Полювання на крота

я бы все таки попробовал ультразвуком, наука то не стоит на месте, тем более он недорого стоит.
Не працює воно ніхуя, пробували.
взрослые размером с кошку вообще то или то не слепыши
Може, у вас коти карликові. В мене такі сліпиші, як на фото, навіть колір такий же.
 
читал что таким образом раселяются о основном самки поэтому у них наибольший процент смертности. вобщем собакен этого слепыше задавил что было далее наблюдать было выше моих сил
 
Из вариантов что слышал: что из пэтбутылок делают ветряки на палках, и раставляют их в огороде, типа по палке передаётся вибрация, или же закапывать пэтбутылоки в землю, горлышком вверх, чтобы создавал гул от ветра, хз как оно действенно или нет, не знаю, но в любом случае нужен ветер.
 
Из вариантов что слышал: что из пэтбутылок делают ветряки на палках, и раставляют их в огороде, типа по палке передаётся вибрация, или же закапывать пэтбутылоки в землю, горлышком вверх, чтобы создавал гул от ветра, хз как оно действенно или нет, не знаю, но в любом случае нужен ветер.
Не працює. Сусід так їх лякав, але вони лізли все одно.
Він їх вмів ловити добре на гачки. Але помер.
 
Апдейт.
Почалася весна, ці суки почали перепахувати город, садок, дорогу. Розрив всі ходи. В кожен хід дві таблетки фосфіду алюмінію по 5 гр. кожна, і склянку води, після чого забив землею.
Землерійна активність припинилася повністю, в садку тхне дохлятиною.

Якось так.
Якщо хтось буде мій приклад наслідувати - будьте як я, користуйтеся протигазовим респіратором, не беріться за таблетки голими руками і не ходіть поруч з місцями обробки хоча б кілька днів. Фосфін починає виділятися миттєво і на відміну від інших "отрут", він реально отруйний.
 
Апдейт.
Почалася весна, ці суки почали перепахувати город, садок, дорогу. Розрив всі ходи. В кожен хід дві таблетки фосфіду алюмінію по 5 гр. кожна, і склянку води, після чого забив землею.
Землерійна активність припинилася повністю, в садку тхне дохлятиною.

Якось так.
Якщо хтось буде мій приклад наслідувати - будьте як я, користуйтеся протигазовим респіратором, не беріться за таблетки голими руками і не ходіть поруч з місцями обробки хоча б кілька днів. Фосфін починає виділятися миттєво і на відміну від інших "отрут", він реально отруйний.
Кроты звери полезные, зря ты их, они вроде медведок жрут.
 
Кроты звери полезные, зря ты их, они вроде медведок жрут.
В мене вони підгризають коріння дерев, витягують всі цибулькові і картоплю. Минулого року я залишився без цибулі, часнику і тюльпанів.
А капустянці на них якось пох, лазить собі потихеньку.
 
В мене вони підгризають коріння дерев, витягують всі цибулькові і картоплю. Минулого року я залишився без цибулі, часнику і тюльпанів.
А капустянці на них якось пох, лазить собі потихеньку.
Крот хищник, нафига ему корни грызть?
 
Крот хищник, нафига ему корни грызть?
У мене поряд ще декілька родин отакої хєрні живуть. Можу запросити, з'їздиш, спіймаєш і запитаєш, нахєра вони це роблять. :D
2023-01-16-21-09-43-jpg.13218491
 
У мене поряд ще декілька родин отакої хєрні живуть. Можу запросити, з'їздиш, спіймаєш і запитаєш, нахєра вони це роблять. :D
2023-01-16-21-09-43-jpg.13218491
Живет себе зверек и живет, зачем его ловить, я его есть не собираюсь :-)
 
Крот - отряд насекомоядных.
 
кроты вообще то плотоядные животные, какой смысл их убивать и обвинять в том что они поели чеснок или картошку, если уж сильно мешают, то купите отпугиватели, они копейки сейчас стоят, убивать животных сейчас плохой тон, это же не рашисты в конце концов.
Бо насправді мало хто знає що кроти та сліпаки то різне.
Кроти - комахоїдні, живляться тваринною їжею, сліпаки - рослиноїдні, їдять, переважно, корені рослин. Тому ці види, хоча й мають ряд схожих рис в будові тіла, є строго спеціалізованими, як в морфологічному, так і в екологічному відношеннях.
 
Назад
Зверху Знизу