Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

як вона може не зачипити, якщо ти живеш на територрії де проходять бойові дії. і вони 100 проц шо з часом вийдуть більш маштабно.
Шо тобі сказати, наївний був вірив в політиків.
 
Isberg, в мене питання, чому тебе дивує, що чоловіки 45+ пішли захищати країну, не маючи досвіду? Ми мали бути за росію чи тікати? Я чесно не розумію здивування та претензії.
 
Шо тобі сказати, наївний був вірив в політиків.
отож.
от я і кажу шо 2 армії. в одних то кому за 40. хворі. без обладнення. батальйони смерті. а в іншій молоді, підготовлені, та забезпечені всім.
тільки це все одно один організм. і якійсь якщо орган в ньому хворий, то і весь організм слабкий і хворий.
а зверху якось дико розділяють. ти обмежений та старий, пиздуй в чому попало куди попало без ніякою нормальної підготовки. ти молодий та мотивований, тоді тебе забирають підрозділи інших родів військ. в нормальні учебки і їх ганяють жостко і вчать. і попадають вони вжє до навчених професіоналів.
а потім шо ті шо другі сходяться десь на донбассі в одному окопі. і пізда шо одним шо другим.
бо так не робиться. армія має бути в цілому вся навчена та забезпечена. та мають бути здорові та фізично розвинені люди.
я пішла с піхоти бо там було жахливо. в інше місце. але все одно, я зараз поїду до якоїсь омбр в підпорядкування виконувати завдання. тільки різниця в тому, шо одягнута буду в більш пафосні речі, як казали вище. а по факту ті же яйця тільки в профіль.
 
Isberg, в мене питання, чому тебе дивує, що чоловіки 45+ пішли захищати країну, не маючи досвіду? Ми мали бути за росію чи тікати? Я чесно не розумію здивування та претензії.
де ти побачив здивування та претензії?
чи читав через слово шо я писала?
 
На первое время хватит и на тихих участках, и в тро
ахуенно сказал :D
особенно про тро.
там попробуй доживи до того как опыта наберешся.
это быть на войне и смотреть что делают более умные и более опытные.
для этого надо равномерно людей распределять и вооружать, и учебки сделать все с хорошими инструкторами.
а не так как сейчас. что я увидела. это пиздец ацкий.
всех слабых в одно место, сильных в другое.
пока это по учебкам и полигонам смотрится норм.
а как до дела доходит, до войны. все. привет.
потому что нельзя бежать на одной ноге здоровой, а вторая телепалась поломанной.
 
де ти побачив здивування та претензії?
чи читав через слово шо я писала?
Нє, не читав через слово. Я схиляю перед тобою голову та цілую руки. Я не вірю, що люди тут можуть брехати . Поки в нас є такі захисниці, ми стоїмо. В нас Юля була мєдік, так всі дрожали перед нею, сподіваюсь жива-здорова. А там Юлі кг 50. Забрали в інший підрозділ.
 
Да, хорошо быть всем богатым и здоровым. Но в жизни так не получается. В армии есть разные подразделения для разных задач. И правильно в первую очередь снабжать именно тех кто на острие. Но и для подразделений и воинов менее подготовленных есть задачи меньшей интенсивности. Но без которых не обойтись. Охранять тылы, подвозить боеприпасы, стоять на блок-постах.
опять таки.
ахуенно сказал :D
но как по мне например тот же Бахмут, да вообще везде где стоит пехота. и омбр и тро, это очко лютое. и самое опасное.
ни морпехи, ни десантура, ни ссо не стоят в окопах на передке. они выполняют точечные задачи. да это правильно, потому что они для этого созданы.
но!!! но!!! пехота в постоянном очке. сверхопасном. и именно там хуже всего снабжение, слабее люди, и наименее подготовленные.
как так оказалось? что основные силы армии, царица полей, в жопе?
 
до пизды это
пока неделю в боях не побываешь толку нет
шо до пизды?
люди автоматы держать правильно не умеют.
самому элементарному не обучены.
это когда ты прошел теорию, и практику на полигоне, можно уже по чуть чуть входить в реальные боя.
а не так, как залетали люди прямо с военкомата автобусами нам типа резерв на штурм Волновахи.
ахуенно просто.
 
многие не хотят чистить автомат бо нах это калаш ему нихуя не будет
ну так это от советских охуительных историй пошло. А по факту даже какой-то мелкий мусор при попадании уводит затворную раму в сторону и клин. Камнем надо потом херячить по затвору чтобы разблокировать. Плюс в свободном ходе с люфтами, что можно перу раз передёргнуть и заработает, если грязь не залипла сильно.
 
но!!! но!!! пехота в постоянном очке. сверхопасном. и именно там хуже всего снабжение, слабее люди, и наименее подготовленные.
как так оказалось? что основные силы армии, царица полей, в жопе?
потому что совдеповский подход и отношение к людям еще много где сохранился... пехота - наименее обучена, экипирована и менее ценна... в случае чего, тцк еще привезет партию свежих...
 
до пизды это
пока неделю в боях не побываешь толку нет
пардон за мой французкий
Что до пизды ?
Ему дал магазин с планками, а он крутит в руках и хз как их до кучи собрать
А ты напиздовал, руку тянешь за полным, а он дергает тебя за плече и просит показать как эту планку выгрузить))
И такой хуйни валом
Элементарное и то не знают
 
я не пам'ятаю щоб отак всі хворіли. і я також.
не ну бували застуди, але дуже рідко і не важкі.
За всіх не скажу - скажу за себе: з дитинства Застуда моє друге ім'я. Двічі на рік тяжка, трохи більше - така собі. Соплі - взагалі 365 днів на рік.
Як я тут ще не зліг - взагалі диво.
скільки ти разів підтягуєшся? скільки км біжиш? пересічна місцевість? як витривалість твоя? коли великий - і великий + по температурі.
- 0
- 0.3
- 0.1
- від -5 до +27

Так, я добре розумію що загальні шанси вижити на цій війні у мене наближаються до нуля, а загинути у першому ж бою - до 100%. І нічим це вже не виправити.
Чому не тренувався раніше? Дуже просто: мені було це геть не цікаво. Від слова взагалі.
 
Назад
Зверху Знизу