Свеженькие ДТП

ну я х.з. но блин как это должно работать при такой постановке резины на диск как сейчас?
Отводить наружу, так же как и с другой стороны.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
просто ніхто не дивиться на шиномонтажці - заплатив, сів та поїхав
Ну, я теперь всегда проверяю, ещё с 2010 года, после того как мне когда-то одну поставили "инсайдом" наружу. Наверное тоже подумали, что неправильно как-то протектор будет снег отводить. :D
 
Отводить наружу, так же как и с другой стороны.
в общем ты прав по поводу что установлена правильно, но отвод воды все равно по правому борту будет во внутрь

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


хоть они и утверждают что "все заебца и не беспокойтесь" но я чую в этом некую ересь и походу такое себе ставить не буду. хотя и хотел ранее. :ги:
 
Неправильно 100%
Я в этом году, когда переобувался на лето, чуть не купился на стрелки направления на Cordiant Sport2, а нужно смотреть на протектор.

9ggdbg.jpg


Нужно смотреть на стрелочки. Не, ну если ездить только задом.
 
Она тоже асимметричная, нет там никаких стрелок направления. Есть только "inside" и "outside".
Меня сбили вот эти стрелочки.

Нужно смотреть на стрелочки. Не, ну если ездить только задом.

Меня это и сбило.
На многих покрышках, особенно на вело, стрелки направления показаны именно так, как на Кордианте. Но Гонч правильно заметил про "inside" и "outside"
 
Останнє редагування:
конкретно ту, что на фото с битой машиной я бы "развернул" на диске. каналы "отводы" воды не должны сходится в одну точку..

Та ничего он там не отводит, пятно контакта должно пропускать воду сквозь себя в углублениях. А направления якобы отводящие чтото - это просто протектор под другим углом, просто работающий по другому, чем остальной протектор, в том числе и противоположного колеса, для зацепа.
 
у меня была когда-то была резина, на которой в принципе непонятно, куда должна вода отводиться с центральных ламелей

ghfag6.jpg
 
у меня была когда-то была резина, на которой в принципе непонятно, куда должна вода отводиться с центральных ламелей

Да не должна, в том и дело.

Самая лысая, сликовая часть идет наружу - на твоей фото ближняя её часть. Но мозг будоражит, да.
 
Захист Зайцевої просить пом’якшити їй покарання до 5 років тюрми умовно

Адвокатка винуватиці ДТП у Харкові Олени Зайцевої, засудженої до 10 років в’язниці, просить апеляційний суд скасувати це рішення або пом’якшити вирок до 5 років позбавлення волі умовно.

Про це Громадському повідомила адвокатка потерпілих у цій справі Лариса Матвєєва.

«Вона (адвокатка Зайцевої Юлія Плетньова — ред.) вважає, що рішення суду першої інстанції незаконне, прийнято з порушенням матеріальних і процесуальних норм, тому, на її думку, суд апеляційної інстанції повинен призначити новий розгляд в суді першої інстанції, а в разі, якщо апеляційний суд вважатиме зазначені порушення недостатніми для скасування вироку, змінити його в частині призначення Зайцевій покарання і пом’якшити його до п’яти років позбавлення волі… звільнити її від основного покарання з випробуванням, визначивши іспитовий строк на розсуд суду», — сказала Матвєєва.

Вона додала, що в частині цивільного позову потерпілих захист Зайевої хоче, аби вона виплатила лише 30% компенсації, а інший винуватець ДТП Геннадій Дронов — 70%. Захисники Зайцевої вважають, що ступінь вини Дронова значна більша, ніш Зайцевої.

Матвєєва розповіла, що захист Дронова також подав апеляцію і просить суд звільнити його від покарання, бо доказів його вини, на думку захисту, немає.

Розглянути апеляційні скарги суд поки не може, бо Зайцева досі знайомиться з матеріалами справи.

«Фактично, на мій погляд, зловживає своїми правами та затягує судовий розгляд», — сказала адвокатка.

Матвєєва наголосила, що такі вимоги засуджених є неприйнятними для потерпілих.

«Позиція сторони захисту Зайцевої обурила всіх, потерпілі ніколи не вірили в щире каяття Зайцевої, але не очікували такого відвертого цинізму», — зазначила вона.

Вирок Зайцевій оскаржила її нова адвокатка Юлія Плетньова, яка також є адвокаткою міськголови Харкова Геннадія Кернеса.

Нагадаємо, 26 лютого суд засудив обвинувачених у скоєнні смертельної ДТП у Харкові Олену Зайцеву та Геннадія Дронова до 10 років позбавлення волі.
 
Может пристрелить чтоб себя не мучала и другим мозги не ебала?
 
у меня была когда-то была резина, на которой в принципе непонятно, куда должна вода отводиться с центральных ламелей

ghfag6.jpg

Тут она воду тупо ‘в себя’ принимает. Без выдавливания. Поэтому такие большие ‘ямы’. Но с износом ситуация будет катастрофическая, ага. )))
 
Назад
Зверху Знизу