Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Петрофф - з днюхою!!!
:пиво::дн::джаз::барабани::пиво:
Шоб все було :)
 
Критические замечания к событиям в Украине и вокруг Украины.???
 
cjeea3.jpg
 
Ледь не запізнився. Петров, з Днюхою!:шашлик::пиво: Усіляких тобі ніштяків! І тільки приємних несподіванок.
 
g2fhhd.jpg

Ірина Йосипенко сейчас удивлена с Andriy Druidoff и ещё 2.
1 ч.
ТІ, ЩО ВІДКРИТО ЧЕКАЮТЬ ПУТІНА, ПЕРЕБУВАЮЧИ ПРИ ВИКОНАННІ...
Київський ж/д вокзал. До відходу потяга 30 хвилин. Каса для УБД закрита і працювати не буде (зі слів співробітників вокзалу). У касі для військовослужбовців включене освітлення, працює комп'ютер, але касира не має вже більше 10 хвилин. З третього мого наполягання викликати касира і обіцянки піти до начальника вокзалу хтось із співробітників пішов таки цього касира шукати. Хвилин через 5 до каси, нарешті, вал'яжно заходить дама, весело сміючись і ще продовжуючи розмову з кимось позаду себе.
Мій діалог з касиркою:
- Доброго вечора. Ну, знаєте, шановна, якби ми так воювали, як ви працюєте, путін давно би в Києві був.
- Правильно бы сделал.
- Ви сепаратистка?
- Да! И этим горжусь!
- І не боїтеся так нахабно про це заявляти?
- Это мое конституционное право - иметь свое мнение. И я это мнение выражаю. И не "нахабно" а открыто и гордо!
-А-а. Зрозуміло. Тепер дайте мені квиток на зараз.
Слів у мене більше не було. Як і часу. Я її просто сфотографувала. Так само відкрито. Поки вона мені надавала інформацію і оформляла квиток.
 
У Києві на ж\д вокзалі якась реальна хуйня діється.
У кіосках десь із рік тому бачив якісь сєпарські прапорці,
пєлоткі из зірками та червоними стрічками, колорадські бантики тощо.

Їхав у купе з двома хлопцями-військовими, потяг київський через Харків на Донбас.
Одного проводжала жінка з малою донькою, вони прощалися як в останній раз..

А тут якісь падли сидять у теплі та терпляче очікують свого

Ничего личного - бизнес,барыжьи структуры и сознания...Дэнгы есть Ыван Пытровыч - дэнэг нэт пиз...а и сволочь...
Парашкинцы опровергните...
 
c1ehjh.jpg



Михаил Шнайдер
Подписаться · 16 ч. ·

Продолжаем наше знакомство с Потенциальными кандидатами в Парламент следующего Созыва.
И нашу постоянную рубрику "Их надо знать в Лицо". Сегодня мы Познакомимся с народным Депутат Украины от Блока Петра Порошенко Лешей Мушаком. Это тот самый Мушак, который заявлял, что выплата Пенсий является лишними расходами для Государства. И Люди проработавшие по 30-40 лет, не должны получать никаких Пенсионных Выплат.Тот самый Мушак, который советовал всем Украинским Старикам держать свои Сбережения в ЗОЛОТЕ. Тот самый Мушак, который в 36 лет является Мультимиллионером. И владеет Состоянием в более чем 100 МИЛЛИОНОВ ГРИВЕН. Просто уникальный Персонаж. "Мудрые" мысли и "Полезные" советы которого, Украинцы будут помнить еще очень Долго. И мы Обязательно увидим Лешу в списках кандидатов на Парламентских Выборах-2019.
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу