Остановить бизнес на крови в ютубе!!!

Статус: Offline
Реєстрація: 06.03.2023
Повідом.: 4890
Хочу узнать общественное мнение на ХФ по поводу того, что блоХЕРов и экспердов развелось как блох в курятнике. И каждый наперегонки делает прогнозы по поводу надо ли отступать из Бахмута , Авдеевки и пр..И у меня такое впечатление, что в этом бурном поносе слов может проскальзывать и то, что не следовало бы писать.
 
Останнє редагування:
Шо, заскучал без плакатов "Свободу Анжеле Дэвис"? :D
 
Шо, заскучал без плакатов "Свободу Анжеле Дэвис"? :D
Не вижу никакой связи!!Год тому назад еще может был смысл читать этих "экспердов", там встречались вменяемые люди. А сейчас полное "бородино" - смешались в кучу кони, люди и пердеж тысяч "орудий" слился в протяжный дикий вой без всякого смысла..
 
Как ты их остановишь? Стой раз-два?
 
tv-narod-vozmushenie-rasstrel.jpg
 
В интернете кто-то неправ! (с) А.Казанцева, 2016
 
Забей на этих экспердов, не смотри и не читай. Если большинство юзеров youtube сделают так же, просмотры у экспердов упадут, мотивация пердеть информацией снизится.
 
Как ты их остановишь? Стой раз-два?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
"
 
"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
"
можна собі уявити -яке підніметься виття.."нашу демократию руйнують" !!!

на мій погляд, месенджери яки контролюються кацапами - то є зло, однак справи військових не повинні чипати справи звичайних громадян, однак на останніх це накладає велику відповідальність...-а її немає взагалі...(тому наше демократична країна не відповідає нашому не демократичному суспільству, якось так..)
 
на мій погляд, месенджери яки контролюються кацапами - то є зло, однак справи військових не повинні чипати справи звичайних громадян, однак на останніх це накладає велику відповідальність...-а її немає взагалі...(тому наше демократична країна не відповідає нашому не демократичному суспільству, якось так..)
Я дивлюсь тривоги у Ночного Дозора.
Та й у нашої влади місцевої тєлєги. :)
І навіть у чогось військового. У темах про обстріли є посилання.
 
Я дивлюсь тривоги у Ночного Дозора.
Та й у нашої влади місцевої тєлєги. :)
І навіть у чогось військового. У темах про обстріли є посилання.
я активно користуюся тг і в особистих цілях...
в осені 22 року була у мене кумедна декілька -ситуація, йду до офісу, поруч багатоповерхівка..далі -красивий горізонт, блакітне небо...а посередіні - дві начебто хмари-як від літака, тількі не параллельно до землі, в знизу вгору...я ж звісно -сфотографувала, йду -думаю -дивааа, відсилаю фото подрузі яка в Європі...:кава:
приходжу в офіс, показую співробітникам, а вони мені - "сподіваємося що ти не показувала це через месенджери"...я швидко видалила звісно..однак ..:кава:
 
треба закрити діпстейт та Орікс. іститут вивчення війни закрити. закрити укроборонпром та Райтеон разом з Боїнгом та локхідмартіном. Райнметаль спалити нахуй! це все "бізнес на крові" !
 
Да!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Да!!!!!!!!!!!!!!!
Да-да-да
чипи-чапа дуби-да
 
Я дивлюсь тривоги у Ночного Дозора.
Та й у нашої влади місцевої тєлєги. :)
І навіть у чогось військового. У темах про обстріли є посилання.
Я не так давно себе тоже установила,
но уже подумываю об удалении.
Реально без этих каналов мне было
гораздо спокойнее, особенно ночью.
 
Я не так давно себе тоже установила,
но уже подумываю об удалении.
Реально без этих каналов мне было
гораздо спокойнее, особенно ночью.
Все блохеры пророки эксперты и нету времени их всех смотреть и выборочно тоже
 
Назад
Зверху Знизу