Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Как в Украине проходит мобилизация и на каких этапах возникают проблемы – разбор УП​


Чим ефективнішою буде робота держави над помилками, тим менше страху перед повістками буде у тих, хто має їх отримати.




Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Скажімо так, якість матеріалу:клас:, ергономіка (зручність носіння) :клас: , виконання:клас:… мій племінник (ротний у 53-й бригаді) вже носить не перший їхній виріб і міняти не хоче (як і ряд знайомих бійців на передовій). Раніше у племінника були вироби фірми "Вотан", але перейшов на "Балістику" і не шкодує. До речі ''Балістика'' і ''Велмет'' (те що ви вказували вище, якість теж дуже добра) конкуренти (і досить жорсткі, до судових позовів друг до друга). Але це моя особиста думка.
 
Останнє редагування:
Можу додати, коли тримаєш у руках речі різних виробників, різниця видно відразу... я всі ці речі тримав у руках і бачив, що є що :україна: :україна: :україна:
 
Скажімо так, якість матеріалу:клас:, ергономіка (зручність носіння) :клас: , виконання:клас:
Вона ж зовсім гола, то ж на обвіс під магазини, турнікети тощо доведеться додатково витратитися. Плюс, з боків ніякого захисту не передбачено (
 
Вона ж зовсім гола, то ж на обвіс під магазини, турнікети тощо доведеться додатково витратитися. Плюс, з боків ніякого захисту не передбачено (
А нахрен оно тебе вообще надо? Тебя дальше бани не отправят,и так понял,особо и не готовят даже. Сколько ты за 2 месяца пострелял?
 
А нахрен оно тебе вообще надо? Тебя дальше бани не отправят,и так понял,особо и не готовят даже. Сколько ты за 2 месяца пострелял?
Звідки така впевненість, що не відправлять? У нас з цим запросто може бути - раптові переводи не рідкість. І по зальотах, і так, службова необхідність.

І що, навіть у ВМЗ мені не потрібно носити при собі, принаймні, магазини, турнікети і аптечку??
 
Вона ж зовсім гола, то ж на обвіс під магазини, турнікети тощо доведеться додатково витратитися. Плюс, з боків ніякого захисту не передбачено (
А де ти бачив з боків захист? То вже бронекостюм. Плитоноскі - усі такі. Ти будеш здивований, але... на передку в подавляючої більшості теж нема захисту з боків. А Капюшон, он, і бронік 5 класу не бачив ніколи.
 
І що, навіть у ВМЗ мені не потрібно носити при собі, принаймні, магазини, турнікети і аптечку??
надо конечно носить
10магазов 6гранат
аптечку само собой
а ту всю нову хуйню на батарейках я не пользуюсь
 
Вона ж зовсім гола, то ж на обвіс під магазини, турнікети тощо доведеться додатково витратитися. Плюс, з боків ніякого захисту не передбачено (
Тому й пишу, що з підсумками, бічними балістичними пакетами і рештою виходить дорогувато... але :увага:... бо воно все швидко в окопах вбивається, при використанні неякісної речі рватись буде частіше, тому й частіше доведеться купувати нове.
 
Банщику такий костюм і Айсберг розтане
 
Назад
Зверху Знизу