на крові...
 
що цим хоче сказати смоктач шоколадної цюцюрки?

краще це подивись, якщо ще не дивився
Миша получается барыга. Торговал с оккупантом. Вел торговлю на крови с тем кто захватил его землю
 
А вот так Миша Барыга вел войну
— После бесконечных взаимных обстрелов вы 7 августа объявили режим прекращения огня и выдерживали его несколько часов, пока осетины вели обстрел. А что если бы…

— Мне звонил министр внутренных дел Мерабишвили и просто плакал: «Наших людей убивают, дайте возможность ответить». Я сказал, что даже если всех перебьют, мы не отвечаем.

Потом мне сообщают, что местное население осаждает нас и говорит, что если вы не хотите стрелять, дайте нам оружие, чтобы отстреливаться…
 
Вот так Миша Барыга вел торговлю на крови
— Вы ругаете Иванишвили, но есть мнение, что как раз он начал мирное развитие Грузии, снова открыл ее для тех же россиян.

— Это неправда. Во-первых, Грузию мы [снова] открыли для россиян в 2009 году — ​ввели безвизовый режим для них. В 2011–2012 годах несколько сотен тысяч российских туристов к нам въезжало. Эта инициатива — ​защитная стратегия для того, чтобы приезжающие люди видели и понимали, что Грузия — ​это наш общий дом, где не надо воевать.

Мы вели народную дипломатию с Россией, грузинская продукция появилась на российском рынке — ​это благодаря соглашению с Москвой, которого мы достигли в Швейцарии с помощью американцев.

Это соглашение 2011 года по ВТО, по которому россия (страна-террорист) признала наши таможенные границы по тем границам и зонам, которые признает мировое сообщество. Что говорят об Иванишвили, при мне уже давно было. А что Иванишвили сделал для Москвы, так это перестал надоедать американцам и европейцам грузинской историей, это правда. И на встрече Трампа с Путиным грузинский вопрос сам собой устранился.

И в этом смысле градус напряженности в каком-то смысле спал, потому как мировое сообщество больше не беспокоит Россию по поводу Грузии. Притом что россия (страна-террорист) не успокоилась. Она все время пересекает так называемую линию границы, каждый год по несколько сот метров все приближаясь к основной магистрали и вскоре может ее перекрыть. Москва хочет, чтобы Иванишвили полностью отдалился от НАТО, она хочет, чтобы срочно была открыта железная дорога в Армению через Абхазию, потому что Ереван очень быстро уходит из зоны влияния, и с этим срочно нужно что-то делать. То есть Путин хочет, чтобы Иванишвили от флирта перешел к прямым ласкам и упал в его объяти

Ввел безвизовый режим для москалей, которые убивали грузин тысячами.
"Грузия наш общий дом" "Мыжебратья" "Одиннарот"
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу