Шо там в Израиле?

Та ты подожди.
Кацапы походу этого и добиваются.
с кацапами тоже просто. Нужно дать ядерного оружия дохера какойнибудь стране. Шоб она ебнула по кацапам. Ни на што не намекаю. Говорю прямо. Кацапы сглотнут. Более того, они усрутся еще до этого момента
 
но вообще все это трындеж ни о чем. Права человека, и все такое. Хотелось бы шоб был мир и взаимоуважение, но это иллюзия
 
переглядати багатомільярдні програми допомоги палестинцям, на які вони озброюються
ну то ви загнули...
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
..
 
да, пока вся эта параша на складах.
Будем надеяться на евреев помогут себе, и нам тоже, они периодически передают пламенный привет ирану, и буде надеяться что АС тоже превратят в руины,
 
Байден вирішив продемонструвати геройство.
У війні якої нема.
Посилає авіаносці з літаками проти ослойобів на ішаках.
Атака ослойобів стала подарунком для іміджу.
Таку війну всі люблять, бо то мрія, а не війна.
Хуярити ослойобів всі хочуть.
Бо результат гарантований і ризик нульовий.
 
Ізраїльська армія зсередини:

"другий день війни з ХАМАС, на всіх каналах новостійники старанно викладають хроніку подій і ще старанніше обходять питання, про яке оруть люди в пабліках - як? як це могло статися, що напад, який явно готувався заздалегідь, виявивсь настільки неочікуваним? де розвідка, армія? де моніторінг кордонів? як купка дикунів майже голоруч захопила військові бази, купу техніки, зброї та сотні заручників? причина може буть одна з двох. або захист Ізраїлю не настільки потужний, яким прийнято його вважати, або його керівництво перебралося в якусь іншу реальність, де життя вдалося, і боротися треба лише за бабло та за свої посади. "продали все нафіг! бібі мудак просрав країну! схуялі не знести ту Газу с землі" пошепки оруть одне одному на вотсап, а потім йдуть здавати кров та збирати дітей на війну. уряд збирає нараду за нарадою і намагається з'ясувати, чи стоїть за зухвалим нападом Іран.
я тим часом згадую свій досвід роботи на Ізраїльській військовій базі з 2019 по 2021. мене тоді вразило, що основою служби були якісь тупі обмеження і заборони, тренування нагадували шкільні ігри "Зарніца", солдати не відрізнялися м'язами чи просто хорошим здоров'ям, як, власне, і командири. хоча були одиниці з бойовим досвідом, але вони скоріш, були виключенням. себто, армія, хвалений ЦАХАЛ, виглядав кепсько зсередини, і в разі реальної війни ці підрозділи навряд були боєздатними. а якщо це побачать вороги, яких як бруду, куди не плюнь? мене, щоправда, тоді запевняли, що такі військові частини не для війни, а для загальної воєнної освіти. а бойові частини мають рілі високий рівень відбору. хотілося в це вірити. Гольда Мейер колись наголошувала - нас мають боятися, це єдина гарантія безпеки. і от вчорашній тест на гарантію безпеки Ізраїль, схоже, не пройшов. сподіваюся, в політичного та військового командування ще є час на виправлення цього враження про розслаблений Ізраїль, який не спроможний відбитися від купки озвірілих фанатиків. піду спробую здати кров, мабуть. вчора не вдалося, черги.."

Olena Sokolynska

https://www.facebook.com/sokolynska
 
Останнє редагування:
Байден вирішив продемонструвати геройство.
У війні якої нема.
Посилає авіаносці з літаками проти ослойобів на ішаках.
По задуму щоб не підключилася Сирія та Іран. І решта з компанії.
 
А с саудитами еще проще. Их ебут в горло Хуситы. Просто нужно дать хуситам денег. И пизда саудитам без вариантов. ПОтому что саудитам некому дать денег. Как думаете, евреи смогут дать денег хуситам? Я думаю, что вполне. Как они там говорят: шо можно купить - это не проблема, это расходы
(рукалицо)
 
после таких заяв на месте сша я бы вьебал всем ядерными боезарядами в регионе без предупреждения. А после сделал бы пресс-конференцию в стиле "можем повторить". Мир ща такой, шо чем больше ты отморозок, тем больше к тебе прислушиваются. Тем паче сша единственные кто применял ядерное оружие на войне. РЕально заминусовал бы иран, и прочие клоаки в ноль. Какого хуя они дрочат весь мир столько лет...хуйня какая-то.

А с хуйлом тогда вообще простой бы диалог получился бы. Как и с пекином и прочими даунами. Ибо они думают, шо отморозки это они, а тут оказывается, что нифига. И это очень очковая ситуация, очко не кружка. Я бы обосрался и даже этого бы не скрывал, чтоб не трогали бо воняю..
вот, оказывается, кто, в отличие от Чапаева, мог бы "в мировом масштабе"!
 
Назад
Зверху Знизу