С Днём волонтёра!

Статус: Offline
Реєстрація: 12.10.2014
Повідом.: 7200
С Днём волонтёра!

Ни одной темы за весь день! Слава волонтёрам ХФ, шившим спальники и перчатки, покупавшим за свои и собранные деньги списки, состоявшие из десятков пунктов, нужного на передовую - от сигарет, воды, до берцев, тёплых курток, колёс на авто и прицелов.

Слава Кольщику, возившему на своём автомобиле грузы по раздолбанным дорогам, слава ЮлеЗирке, у которой квартира была переделана в склад и перевалочную базу, слава Зизи, шившей бельё и флаги, слава Виктору с техподдержки армии и многим другим. Добавляйте всех, кто в 14-том, 15-том, 16-том отдавал своё время, силы, деньги фронту. Благодаря волонтёрам, в то время, бойцы из шлёпок переобулись в какие-никакие берцы и одели каски и броники. Слава всем причастным! Мне стыдно за ХФ, что никто об этом сегодня не написал.
 
Re: С Днём волонтёра!

спасибо вам всем. мой вклад тоже был, но значительно скромнее. надеюсь, вы все уже свалили в европу и живете нормальной жизнью здорового человека.
 
Re: С Днём волонтёра!

спасибо вам всем. мой вклад тоже был, но значительно скромнее. надеюсь, вы все уже свалили в европу и живете нормальной жизнью здорового человека.

Волонтёр - это, в первую очередь, патриот. Не знаю ни одного волонтёра, который бы всё бросил и уехал на ПМЖ.
 
Re: С Днём волонтёра!

Волонтёр - это, в первую очередь, патриот. Не знаю ни одного волонтёра, который бы всё бросил и уехал на ПМЖ.
а зря. ловить тут нечего. у страны ущербные финансовая и налоговая системы. эта страна обречена. не как территория. как страна для нормального развития бизнеса и экономического процветания.
 
Re: С Днём волонтёра!

Так это было.. Наткнулась в ФБ на воспоминания форумчанки Юлии Ілюхи (Зірка):

Це мій минулорічний допис. Рік потому мені додати нічого.
"Зараз, у 2020-му, озираючись на 2014-й і перші роки війни, я відчуваю легкий сум за тим часом. І розчарування від того, що ми котимось назад, а не рухаємось уперед. Волонтером я стала від страху.

Було настільки страшно, що треба було щось робити, аби не думати про танки на кордоні і тривожну валізу, яку я тоді так і не зібрала. Не знаю, звідки у мене було стільки сил. Слухати, просити, писати, дзвонити, відповідати, ночами збирати посилки. Неймовірний підйом духу, який відчуваєш, коли ти не одна, за тобою - сотні і тисячі.

Я пам'ятаю все. Кімнату, повністю завалену речами: формою, ліками, продуктами. Добробати. Олега з Луганська з пошрамованим обличчям, який пішов снайпером-добровольцем. Віктора, який передав мені під під'їздом 10 тис. і сказав "извините, что мало, у жены рак". Женю, який подзвонив влітку 14-го і попросив тепловізор, а коли я спитала, що це, сказав "та я сам ще точно не знаю, я комбайнером був". 20 пар берців на сходах під'їзду о 4 ранку. 20 кг тортів, на яких намальована ялинкова гілка з двома кулькам - жовтою і блакитною на перший новий рік війни. Посилки в Луганський аеропорт. Дзвінки з Іловайська. Смс "Нам пиздец. Спасибо за все". Таню, яка крадькома передавала гроші, щоб не дізнався чоловік, Іру з Луганська, яка організувала плетіння кікімор (я знаю, що ви це прочитаєте). Мою дорогу Юлю, з якою ми збирали аптечки. Колективний фотозвіт про ті ж аптечки від бату Донбас - зараз мабуть половини на тому фото вже немає в живих. Дзвінок 1 січня " Вы знаете Андрея? Ваш номер был в его телефоне. Он сегодня умер". Перший раз, коли мені сказали, що наша аптечка врятувала життя. Я все це пам'ятаю і вже ніколи не забуду. Це дорогі для мене спогади, хоча і болючі. Це моє життя.
Не можна загубити те, на збереження чого покладено стільки сил і життів. Ми не дозволимо".
 
Re: С Днём волонтёра!

! Мне стыдно за ХФ, что никто об этом сегодня не написал.

Нечего стыдицца, кто помогал тот делал это молча, исходя из своих возможностей, и таких на хф очень много, Вітаю ! :україна:
 
Назад
Зверху Знизу