Трансформаторне залізо(питання)

Статус: Offline
Реєстрація: 25.07.2008
Повідом.: 26171
Трансформаторне залізо(питання)

так вийшло,що надибав я отаких от штук багато
265320DSC00306.jpg


різних,з котушками,каркасами,кріпленнями(людськими,нормально багаторазово зтягується),стан вього ідеал - рай

сів рахувати й одразу питання: а як рахувати?точніше,як враховувати вирізи й зазор у центральному стрижені при класичному збиранні Ш заліза через одну?
невеличкі практичні на швидкоруч випробування щодо магнітопровідних властивостей зібраного магнітопроводу показали,що від теоретичних без урахування сабжевих вирізів й зазорів не відрізняються,але щось тут не чисто,мені здається...
гугл не допоміг
 
У Вас, шановний tifo, потік зазору замикається через центральний стрижень сусідньої пластинки, коли вона повернута на 180° у своїй площині відносно другої. При достатній щільності складання пакету, та малій індукції в залізі — такий, щоб кожен елементарний перетин пластини, через який замикаються її власний потік та потік з зазору сусідньої, не входив у насичення — це буде працювати.
 
ну це я розумію,це логічно,й на перший погляд відповідно рахувати треба по половині перетину,але...
ну увійдуть у насичення дві 0.5-1мм(товщина зазору) області у магнітопроводі,ну втратять можливість подальшого намагничування,але ж вони є дуже малою часткою магнитопроводу...
 
Что ты вкладываешь в понятие "через один"? Я такого в классических не помню :) Пластины лепятся в пакет и ни каких черезодинов там не надо.

Индукция должна считаться для сАмого тонкого места. Всё. Желательно, чтобы уши были в сумме того же сечения, что и центральный стержень.
 
А тут, мені здається :), важливіше не об'єм, а окремо довжина магнітного шляху та загальна площа поперечного перетину.

Де яка частка потоку буде, зрозуміло, замикатися й по повітрю зазорів. Але невелика.
 
Если не будет получаться хороший трансформатор, попробуйте самым простым способом - см. инструкцию по изготовлению трансформатора типа "Ёж" . Надеюсь компас у Вас есть.
 

Вкладення

  • TransformatorJEZ.jpg
    TransformatorJEZ.jpg
    110.8 КБ · Перегляди: 152
Назад
Зверху Знизу