стан ваших зубів!?

Все что на фото он намазал цементом М-400 и прилепил обратно как есть...
Сказал пока война, и так сойдет. Заработаешь на имплант - через 10 лет поставишь имплант.
Кстати сколько стоит имплант сейчас?
Сотни четыре еврейских денег.
 
400 и даже 500 евро это не "пару тысяч евро"...
я писав за ЄС, виходячи з того що основна ціна- це матеріал. А він майже однаково коштує усюди. А за Харків немаю уявлення.
Ще чув що деякі катаються до Молдови, Туреччини та інших стран аби "заощадити")
 
до нас катають, щоб заощадити - в нас реально найдешевша стоматологія. Навіть кацапи ганяли, навіть переборюючи страх перед бандерівцями після 14 року до 22.

По ціні що імплантів, що брекетів, що інших складних систем - матеріали це половина. Там дохерище роботи.

Матеріали НЕ "всюди коштують однаково". В цивілізованому світі купа всіляких правил та сертифікацій, що типо захищають всіх - щоб все було якісно, безпечно бла-бла-бла. Багато виробників, що виробляють нормальну якісну продукцію та нормально супортять її, тупо забивають на ті сертифікації бо надто складно, й без ЄС є ринки - зуби усюди треба фіксити. А ті окремі, що залишаються в єс, гнуть ціни.
Плюс до нас везуть всілякими контрабасами, отримуючи пдв там та не сплачуючи тут, за рахунок чого на 20% дешевшає.

Повна імплантація коштує 600 баксів зараз. Це в кліниках з ім'ям, в незрозумілих кабінетах напевно дешевше трошки. Не топовий імплант, але їх ставлять по всьому цивілізованому світу - тож я рахую, що нормально.
Звичайно є дорожче, типо топ імпланти з на 1% більшою приживаемостью(хйл). Але, знову таки, на це впливає дотримання технології встановлення та досвід = робота фахівців, яка теж коштує грошей, а не лише залізо.
 
Останнє редагування:
В цивілізованому світі купа всіляких правил та сертифікацій, що типо захищають всіх - щоб все було якісно, безпечно бла-бла-бла
я не вважаю це "блаблабла", тому лікую зуби по-місцевому, тобто в Німеччині. І коронку тут робив 7 років тому і брекети ось нещодавно поставили. Я на здоров"ї не економлю. Ось одна дівчина нещодавно робила пластику в Туреччині. Так у неї в тілі забули якісь інструменти 😱 Вона вже півроку туди ї"здить і свариться з ними, а вони її посилають 🤣
Я вже не згадую про жмотів які їздили туди робити вініри "за раз", а потім теж починаються проблеми а бігти немає до кого!
 
є таке. При чому й в тій вашій немеції та інших ніби топ країнах.

Але різниця в вартості все ж величезна, а вірогідність проблем при тій же стоматології мінімальна - роблять то нормально та з нормальних матеріалів.
Є гроші - ну логічно краще робити в німеччині, да й просто комфортніше нікуди не їздити.
Але багато хто їздить...
 
Був в мене геморой і в 35. Зуділо щопиздець. Списував на алкашку, а зараз пью в рази більше і все ок.
А де вiн зник? Чи операцiю зробив?
Зараз фотки пошукаю.....
Ми вже заждалися Ваших фоток з гемороем! Скорiше б якось можна?
Пошел к доктору, а он за 2 минуты намазал суперклеем и починил все.
Ты - лох!!! Мог бы и сам намазать суперклеем и вклеить зуб взад! Доктору дохуя отбашлял? Они - шаромыги, яебу.... Особенно дантисты! Ладно там зуб чинить, но выдёргивать могли бы и забесплатно!
Мне часто снится сон, что я языком снутри давлю на зубы и они выпадают
Спят на одной кровати Вицин, Никулин и Моргунов. Вицин посередине. Утром просыпаются, Моргунов потягивается и говорит - Мужики, мне снился сон, как я ебал Софи Лорен!!!. А Никулин - "во, а мне - как я ебал Элизабет Тейлор!" А тут просыпается Вицин и говорит - а мне снился сон, как я еду на лыжах на Олимпиаде, а перед финишем палки так и обмякли...... И я не взял золото.....
 
Але різниця в вартості все ж величезна,
це хіба що якщо увесь рот роботи. Але це ж якою недбалою повинна бути людина щоб згнили майже усі зуби...

а вірогідність проблем при тій же стоматології мінімальна - роблять то нормально та з нормальних матеріалів.
залежить на кого потрапиш.

Є гроші - ну логічно краще робити в німеччині, да й просто комфортніше нікуди не їздити.
Але багато хто їздить...
звичайна страховка теж покриває якусь частину коштів + ніхто ж не враховує квитки туди-назад, житло і харчування там.
Вигідно, якщо і так збирався туди їхати відвідати родичів чи на відпочинок. Але я ж кажу, стоматологій не робиться за один раз 🤷‍♀️
 
Спят на одной кровати Вицин, Никулин и Моргунов. Вицин посередине. Утром просыпаются, Моргунов потягивается и говорит - Мужики, мне снился сон, как я ебал Софи Лорен!!!. А Никулин - "во, а мне - как я ебал Элизабет Тейлор!" А тут просыпается Вицин и говорит - а мне снился сон, как я еду на лыжах на Олимпиаде, а перед финишем палки так и обмякли...... И я не взял золото.....
Федя, ты понимаешь, что ты этот анекдот для.... рассказываешь на весь мир??
 
Не, сны про выпадающие зубы не к добру, особенно кровавые..:збентежений:
Хотя мне снился пару лет.. мош тетка -миллионерша из австралии прьткоторую асе молчали..,:незнаю:
 
Меня от другое інтересуе, шо за труба через голову тса проодить?..:збентежений:
 
Назад
Зверху Знизу