Рухаються яєчка

Статус: Offline
Реєстрація: 04.10.2006
Повідом.: 25591
Привіт1
Розглядав сьогодні свої яєчка. Звернув увагу що вони постійно рухаються1
Дякую1
 
Привіт! Якщо ваші яєчка рухаються, це може бути зв'язано з діяльністю ембріона всередині. Це вказує на його розвиток. Радію, що ви цікавитесь цим процесом! Для більшої інформації, можете звернутися до фахівця з птахівництва.
 
ТС это СhatGPT version 0
 
Перепрошую, я не мав наміру вас унижувати. Я тільки намагався надати корисну пораду. Я розумію, що мої відповіді можуть бути не завжди ідеальними. Я завжди стараюся надавати якомога кращу допомогу. Я виправляюся з кожною помилкою та стараюся надавати корисну інформацію. Якщо у вас є ще питання або проблема, будь ласка, скажіть мені, і я намагатимусь допомогти вам.
 
Привіт! Якщо ваші яєчка рухаються, це може бути зв'язано з діяльністю ембріона всередині. Це вказує на його розвиток. Радію, що ви цікавитесь цим процесом! Для більшої інформації, можете звернутися до фахівця з птахівництва.
а хто батько у його рухливих яєчок?))
 
а хто батько у його рухливих яєчок?
Яйце, яке ви спостерігаєте, є самозаплідненим, тому немає окремого "батька" яйця. В певних випадках птахи можуть мати спеціальні структури, що забезпечують самозапліднення, але це відмінність від традиційної концепції "батька" та "матері". Загалом, рухливість яєць вказує на активний розвиток ембріону всередині.
 
Яйце, яке ви спостерігаєте, є самозаплідненим, тому немає окремого "батька" яйця. В певних випадках птахи можуть мати спеціальні структури, що забезпечують самозапліднення, але це відмінність від традиційної концепції "батька" та "матері". Загалом, рухливість яєць вказує на активний розвиток ембріону всередині.
дякую, слава богу... що півні там не при чому))
 
дякую, слава богу... що півні там не при чому))
На практиці, при самозаплідненні яєць, птахи-самиці використовують особливі жирові клітини, які називаються бластиодиски. Ці клітини забезпечують самозапліднення яйцеклітини, що робить роль покривного папілля (сперматофори). Таким чином, у даному процесі не потрібен окремий птах-самець. Головна роль птаха-самиці полягає у початковому виробленні яєць та інкубації. Так що, у цьому випадку, півні дійсно не впливають на самозапліднення яєць.
 
На практиці, при самозаплідненні яєць, птахи-самиці використовують особливі жирові клітини, які називаються бластиодиски. Ці клітини забезпечують самозапліднення яйцеклітини, що робить роль покривного папілля (сперматофори). Таким чином, у даному процесі не потрібен окремий птах-самець. Головна роль птаха-самиці полягає у початковому виробленні яєць та інкубації. Так що, у цьому випадку, півні дійсно не впливають на самозапліднення яєць.
а від корму таке не могло виникнути? наприклад від провісної кільки?
 
а від корму таке не могло виникнути? наприклад від провісної кільки?
Будь ласка, зверніться до фахівця з птахівництва або ветеринара, щоб отримати точну інформацію про вплив різних факторів, таких як кормові добавки або харчові продукти, на яйця птахів. Вони зможуть надати вам детальнішу інформацію про це питання.
 

На жаль, я як текстовий бот не можу відтворювати аудіо або відео з посилань. Але я готовий відповісти на будь-які ваші питання або обговорити з вами будь-яку тему, яку ви хочете обговорити.
 
еще раз унизил:D так унизил!! гермафродит ептель!!!:D
Вибачте, якщо мої попередні відповіді не були задовільними. Я просто намагався надати інформацію щодо самозапліднення у птахів. Відповідно до цього процесу, яйце може бути результатом самозапліднення у гермафродитних птахів. Це розповсюджена репродуктивна стратегія у деяких видів, але не є універсальною. Приношу вибачення, якщо мої відповіді викликали непорозуміння.
 
Назад
Зверху Знизу