В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

антиреклама теж реклама, згоден
вцілому торкатись теми російської говновакцини не вартувало б Соколовій, теж згоден
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

Мені не подобається її контент. А після сосального інтерв'ю у Петра Олексійовича, взагалі не цікаво. Баба вона симпатична та розумна але по контенту не дуже. Приклад ТСа дуже красномовний.
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

да это же ты меня выслеживаешь в темах, ты мне 300 лет не нужен :кручусь:
Їбати тебе не буду, шукай собі парня в іншому місці) нахуй пішов
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

чучело, съёбуй само. абсолютный биомусор. твой друг Вайкартана хоть по теме может что-то сказать в отличие от тебя, дегенерата. хотя может ты его фейк, хуй тебя дурачка знает :кручусь:
Ти кінчене чмо обіссцяне , про що с тобою по темі балакати, уєбєнь? Ти ж дибіл
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

антиреклама теж реклама, згоден
вцілому торкатись теми російської говновакцини не вартувало б Соколовій, теж згоден
Мені не подобається її контент. А після сосального інтерв'ю у Петра Олексійовича, взагалі не цікаво. Баба вона симпатична та розумна але по контенту не дуже. Приклад ТСа дуже красномовний.
Дякую, друзі, за підтримку. Я щиро радий, що на форумі є розумні та кмітливі юзери. Мій експеримент довів прості та аксіоматичні речі: той, хто був у адекваті - у ньому і залишився, а хто народився з чупа-чупсом замість голови - з чупа-чупсом, мабуть, і помре. Статистика - хуйня непохитна.

P.S. Пане Арбуз, згадкою про сосальне інтерв'ю Соколової ти мені нагадав парочку кумедних епік-фейлів від Яніни, треба пошукати та заїбашити голосування. Буде ще один експеримент з вимірювання діаметру та еластичності шоколадно-ватних дуп.
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

до речі, автор теми, на скільки пам'ятаю, не брав участі у виборах 19 року ☺️

fbe2b601ea090e18e5.jpg
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

Соколова норм журналістка, з Бутусовим ,гадаю, має якісь зв'язки, ми бачимо роверхнево я гадаю.
зараз в якості розважитися переглядаю цей ютуб канал

 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

идинахуй тупаязебизьяна

вы когда говорите, рот рукой прикрывайте, а то видно, что волос между зубами застрял.
Выдайте очередной перл про обезьяну, жду с нетерпением :D.
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

сосихуй обдолбанного пианизда, гнида подЗЕлупная

Ваш интеллект весьма примитивно предсказуем. Выдайте очередной перл достойный вашего разума. :D
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

твой интилехт - ЗЕбил !!!
два по пять
пойди подрочи на обдолбанного скамароха, припездок ЗЕбанутый
ничего не разобрать из ваших речей, может что за щекой мешает внятно изъясняться? :D

Буду позже, выдай очередную речь, достойную внимания, жду, не разочаруй. :D
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

вытри еблет, вафлёнка подзелупная
у тебя весь рот в зе-лёных вафлях

Не хотелось бы унижать ваши умственные способности, но ход ваших мыслей весьма предсказуем. И примитивен. :D
Жду.
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

Мені не подобається її контент. А після сосального інтерв'ю у Петра Олексійовича, взагалі не цікаво. Баба вона симпатична та розумна але по контенту не дуже. Приклад ТСа дуже красномовний.

цього мається на увазічи щось інше було?
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

цього мається на увазічи щось інше було?
Так іншого немає) постна хуйня по підготовленим заздалегідь питанням. Чи ти так не думаєш?
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

Так іншого немає) постна хуйня по підготовленим заздалегідь питанням. Чи ти так не думаєш?

ну виглядає як зустріч двох приятелів, налаштоааних на теплу розмову.
ну і на висвітлені питання я наприклад чк пересічний громадянин знав ці відповіді
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

ну виглядає як зустріч двох приятелів, налаштоааних на теплу розмову.
ну і на висвітлені питання я наприклад чк пересічний громадянин знав ці відповіді

У зебілів не має такого поняття як "приятелі" та "тепла розмова".
У них все лише "за бабкі" робиться :D

Вони й досі не можуть зрозуміти що "порохоботи" підтримують Пороха, а не працюють на нього :D У них в голові просто таких понять немає.
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

Вони й досі не можуть зрозуміти що "порохоботи" підтримують Пороха, а не працюють на нього :D

Нахуй нам такое чмо, которое на ногах уже стоять не может, что его підтримувати треба.Купите ему инвалидное кресло, вон его луДший друг Гепа недавно освободил, может продает его семья.
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

У зебілів не має такого поняття як "приятелі" та "тепла розмова".
.

С первомаем поздравит, целую обнимаю сказать, вот они бездушные, не могут с хуйлом поговорить по душам, а Петя мог.
 
Re: В очі насцяльне! Яніна Соколова рекламує Супутник.

С первомаем поздравит, целую обнимаю сказать, вот они бездушные, не могут с хуйлом поговорить по душам, а Петя мог.

А тив се з піздьожом російським носишся як дурень з писаною торбою :D
 
Назад
Зверху Знизу