Про каяття

Статус: Offline
Реєстрація: 06.09.2007
Повідом.: 82992
Я тут помітила цікаву фішку, тож змовчати не можу аж ніяк.
Річ у тім, що зараз на ФБ набирає обертів такий собі добровільний перепис дебілів - вони власноруч лілпять собі на авки рамочку з таким текстом: "Я відкликаю свій голос". Себто, вони усвідомили, що протупили, і вирішили отако покаятися, бо зелений підор наїбав їх, як і попереджалося.
Нє, дорогенькі, це так не працює. Не можна проголосувати за кончене лайно, підставити всю країну, а потім за два роки, коли країна вже очевидно й відверто летить у прірву з швидкістю метеорита, просто почепити на авку таку от рамочку, і все, спокій голові.
Нє, теперка беріть шини, беріть пляшки з гасом і йдіть на Майдан. Стійте там під кулями, на морозі, отримуйти по ребрах від поліцаїв - а це все ті самі поліцаї, що лупцювали колись людей на Майдані, тільки переатестовані - і зносьте цих тварюк. Ви ж обіцяли змести його, єслі шо? Ну, то час настав, змітайте, мудаки тупорилі.
А вам же казали, блять. Вас же просили: люди, що ви робите, та подумайте ж головами. Але чи то думати було нічим, чи то ліньки, як завжди, але ви на наші голови висадили оце, вам і зносить, вперед.
А рамочки оті в сраки собі повстромляйте.
 
Назад
Зверху Знизу