трехсторонний договор переуступки права требования долга

Статус: Offline
Реєстрація: 02.02.2005
Повідом.: 116
трехсторонний договор переуступки права требования долга

подскажите как правильно составить трехсторонний договор переуступки права требования долга ?

между субъектами хозяйственных отношений

может есть стандартный шаблон

заранее спасибо :пиво:
 
Останнє редагування:
...мы делили апельсин, много нас, а он один...

Вы хотите разделить свои долги между родственниками и не только?
 
подскажите как правильно составить трехсторонний договор переуступки права долга ?

Что это за "право долга" Вы собираетесь уступить?
Долг - это, вообще-то, не право, а обязательство.
Определитесь что Вам необходимо - уступить право требования или заменить должника в обязательстве?
 
Что это за "право долга" Вы собираетесь уступить?
Долг - это, вообще-то, не право, а обязательство.
Определитесь что Вам необходимо - уступить право требования или заменить должника в обязательстве?

Я вот например предлагаю проконсультировать его в соответствии с постановкой вопроса и избегать угрожающих его логике определений.
 
Правильно составить такой договор на бумаге с использованием для нанесения текста стойкого красящего пигмента. Договор надлежит подписать шариковой, чернильной либо гелевой ручкой уполномоченным представителям всех его сторон.
 
подскажите как правильно составить трехсторонний договор переуступки права требования долга ?

между субъектами хозяйственных отношений

может есть стандартный шаблон

заранее спасибо :пиво:

Правильно будет так:
1. Идёте к юристу на предприятии и составляете договор... или сори к платным иным специалистам
Сори, вы и есть юрист предприятия?...
 
ДОГОВІР
про відступлення права вимоги №

м. _______ __ _______ 2010р.


ТОВ “А” (надалі іменується "Первісний кредитор") в особі директора ФИО, що діє на підставі Статуту підприємства, з однієї сторони, та
ТОВ “Б ” (надалі іменується "Новий кредитор") в особі директора ФИО, що діє на підставі Статуту., з другої сторони, та
ТОВ "В " (надалі іменується "Боржник"), в особі директора ФИО, що діє на підставі Статуту, з третьої сторони,
(в подальшому разом іменуються "Сторони", а кожна окремо - "Сторона")
на підставі статей 512 - 519 Цивільного кодексу України та статті 195 Господарського кодексу України уклали цей Договір про відступлення права вимоги (надалі іменується "Договір") про таке.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Первісний кредитор відступає, а Новий кредитор набуває право вимоги, належне Первісному кредиторові у відповідності з договором № _____ про ________ від ______ "Основний договір", укладений між Первісним кредитором та Боржником.
1.2. За цим Договором Новий кредитор одержує право замість Первісного кредитора вимагати від Боржника виконати обов’язки, визначені у вищезазначеному договорі.
1.3. До Нового кредитора не переходить право на стягнення штрафних санкцій за порушення Основного договору Боржником.
1.4. Сплата заборгованості Боржником за Основним договором справляється за реквізитами та на користь нового кредитора.

2. ЦІНА ДОГОВОРУ
2.1. Право вимоги, що відступається за цим Договором, оцінене Сторонами в сумі _____ грн. (_____ грн. __ коп.).

3. ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ
3.1. Первісний кредитор відповідає перед Новим кредитором за недійсність переданої йому вимоги, але не відповідає за невиконання Боржником його обов'язків.
3.2. Новий кредитор зобов'язаний протягом 20 днів із дати виконання на його користь обов'язків Боржником письмово повідомити Первісного кредитора про таке виконання з зазначенням дати і суми виконання із додаванням завірених Новим кредитором копій документів, що підтверджують таке виконання.
3.3. Первісний кредитор не вправі змінювати умови Основного договору без письмової згоди Нового кредитора.

4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
4.1. Первісний кредитор зобов'язаний передати Новому кредитору документи, що підтверджують право вимоги до Боржника, протягом трьох робочих днів з дня набрання чинності цим Договором.
4.2. Первісний кредитор протягом 20 днів зобов'язаний письмово сповістити Боржника про відступлення права вимоги за цим Договором Новому кредитору.

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН І ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
5.1. У випадку порушення зобов'язання, що виникає з цього Договору (надалі іменується "порушення Договору"), Сторона несе відповідальність, визначену цим Договором та (або) чинним в Україні законодавством.
5.1.1. Порушенням Договору є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом цього Договору.
5.1.2. Сторона не несе відповідальності за порушення Договору, якщо воно сталося не з її вини (умислу чи необережності).
5.1.3. Сторона вважається невинною і не несе відповідальності за порушення Договору, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів щодо належного виконання цього Договору.
5.2. Усі спори, що виникають з цього Договору або пов'язані із ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами. Якщо відповідний спір не можливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору відповідно до чинного в Україні законодавства.







6. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
6.1. Усі правовідносини, що виникають з цього Договору або пов'язані із ним, у тому числі пов'язані із дійсністю, укладенням, виконанням, зміною та припиненням цього Договору, тлумаченням його умов, визначенням наслідків недійсності або порушення Договору, регламентуються цим Договором та відповідними нормами чинного в Україні законодавства, а також застосовними до таких правовідносин звичаями ділового обороту на підставі принципів добросовісності, розумності та справедливості.
6.2. Після підписання цього Договору всі попередні переговори за ним, листування, попередні договори, протоколи про наміри та будь-які інші усні або письмові домовленості Сторін з питань, що так чи інакше стосуються цього Договору, втрачають юридичну силу, але можуть братися до уваги при тлумаченні умов цього Договору.
6.3. Сторони несуть повну відповідальність за правильність вказаних ними у цьому Договорі реквізитів та зобов'язуються своєчасно у письмовій формі повідомляти іншу Сторону про їх зміну, а у разі неповідомлення несуть ризик настання пов'язаних із ним несприятливих наслідків.
6.4. Додаткові угоди та додатки до цього Договору є його невід'ємними частинами і мають юридичну силу у разі, якщо вони викладені у письмовій формі, підписані Сторонами та скріплені їх печатками.
6.5. Всі виправлення за текстом цього Договору мають силу та можуть братися до уваги виключно за умови, що вони у кожному окремому випадку датовані, засвідчені підписами Сторін та скріплені їх печатками.
6.6. Сторони Договору є платниками податку на прибуток на загальних підставах.
6.7. Цей Договір складений при повному розумінні Сторонами його умов та термінології українською мовою у трьох автентичних примірниках, які мають однакову юридичну силу, - по одному для кожної із Сторін.





МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ І РЕКВІЗИТИ СТОРІН
 
Luckyland, зачем в договор об уступке права требования включать должника в качестве стороны? ч. 1 ст 516 говорит о необязательности получения согласия должника на замену кредитора.
Ведь не исключено, что Вам придется побегать за "добропорядочным" должником для того, чтобы получить подпись на договоре.
Если очень хочется - уведомьте его о замене кредитора по почте.
 
Назад
Зверху Знизу