Трампу вынесли импичмент

Статус: Offline
Реєстрація: 07.01.2010
Повідом.: 1911
Трампу вынесли импичмент

Палата представителей*Конгресса США*вынесла импичмент действующему президенту США Дональду*Трампу, передает*CNBC.

В резолюции об импичменте присутствует только одна статья обвинения — подстрекательство к мятежу.

За импичмент Трампу проголосовали 222 конгрессмена, против — 197 законодателей.

Теперь резолюцию должен рассмотреть Сенат. Для объявления импичмента Трампу за принятие документа должны проголосовать 67 из 100 сенаторов.*
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Вынести то вынесли, но еще не внесли )
 
Гарретт Еппс, фахівець з порівняльної та міжнародної юриспруденції, професор університету Балтімора

Якби дії Трампа оцінював суд,*чи визнав би*він його винним?

Вироки у справах про підбурювання ухвалюють доволі рідко. Втім, якщо застосувати ці принципи до промови президента на мітингу в середу, то збігів*багато.*Це безпосередня загроза, тому що він каже людям: "Йдіть на Капітолій, а я піду з вами". Часу на інше рішення у цих людей немає: вони виходять з парку Еліпс і йдуть до будівлі Капітолія.

Він каже, що потрібно боротися і демонструвати силу, але додає, що вони діятимуть дуже мирно і патріотично, лише поставлять свої запитання. Так він себе прикриває, і, гадаю, конкретне рішення залежало б від присяжних.

Я не впевнений, що він має право на зняття обвинувачень за законом. Є точка зору, що державні лідери мають більше свободи дій, але я не розумію, як це може стосуватися нашого випадку.

Він вочевидь знав, що у натовпі були люди, які були готові до насильницьких дій та мали насильницькі наміри. Він точно їх не відмовляв, а навпаки, недвозначно натякав на те, що це має відбутися.**

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
7b7a517361b719121738.jpg
 
Назад
Зверху Знизу