ПОДАРУЄМО СВЯТО!.. знов (БФ!)

Витчера увидел, остольных не знаю :-)

молодцы ребята
 
Ой, а я знаю мальчика на первой фотке! Женя, да? Начинающий, но подающий большие надежды режиссер???

Нуууу... чесно кажучи, це зовсім не Женя, це львів"янин, який приїхав мене підтримати під час акції =)))

До речі, щиро дякую тобі, joc13 ;)
 
сюжет я, на жаль, не бачила... проте Вітчер пообіцяв мені його записати, як тільки йому принесуть запис новин=))...

З.І. Мася, а в попердньому пості я подякувала львів"янину... 0=)

А ТЕПЕР ДЯКУЮ ВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
І ЩЕ РАЗ... УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Одна дівчинка, що брала участь в акції на Миколая, вирішила привітати дітей в інтернаті! Як? А просто зібрати старі іграшки, що принесли їй студенти з її факультету. Вже маємо 6 великів пакунків з іграшками. Бажаєте приєднатися? Заносьте іграшки до СУМу (Спілки Укр Молоді) в будні дні з 10 до 19 =)))

я вже принесла 2 пакети своїх старих іграшок, а ви???
 
І ЩЕ РАЗ... УВАГА! УВАГА! УВАГА!
Одна дівчинка, що брала участь в акції на Миколая, вирішила привітати дітей в інтернаті!
Слава Богу, хоть одному Человечку дошло...! Как же я рад этому посту!!! Ну что господа, "лёд тронулся"...хотя бы 6-тью мешками старых игрушек...!?

P.S: огородился листовой сталью и сижу в глухой защите в ожидании ракетного удара от B_cool: "...вот жеж, опять ему не так!?":) Да, не так!:диявол: Ты была там? Видела, действительно то что нужно посильно решить, а не то что показывают для хорошей отчётности? Старые игрушки-неплохо, но...может быть ребёнку нужно сменить трусы/маечку или постельное бельё?...НЕТ, НЕ БЫЛА...и не видела действительно нужное...вплоть до размеров...только сидишь в тёплом помещении и ждёшь, когда КТО ТО принесёт ЧТО ТО, а ты как Мать Тереза всё это разместишь по телефону!?
:-( Я всё равно подведу вас, желающих называться настоящими волонтёрами, к правильному решению Идеи!!!:)

P.P.S:...кто же эта девушка?...вот же-умничка...как ты...думаешь, B_cool?:)
 
P.S: огородился листовой сталью и сижу в глухой защите в ожидании ракетного удара от B_cool: "...вот жеж, опять ему не так!?":) Да, не так!:диявол: Ты была там? Видела, действительно то что нужно посильно решить, а не то что показывают для хорошей отчётности? Старые игрушки-неплохо, но...может быть ребёнку нужно сменить трусы/маечку или постельное бельё?...НЕТ, НЕ БЫЛА...и не видела действительно нужное...вплоть до размеров...только сидишь в тёплом помещении и ждёшь, когда КТО ТО принесёт ЧТО ТО, а ты как Мать Тереза всё это разместишь по телефону!?
:-( Я всё равно подведу вас, желающих называться настоящими волонтёрами, к правильному решению Идеи!!!:)

P.P.S:...кто же эта девушка?...вот же-умничка...как ты...думаешь, B_cool?:)

Важко коментувати такий пост. Очікуєте "ракетного удару" - так його не буде. Я вже писала про то, що РОБИЛИ МИ - відроджували традиції. Ви чи не читаєте то, що пишу я, чи просто не хочете цього розуміти.
До речі, акція вже далася про себе знати - бачите, дівчинка взяла і спробувала зібрати іграшки, не очікуючи, що хтось відгукнеться. А все-таки вийшло.
Ви говорите так, ніби знаєте мене все життя. При тому не в найкращій формі. Але я ще раз не зверну на це уваги і спробую все пояснити, якщо Ви ще не зрозуміли.
1. для того, щоб привітати дітей в інтернаті, потрібні кошти. Студенти таких коштів не мають. Відповідно треба зв"язуватись з організаціями, фірмами і т.д. З Бісквіткою ми пробували контактувати, з "Полюсом" так само. Результатів, як я вже писала, ніяких.
2. збирати просто так гроші в кошик на вулиці некоректно. (може, навіть, і незаконно). Тоді треба започатковувати все це на офіційному рівні - відкривати організацію. На це сил в мене (цього року) не вистачило. Будем пробувати наступного.
3. моя мама вже не один рік поспіль намагається допомагати дитячим будинкам і інтернатам. тому не треба казати, що я нічого не знаю. Цього року вона намагається допомогти Будинку Малютки на Павлово Поле. Подушками. Тому що їм це потрібно.
4. до речі, про то, що ми не знаємо, що потрібно інтернатам - не треба так казати. Наприклад, Вітчер навіть знайшов сайт, де є всі контакти і списки товарів, які потребують діти.

іграшки - це те, що ми в силах зробити. поки що.
і ми робимо хоча б це.

А ВИ ЩО РОБИТЕ?
 
Человек, просто достигнув 47-ми, так сказать иссох. Причины могут крыться в тяжелейших 90-х. Этот период жизни мог сказаться на способности верить в доброту, честность, порядочность. Моральные аспекты межличностных отношений воспринимаются как-то неадекватно. Чувство полностью поглотилось интеллектом. Мне кажется, таким людям бесполезно доказывать что-то. Сам неоднократно встречался с очень умными (начитанными и эрудированными) личностями, которые часто вели себя непорядочно…
 
Сам неоднократно встречался с очень умными (начитанными и эрудированными) личностями, которые часто вели себя непорядочно…

да! для меня это такая загадка.... как может здравый, грамотный, интеллигентный и даже вежливый человек быть подлецом? как могут люди, ненавидящие ложь и фальшь, изменять любимым, подставлять друзей и просто всех ненавидеть... извините, может и оффтоп....
 
Читал...смеялся...открыл для себя много нового в некоторых доброжелательных и рассудительных людях...очень приятно знать-что был прав...все отметившиеся-маладцы...!?:-)
 
Видок - ниче не жмёт?



НУ НАВІЩО ВИ ТАК? не треба, будь ласка.

людина висловила свою думку. я її теж розумію. і думаю, що він небезпідставно так говорить.
просто давайте не будемо сперечатись, а будемо робити ДОБРО, допомагати, ХТО ЯК ЗМОЖЕ.
Може Відок тепер теж захоче якось допомогти дітям. Може ще хтось щось інше придумає.
Тільки не треба сваритися - Новий Рік вже скоро ;)
 
ПОДАРУЄМО СВЯТО!.. знов (БФ!!)

Ви маєте унікальну можливість подарувати радість дітям нашого міста!
Кожного року в ніч з 18 на 19 грудня до усіх дітей має приходити Святий Миколай (а не Санта Клаус чи Дід Мороз)! Ця традиція існує вже не одне століття, але зараз, на жаль, забувається і зникає.

«Миколай у тебе в серці» - ця акція не носить ніякого політичного характеру, не має комерційного підґрунтя, не поширює ідей жодної релігійної секти.

Мета акції – привітати дітей і нагадати батькам про свято Св. Миколая, ЗРОБИТИ ДИВО СВОЇМИ РУКАМИ.

Волонтером бути просто: ви купуєте на будь-яку суму (на яку ви розраховуєте) цукерок (краще за все - карамельки, бо вони найдешевші. і ще маловірогідно, що вони зіпсуті ;). Волонтери розділяться на декілька груп (по районах) і будуть роздавати дорослим листівки з інформацією про свято, а дітям - листівки з привітанням та, відповідно, цукерки.

Волонтером стати просто: пишіть мені на мило(в профілі), в пріват, або в аську (790-153-31)

ВАЖЛИВО. для тих, кто хоче просто подискутувати, будь ласка, спочатку ознайомтеся з тойрічним обговоренням. там також трохи про те як все відбулося рік тому.
 
Останнє редагування:
Конфеты на улицах детям раздают в основном педофилы.
Можете пострадать морально.
 
И опять теже "грабли"!!!

ТС не проще было прошлогодний топик поднять?
 
якій план цього року?
 
Конфеты на улицах детям раздают в основном педофилы.
Можете пострадать морально.

Я о педофилах знаю крайне мало, в отличие от Вас.
Но если Вы удосужились почитать прошлогоднее обсуждение - морально мы только крепли. Удачи!
 
И опять теже "грабли"!!!

ТС не проще было прошлогодний топик поднять?

Я специально не стал этого делать, ибо многим будет влом листать 7 страниц. Если кто может, попросите тему сделать важной, как в прошлом году. Спасибо.
 
якій план цього року?

Такий самий - хтось просто приносить цукерки, хтось приносить та роздає їх разом з листівками. Якщо хочете взяти участь, зверніться вказаними в темі засобами, будь ласка :)
 
вообще прекрасное прикрытие для педофила. Ходишь по районам под прикрытием листовок, суешь деткам карамельки дешевые и вентелируешь обстановку.

Тоже видимо не читали.
Мы раздаём конфеты только детям с родителями с разрешения родителей!
Плюс редко явно беспризорным детям, которые, согласитесь, примут что угодно от кого угодно и без нас.
 
Назад
Зверху Знизу