Що там на дорогах?

За окружной градусник показал рано утром минус 19. Прицеплен на 8 этаже. На земле, наверно, минус 20.
 
...у нас з ранку було -21
 
❗️На Харківщині очікується погіршення погодних умов

Синоптики попереджають про сильний вітер та ожеледицю.

Вранці та вдень 11 січня на Харківщині очікуються пориви західного вітру (15-20 м/с) та ожеледиця на дорогах. Про це повідомили у Харківському регіональному центрі з гідрометеорології.

Водіїв та пішоходів закликають бути уважними та обережними. Рівень небезпечності оцінюється як жовтий.
 
1707674232539.png
 
впервые увидел такое пироженое...

на моем пути оно вообще ровное..прям заглядение
 
на дороге стояла машина с люстрой, и какие-то официальные лица выписывали пересичному некие рецепты. Решил не испытывать судьбу - ухилився, свернув перед ними налево...
 
так и должно быть наверно..
Ні, метеостанцію треба відкапувати. Вентиляція мусить бути вільною. Розміщення датчиків - на 2м від землі, в білому дерев'яному "шпаківнику" з решітчатими стінами.
Інакше заміри не валідні.

P.S. Якщо в нього термометр відградуйовано по 1 градусу - помилка +/-1 поділ шкали вважається нормой. Це і є клас точності побутового термометру (якщо не гірше).Тобто, -18 в засипаній метеостанції, при цьому - 19 та -20 на побутових, невідомо як підвішений - це ще дуже непогано.
 
Ні, метеостанцію треба відкапувати. Вентиляція мусить бути вільною. Розміщення датчиків - на 2м від землі, в білому дерев'яному "шпаківнику" з решітчатими стінами.
Я колись у літню спеку поклав датчик на землю під сонячними променями - 67 градусів 😁
 
феном будівельним ще погріти треба було
 
На дорогах - цэ страшне.

Величезні ями на київській трасі: коментар влади (фото)​


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
На дорогах - цэ страшне.

Величезні ями на київській трасі: коментар влади (фото)​


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Знаю, знаю....
Біля Коротича київська траса убита так само. Тиждень тому робили ямковий ремонт, а я їхав там позавчора - нові ями, все повернулось як було.
 
Останнє редагування:
И не только киевская. Жихарь, Карачевка, окружная от Песочина до Научного, как после бомбежки.
 
Назад
Зверху Знизу