составляем заявление в суд (БФ)

а судове ришення не можешь выложить? суд вынес в твою пользу, только из-за ненадлежащего оформления процедуры?
 
из названия темы непонятно что за позЫвы были )
вообще-то "позовна"
 
До Харківського районного суду Харківської області

_________
__________________________________
.....

Может кому-то пригодиться, лично я выиграл суд, чего и всем желаю .

тоже за это самое движение по Пролетарской протокол написали, все один в один, но только не было свидетелей...

В общем есть вопрос... кто знает, вот отправил я Иск в суд, сегодня уже 10 день, письма с Суда о дате рассмотрения я так и не получил, что делать, ехать в Суд разбираться , когда, что и как или вообще сидеть и ждать, может они там все без моего участия рассмотрят???
 
В общем есть вопрос... кто знает, вот отправил я Иск в суд, сегодня уже 10 день, письма с Суда о дате рассмотрения я так и не получил, что делать, ехать в Суд разбираться , когда, что и как или вообще сидеть и ждать, может они там все без моего участия рассмотрят???

Конечно подъехать в суд и узнать у секретарей - это в твоих интересах т.к. грубо говоря твои проблемы больше нах никому не нужны.
 
В общем есть вопрос... кто знает, вот отправил я Иск в суд, сегодня уже 10 день, письма с Суда о дате рассмотрения я так и не получил, что делать, ехать в Суд разбираться , когда, что и как или вообще сидеть и ждать, может они там все без моего участия рассмотрят???
Позвони в канцелярию суда, там тебе скажут судью и номер его секретаря, звони и узнавай на когда назначили рассмотрение по сути. А вообще от даты подачи иска до рассмотрения может и полтора месяца и более пройти
 
Подскажите, что сделал не так, и стоит ли дальше что-то предпринимать по этому поводу? Не особо опытен в этих делах. Судья в отмене штрафа за превышение скорости отказал. :( Гаец на рассмотрение дела тоже не явился.

Мой составленный позов:

До: Московського районного суду м. Харкова
61153 м. Харків, пр. 50-річчя ВЛКСМ, 38е тел. (057) 778-13-99
Позивач: #### ##### ########## ##### ######

Відповідач: Інспектор ДПС БДПС ОДДЗ м.д.п.
м. Мерефа ГУМВСУ в Харк./обл.
пр-к міліції #### ##### ####
62472, м. Мерефа, вул. Дніпропетровська, 251.
тел. (057) 748-40-80



АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
в справі про адміністративне правопорушення

Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст. 288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до міського суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
У відповідності до п.2 ч.1 ст.18 КАС України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.
Згідно з ч.2 ст.19 КАС України адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача.

1. Фактичні обставини справі

12 липня 2010 року, Позивач, керуючи автомобілем #### ####, державний номер
«## #### ##», рухаючись зі швидкістю 60км/год в потоці транспорту по автодорозі Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, у м. Мерефа, на 35 км, був зупинений інспектором ДПС.

Постановою інспектора ДПС БДПС ОДДЗ м.д.п. Мерефа ГУМВСУ в Харк./обл. пр-ка міліції ######## ###### ###### (дали – Інспектор ДПС) номер «АХ № ######» від 12 липня 2010 року, Позивача притягнуто до відповідальності за статтею 122 ч.1 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 300 грн.

Позиція Інспектора ДПС складається з мотиву, що Позивач, нібито, перевищив максимально дозволену швидкість, встановлену п. 12.4 Правил Дорожнього Руху (далі – ПДР).

Позивач не погоджується з Постановою Інспектора ДПС, оскільки вважає, що вона не відповідає обставинам справи, вимогам закону та підлягає скасуванню.
1. Правове обгрунтовання позовних вимог.

Обґрунтовуючи свою позицію, Інспектор ДПС посилається на виміри швидкості приладом «РАДІС», №2243.

Позивач рухався у щільному потоці автомобілів. Згідно інструкції використання, прилад вимірювання швидкості «РАДІС» вимірює швидкість на відстані до 800 метрів, тип контрольованої цілі – найближча або найшвидша; направлення руху цілі – попутне або зустрічне. Але в протоколі не зазначено, в якому саме режимі працював даний прилад. Тобто, Інспектор ДПС міг виміряти швидкість будь-якого з автомобілів, які рухались поряд з автомобілем Позивача, або, навіть назустріч йому.

Ст. 251 КУпАП: Доказами у справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на підставі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) визначає наявність або відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його здійсненні та інші обставини, які мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані визначаються Протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних засобів, які мають функції фото- та кінозйомки, відеозаписи, які використовують при нагляді за виконанням правил, норм та стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей та документів, а також іншими документами.

Проте, прилад вимірювання швидкості «РАДІС» не має функцій чи засобів фото-, та кінозйомки або відеозапису, тому не може бути визнаний як доказ згідно ст. 251 КУпАП.

Інших доказів, визначених ст. 251 КУпАП Інспектор ДПС не надав.

Зі мною в автомобілі був свідок, #### ##### ######, якого інспектор не опитав і, як свідка, до протоколу не вніс.

Таким чином, при розгляді справи не встановлені всі обставини, перераховані в ст. 247, 280 КУпАП України, та порушена стаття 256 КпАП України: "Протокол про адміністративне правопорушення повинний містити прізвища й адреси свідків, інші данні, необхідні для вирішення справи"

Таким чином, не маючи жодного доказу по справі, Інспектор ДПС притягнув Позивача до відповідальності, чим порушив пункт 1.6. Розпорядження Міністерства Внутрішніх Справ України №466 від 21.05.2009, який забороняє складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото-, відеоматеріалів, показів свідків, тощо).

Крім того, Інспектор ДПС взагалі не пред'явив жодних документів, які підтверджують технічну справність даного приладу. Тобто, технічна справність даного приладу також підпадає під сумнів.

Також Інспектор ДПС не роз’яснив Позивачу процедуру оформлення матеріалів справи та порядок оскарження, а також ст. 268 КУпАП та ст. 63 Конституції України, чим порушив п. 22.7 інструкції з питань діяльності підрозділів дорожно-патрульної службі Державтоінспекції України МВС, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України № 111 від 27.03.2009.

Більш того, санкція ч.1 ст. 122 КУпАП визначае накладення штрафу від п’ятнадцати (255 грн.) до двадцяти (340 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про те з яких мотивів виходив Інспектор ДПС, накладаючи штраф у розмірі 300 грн. за дані правопорушення – не відомо, оскільки Позивач не вчиняв дії які зазначені у ст. 33 та у ст. 35 КУпАП (Обставини, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення).

Отже, аналізуючи усі факти можна дійти висновку, що твердження Інспектора ДПС, які знайшли своє відображення у протоколі, не відповідають дійсності оскільки не встановленні всі обставини справи, (ст. 280 КУпАП), та не розглянуто всебічно та об’єктивно.

Прошу звернути увагу, що згідно ст. 71 ч. 2 Кодексу Адміністративного Судочинства, в справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, діі чи бездіяльності покладається на відповідача.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 7, 276, 287, 288, 289, 293 КУпАП, ст. 2, 6 – 11, 18, 19, 71, 104, 105 Кодексу Адміністративного Судочинства України,

ПРОШУ:

1. Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити провадження у справі;
2. Постанову «АХ № 220949» про притягнення #### # #. до відповідальності за статтею 122 ч.1 КУпАП скасувати за відсутністю складу правопорушення, а провадження по справі закрити;
3. Визнати противоправними дії Інспектора ДПС БДПС ОДДЗ мдм Мерефа ГУМВСУ в Харк./обл. пр-ка міліції ####### ##### ###.

Додатки:

1. Копія протоколу про адміністративне правопорушення (1 арк.)
2. Копія постанови в справі про адміністративне правопорушення (1 арк.)
3. Копія паспорта Позивача (1 арк.)
4. Копія паспорта свідка Позивача (1 арк.)
5. Копія адміністративного позову (4 сторінки).
6. Квитанція сплати судового збору.

Заранее спасибо.
 
Останнє редагування:
Boobooka, спасибо, я сломал глаза... до конца дочитать не удалось...
в любом случае для решения твоей задачи недостаточно исходных данных... создай, пожалуйста, отдельную тему и не издевайся со шрифтами...
 
_SOm, прошу прощения, хотел как лучше - чтобы мой опус влез в 2-3 прокрутки экрана :) Исправил.

А какие исходные данные еще нужны? Тем по этому поводу уже создано достаточно помоему, разве нет?
 
приходил ли ты на суд? чем был мотивирован отказ? что именно ты говорил? и т.д.
ты ж элементарно мог свестись на задрочку судьи и доверительно ему сказать "да, нарушал, но ведь эти долбоебы наплужили с протоколом!!!"
короче в каждой неудаче нельзя анализ проводить только одного аспекта - это не конструктивно и не несет никакой пользы...
 
Судебное слушание было сегодня, я на нем был. Отказ как-то разъяснен не был вообще. Сказали прийти через неделю за протоколом (или как-то так), если нужен.
Ничего подобного типа "да нарушал" я не говорил, только пересказал своими словами ситуацию, описанную в позове, и только.
 
Судебное слушание было сегодня, я на нем был. Отказ как-то разъяснен не был вообще. Сказали прийти через неделю за протоколом (или как-то так), если нужен.
Ничего подобного типа "да нарушал" я не говорил, только пересказал своими словами ситуацию, описанную в позове, и только.

хуйня какаята... ты не подписывал никакого вздроча типа отказа от аудиофиксации и т.п.?
 
Нет, ничего подобного не было.
 
Привет. Такой ворос, если остановили в Харькове, то в графе Відповідач, будет ФИО звание гайца, а адрес полюбому м. Харкова 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 315 ?
 
Останнє редагування:
Ребята проверьте иск, если есть поправки или неверность дайте коменты!!!


Я ехал с пл.Пролетарской поварачивая на Полтавский шлях, остановили на самом мосту!!! В протоколе гаец не заполнил графы свидетели (остались чистые), у меня в машине был свидетель,который имеет вод.удостоверение! Гаец просто написал в протоколе,что не принебрегет знаком 5.18 "Напр.руху по смугах" и стоим.штрафа!
Я дописал,что не согласен в обвинении и все было по правилам, свидетели не останавливались!

До Червонозаводського районного судум.Харкова
м.Харків, 61010, вул.Українська 15

Позивач: __________________________
61124, м.Харків, вул ________________
дом.тел_______________

Відповідач:
Інспектор Павленко Денис Сергійович
ІДПС БДПС ДАІ прапорщик міліції
Управління ДПС з обслуговування м.Харкова
61013, м.Харків, вул.Шевченко, 315.



Адміністративний позов про скасування постанови

20.12.2010 року відносно мене, _________________________________, інспектором ІДПС БДПС ДАІ в Харківській області прапорщиком міліції, Павленко Денисом Сергійовичем, була винесена постанова серії АХ1 № _______, згідно якої мене притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1ст.122 КупАП і накладено шраф в сумі 340 грн.00коп.
Так, згідно вказаної постанови я о 08год.00хв., керуючи автомобілем марки “Dewoo Lanos”, державний номер АХ______АМ, по пл.Пролетарська в м.Харкові повернув ліворуч на Полтавський Шлях з другого ряду, чим порушив вимогу дорожнього знаку 5.18 “Напрямок руху по смугах”.
Із вказаною постановою я не згідний і вона підлягає скасуванню за наступних підстав.
Відповідно до ст.7 КупАП “ніхто не може буди підданий заходу впливу в зв’язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом”.
В постанові по справі про адміністративне правопорушення вказано, що я проігнорував вимогу дорожнього знаку 5.18 “Напрямок руху по смугах”. З даним твердженням погодитись не можна.
Так, 20.12.2010 року я дійсно керував автомобілем марки “Dewoo Lanos”, державний номер АХ_____АМ, по пл.Пролетарська в м.Харкові. На перехресті мигав дозволяючий (зелений) сигнал світлофора і я виконав поворот ліворуч саме з лівого ряду на вул. Полтавський Шлях у відповідності з правилами дорожнього руху. Після виконання маневру був зупинений інспектором ДПС при в’їзді на міст!!! Зі слів співробітника ДПС я нібито виконав маневр ліворуч з середнього ряду.
Правил дорожнього руху я не порушував, рухався із всіма правилами дорожньої розмітки. Проте мої свідчення не були прийняті до уваги працівником ДАІ, який спілкувався зі мною в грубій формі, на моє прохання зупинити та допитати свідків отримав відмову, на мої пояснення не реагував і склав протокол та постанову про адміністративне правопорушення.
Відповідно до ст.9.7 КупАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна вина (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за який законом передбачено адміністративну відповідальність. Згідно ст.280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення забов’язаний з’ясувати:
чи винна дана особа у вчиненні правопорушення, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, а також з’ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльність суб’єктів владних повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обгрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь — якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням прав особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Згідно з ч.2 ст.71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльність суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дій чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Інспектором ДПС не було з’ясовано вищевказаних обставин, до постанови та протоколу про адміністративне правопорушення, не надано та не складено підтверджуючих документів дійсності порушення мною вимоги дорожнього знаку 5.18 “Напрямок руху по смугах”. Мої пояснення може підтвердити свідок , яка знаходилась в моєму автомобілі на посажирському сидінні.
З посиланням на викладене, наявні всі підстави для скасування вищевказаної постанови.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.287,288,289 КУпАП ст.ст.2,4.18,71,104 КАС України,
ПРОШУ:
1. Скасувати постанову серії АХ1 №________, винесену 20.12.2010 року інспектором ІДПС БДПС ДАІ прапорщиком міліції УДМ в Харківській обл. Паленко Денисом Сергійовичем за ч.1ст.122 КУпАП.
2. Провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно ____________________________ закрити за відсутністю в діях складу адміністративного правопорушення.
3. Допитати в я кості свідка_____________________________________
4. Повідомити мене про дату, час місце судового розгляду справи.

Додатки:
1. Копія адміністративного позову (2 екземпляри)
2. Копія постанови серії АХ1 №______ від 20.12.2010 року ) (2 екземпляри)
3. Копія протоколу від 20.12.2010 року (2 екземпляри)
4. Копія паспорту
5. Квитанція та її копія про сплату судового збору.










“_______”_________________2010 року __________
 
Після виконання маневру був зупинений інспектором ДПС при в’їзді на міст!!! Зі слів співробітника ДПС я нібито виконав маневр ліворуч з середнього ряду.
лучше вообще убрать по причинам:
1. ты уже об этом написал ранее
2. на мосту останавливаться нельзя, поэтому ты, фактически, в бумажной форме признаешь нарушение за собой... нафига? :)))
3. "!!!" для делового документа не катят... как и "!", кстати

З посиланням на викладене, наявні всі підстави для скасування вищевказаної постанови.
немного ниже ты пишешь то же самое в просительной форме... эта фраза носит приказной характер, что нежелательно... убери наХ...
 
А где брать адрес видповидача ?
 
А как лучше подавать позив ? Лично принести в канцелярию суда или отправить заказным письмом с уведомлением, учитывая наступающие праздники ?
 
А как лучше подавать позив ? Лично принести в канцелярию суда или отправить заказным письмом с уведомлением, учитывая наступающие праздники ?

скорее всего сейчас у тебя в канцелярии просто не примут заяву... отправляй по почте на адрес суда и обязательно сохрани квитанцию об отправке - может пригодится, если "завернут" и придется переподавать
 
А могут профи рассказать подробнее про судовой сбор ?
Где брать реквизиты для оплаты, какая сумма оплаты ?

Был сегодня в суде, в канцелярии сказали, что оплатить надо держ.мито, в розмере 3.40, реквезиты на стенде.

В сбербанке вообще понятия не имеют о каких-то там судовых сборах.

По форуму поискал, видно что все спрашивают где платить, и судя по всему платят. Но никто не спрашивает куда платить, кому и сколько.

Разжуйте плиз, если не сложно. Думаю, что и в дальнейшем таких вопросов будет меньше возникать.
 
Назад
Зверху Знизу