Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Не будемо. :))
А якщо й найдем то не скажем.
Чемні дівчатка.
Вмовили! Чемним дівчаткам - нечемну фотку.
Нагадаю, це я купаюся в ставку 3 жовтня, голяка, як і всі нормальні солдати. Вода чудова, погода супер!
1000013269.jpg
 
Вмовили! Чемним дівчаткам - нечемну фотку.
Нагадаю, це я купаюся в ставку 3 жовтня, голяка, як і всі нормальні солдати. Вода чудова, погода супер!
1000013269.jpg
Хуяку не показав який Ти в пизду солдат, так себе салага и денех тебе не дадут, стань настоящим бойцом
 
Берите деньги с собой три тыщи хватит
 
Вмовили! Чемним дівчаткам - нечемну фотку.
Нагадаю, це я купаюся в ставку 3 жовтня, голяка, як і всі нормальні солдати. Вода чудова, погода супер!
1000013269.jpg
нормальні солдати в сауну ходють, а не яйця охлаждають в ставках. )))
 
нормальні солдати в сауну ходють, а не яйця охлаждають в ставках. )))
Яйця треба не варити, а охолоджувати. Природньо вони охолоджуються самі, але, людина носить одяг, тому примусове охолодження статевого господарства позитивно впливає на Єнг.
 
Яйця треба не варити, а охолоджувати. Природньо вони охолоджуються самі, але, людина носить одяг, тому примусове охолодження статевого господарства позитивно впливає на Єнг.
Можно подрочить как бы не
 
Кто нибудь пользовал такие беруши,есть отзывы?
3м combat arms 4.1
Думаю нужно уточнить для кого.
Арте и тяжёлым миномётчикам они врядли помогут. Для бани и разведки вообще не нужны. Как вариант - штурмовикам и то только в момент сидения на позиции. Ну и полигон.
 
Починаю потроху задумуватися про придбання нормальної зимової куртки та штанів. Щоб і сильні морози витримувало, а не оте ЗСУшне турецьке лайно, що нам видали минулої зими. Штани там просто хлам, а куртка годиться хіба що на зовсім невеликий мінус.

Отже, шукаю щось дійсно тепле, зручне, якісне, і не за всі гроші світу.
 
Починаю потроху задумуватися про придбання нормальної зимової куртки та штанів. Щоб і сильні морози витримувало, а не оте ЗСУшне турецьке лайно, що нам видали минулої зими. Штани там просто хлам, а куртка годиться хіба що на зовсім невеликий мінус.

Отже, шукаю щось дійсно тепле, зручне, якісне, і не за всі гроші світу.
подумай о термобелье, пару комплектов. помогает ...
 
подумай о термобелье, пару комплектов. помогает ...
Термуха - то само собою! І ЗСУшна тепла, і стороння, волонтерська. Але без нормального верхнього одягу вона мене не рятує, перевірено
 
Прежде всего в учебку,стрелковая подготовка.Вы пользовались данными берушами?Какие впечатления?Стоит ли покупать?
Насколько хорошо слышно речь другого человека и хорошо ли при этом гасит звуки выстрелов?
Для обычной учебки, впринципе беруши не особо нужны.
И вообще, ими насколько вижу, мало кто пользуется.
 
Починаю потроху задумуватися про придбання нормальної зимової куртки та штанів. Щоб і сильні морози витримувало, а не оте ЗСУшне турецьке лайно, що нам видали минулої зими. Штани там просто хлам, а куртка годиться хіба що на зовсім невеликий мінус.

Отже, шукаю щось дійсно тепле, зручне, якісне, і не за всі гроші світу.
Якщо знайдешь, поділись контактом. Теж хочу собі. Бо в виданою Державою вже зябко ночами)))
 
Нам неделю назад выдали зимний шмот, кроме штанов :D Ну и боты ещё.
Ну что сказать, куртка 3-в-1 как-то не впечатлила. Хорошо что я ещё при первом похолодании месяц назад купил зимнюю куртку и штаны украинского производителя. Да, и балаклава - вещь, жаль что выдают только шарф-трубу и отдельно шапку (неплохую кстати).
А турецкие боты на первый взгляд даже теплее Lowa Z8, в которых сейчас ноги подмерзают даже в термоносках.
 
Назад
Зверху Знизу