Тема для велофлуда

Так це дешево, бариги у нас по 900-1000 їх продають.
 
Так це дешево, бариги у нас по 900-1000 їх продають.

Та хай удавятся :)

Подумал. Понравилось, подумал ещё... Буду потихоньку собирать себе "зимний" лисапед. Короткая, где-то 16 - 17 рама, ригидная вилка, широкие обода с широкими покрышками.
 
а ваще тифо да, тебе походу реально надо свечку ставить в церкви, то не получается на хт ниче купить, то педали с китая херовые:D
 
Вилку я на хт таки купив, а китайські педалі всі такі :D
 
Кстати, в недешевых контактных педалях от Crank Brothers - та ж хня: снаружи - милипиздрическний промподшипник, а со стороны шатуна - фторопластовая втулка.

...Проездил на них 22000 км, и об этой конструктивной особенности узнал только тогда, когда они начали задалбывать писком - фторопласт таки малость износился и засрался, похоже :) Можно было б, наверное, ездить на них и дальше (заметного люфта не наблюдалось) - лекарство от писка километров на 500 было в виде капли "цепного" масла под откручивающуюся пробку + подержать в вертикальном положении, чтобы масло добралось до фторопласта, но. Но снял, валяются.
 
Не хочу. Я ж серйозно думав у цей бік місяць тому, коли вирішив поміняти педали. Але контакти = їздити лише у спец взутті, а я влітку часто у тапках їзджу, якщо недалеко.
Контакти це заєбісь, але універсальність відпадає. Я на велі не лише на покатушки їзджу - я не можу відмовитись від "сів у чому є та поїхав".

shimano-pd-mt50-spd_8893_pic.jpg


То-ли на Велокривбассе, то-ли на Велокиеве недавно продавали такого плана Шимановские педали в хорошем состоянии гривен за 500. В них можно и в контактной обуви колесить, и в любимых сандалях.
 
shimano-pd-mt50-spd_8893_pic.jpg


То-ли на Велокривбассе, то-ли на Велокиеве недавно продавали такого плана Шимановские педали в хорошем состоянии гривен за 500. В них можно и в контактной обуви колесить, и в любимых сандалях.

Я читал где-то отзывы, шо в таких педалях всё-равно в сандалях не очень удобно ездить.

А вообще, есть вроде ж накладки на самые абнакавенные 520-е пидали, шобы в тапках кататься.

big_shimano-pd-m520-smpd22spd-2015_7456_pic.jpg


SM-PD22_PUTON.jpg
 
Читав про подібні, абсолютно всі дають висновок, що фігня.

А вообще, есть вроде ж накладки на самые абнакавенные 520-е пидали, шобы в тапках кататься.
А потом цілити, щоб на потрібну сторону потрапити ногою - незручно.
 
А потом цілити, щоб на потрібну сторону потрапити ногою - незручно.

Ну вам барин никак не угодишь.

Тогда могу посоветовать только менять педали перед поездкой каждый раз, в зависимости от того, что сегодня нужно, контакты или топталки.

Педали меняются очень быстро, на каждую не более двух минут. А чтобы резьба не прихватилась, надо смазывать её графитовой смазкой.
 
А зачем, если можно ездить на топталках? Чай не на гонках.

Я, проездив на контактах несколько лет, сконтактив их нафик (как писал выше), поменяв на новые, в конечном итоге свинтил их и положил в коробочку до лучших времён, вместе с контактными ботами. Всё ждал, когда же появится неодолимое желание поставить их обратно? И вот уже год, как не появляется, собака.
Да, далеко и преимущественно по асфальту ехать на контактах - песня. Но вот по грязуке, по песку лично я себя в контактах чувствую категорически неуютно! А что ж то за покатуха, да без багнюки, или хотя б без песка?!..
 
Читав про подібні, абсолютно всі дають висновок, що фігня.

Может и фигня, но все равно оставлю это здесь:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

8bb367abe484.jpg


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

file.jpg
 
Ну я хз фігня чи ні, але всі без виключення кажуть, що рамки заважають вмикатись/вимикатись, а замки всередині топтати в звичайному взутті. Так само всі ж кажуть, що вкрай незручно, коли треба сторону педалі правильну обирати.
 
Ну я хз фігня чи ні, але всі без виключення кажуть, що рамки заважають вмикатись/вимикатись, а замки всередині топтати в звичайному взутті. Так само всі ж кажуть, що вкрай незручно, коли треба сторону педалі правильну обирати.

у мене на ашані колись були педалі-топталки котрі з одної сторони були ширшими, і нічого, завжди швидко та безболісно обирав потрібну сторону:)
 
Да ну їх вжопу ті педалі. Зібрав свої як є. Розбовтаються - викину нах та куплю якісь гарантовано нормальні. Контакти чи ні - хз, подивимось.

Зараз же пофарбував гальма.
Поцієнт:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Поки так, збираю.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
колір шось не дуже:ги:
 
Думаєш битимуть? :D

Насправді колір таки не дуже. Я хотів класичний червоний з мінімумом глянцю. МЛ-12 чи щось двукомпонентне не знайшов, а у автобариг ціна захмарна.
Купив в балоні якусь акрилову епоксидну - а воно он як блищить. Ще й пігменту небагато - на фото 4 шари, явно замало. Але то якщо дивитись отак прямо з близька, зі сторони на велі буде ок.
 
Останнє редагування:
а взагалі камера гівно:D нічого не зрозуміло)
 
Камері 10 років, так що не вийобуйся та за таку якість дякую скажи :D
 
чи й свої хаєси пофарбувати:ги: хоча.. вони у мене біленькі, гарненькі, не буду) ще й гідролініі біленькі
 
Назад
Зверху Знизу