У Харкові проводили в останню путь поліцейського, який через ворожий обстріл не дожив до свого 45-річчя один день

Статус: Offline
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 15024
У Харкові проводили в останню путь поліцейського, який через ворожий обстріл не дожив до свого 45-річчя один день

Полковника поліції Олександра Іванова поховали на Алеї Слави.

3_662e4c6a7c44f.jpg


У Харкові проводили в останню путь поліцейського Олександра Іванова, який отримав смертельні поранення під час ворожого обстрілу.

Про це повідомили в пресслужбі обласного управління Нацполіції.

Полковник поліції присвятив понад 20 років свого життя служінню українському народові. До свого 45-річчя він не дожив один день.

Вночі 4 квітня Харків атакували шість БПЛА «Shahed». Заступник начальника відділу поліції № 1 з превентивної діяльності Харківського РУП № 3 ГУНП в Харківській області Олександр Іванов разом з колегами оперативно прибули на місце влучання у Новобаварському районі. Правоохоронці надавали допомогу постраждалим, шукали уламки, документували наслідки злочину. Проте через 40 хвилин російські військові знову зухвало вдарили по житловим будинкам. Тоді загинули троє рятувальників, полковник поліції отримав тяжкі поранення.

Він переніс декілька операцій. 26 квітня о 18:47 життя Олександра Іванова обірвалося.

«Буквально за 3-4 секунди до вибуху ми почули звуки шахедів, почали тікати. Через дорогу стояла карета швидкої допомоги. Олександр Олександрович штовхнув мене в цю машину, я впала в неї, а він побіг далі, - розказує капітан поліції Вікторія Міхєєва. – Після цього вибуху я його вже не бачила. Я вважаю його своїм янголом-охоронцем, і дуже вдячна йому за те, що він був в той час поряд».

Особовий склад на чолі з керівником поліції Харківщини Володимиром Тимошком, представники місцевої влади, друзі, близькі, харків’яни простилися з поліцейським та проводили його в останню путь.

«Сьогодні ми прощаємося з сином, батьком, поліцейським, офіцером. Офіцером з великої букви. З офіцером, який не сидів між двох стін, а коли прилетіло по житловому будинку вийшов допомагати людям, які тоді були під завалами, - зазначив Володимир Тимошко. – Я прошу пробачення у батьків, дружини, дітей за те, що він загинув. Він загинув за своє рідне місто, виконуючи обов’язок поліцейського. Честь і слава йому за це. Честь і слава вам за те, що ви виростили його такою людиною».

Полковника поліції Олександра Іванова поховали на Алеї Слави у Харкові.

1_662e4c20cd392.jpg
2_662e4c2153903.jpg

4_662e4c21e1593.jpg
5_662e4c2287c0f.jpg
6_662e4c231d1d4.jpg
7_662e4c23b76be.jpg
8_662e4c2457e72.jpg
9_662e4c24de9a6.jpg
10_662e4c256c3a2.jpg

Нагадаємо,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Джерело: 057.ua

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу