Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

какое сейчас хорошее - понятия не имею.
я брал до войны в Эпицентре то, что на меня налезло )))
вообще, совет довольно в "общем смысле" ... как говорится "не из окопа пишу".
 
Термуха работает в движении
В окопе сидеть нужна таки хорошая зимняя снаряга
 
Термуха работает в движении
В окопе сидеть нужна таки хорошая зимняя снаряга
Можеш порадити щось конкретне? Бо хз що купувати...
ФБ в рекламі постійно підкидає ось таке, або подібне, та чи воно реально тепле?
1000013404.jpg
 
Можеш порадити щось конкретне? Бо хз що купувати...
ФБ в рекламі постійно підкидає ось таке, або подібне, та чи воно реально тепле?
1000013404.jpg
Я хз по брендам
За штаны и куртку отдавал около 12к в прошлом году. Перед вторым заездом в бахмут было 2 часа на закуп. Зашел в военторг и скупился. В инете все купил бы на процентов на 30 дешевле. Еще живое. Кровь отстирал. Пока буду носить

За 2700 сомнительно конечно, но опять же зависит от задач
 
Трохи обновок для автівки:
1000013409.jpg
1000013410.jpg


Домкрат, насос, балонний ключ та ще деякі дрібниці придбали раніше
 
Термуха работает в движении
В окопе сидеть нужна таки хорошая зимняя снаряга
Вот и у меня такое мнение
Зима идёт, нужно что то покупать, уже холодно ночью, а пока только +-1...
Термуху, носки и т.д.
А что хз(, опыта такого не было
 
Сьогодні у нас свято, виявляється!
Вітаю всіх побратимів-логістів, і сам приймаю вітання))
1000013417.jpg
 
Я юзал м20т
Но лучше наушники
+++
Хороші вуха з активним шумодавом.
Трохи обновок для автівки:
1000013409.jpg
1000013410.jpg


Домкрат, насос, балонний ключ та ще деякі дрібниці придбали раніше
Якщо є можливість здати зарядне - здайте, а я вишлю нормальну пуско-зарядку 12/24В. Тільки треба знати куди.
І в наборі інструментів бажано ще щоб був довгий г-подібний подовжувач 1/2", бо у цих ключів не вистачає крутного моменту, щоб зірвати болти або гайки.
Інструмент виглядає як копія JTC, наскільки погана або добра - хз.
 
Останнє редагування:
Если коротко,говно.
Нічого іншого від хф я і не очікував :)
Якщо є можливість здати зарядне - здайте, а я вишлю нормальну пуско-зарядку 12/24В. Тільки треба знати куди.
Можливість є. Деталі в приватних
 
+++
Хороші вуха з активним шумодавом.

Якщо є можливість здати зарядне - здайте, а я вишлю нормальну пуско-зарядку 12/24В. Тільки треба знати куди.
І в наборі інструментів бажано ще щоб був довгий г-подібний подовжувач 1/2", бо у цих ключів не вистачає крутного моменту, щоб зірвати болти або гайки.
Інструмент виглядає як копія JTC, наскільки погана або добра - хз.
Да эт зарядное фуфло
 
Я не настолько богат,чтобы покупать дешевые вещи(с).
Я на работе себе сам инструмент покупаю.Но после китайской дешевки уже и фирменный ключ не поможет.
Ты так просто попиздеть
И фирменная вещь у рукожопа наебывется
Так пойдет набор если ваше нихуя нет
Я так понял ты им пришлёшь фирму, нах им мучаться с китайским говном
 
Інструмент виглядає як копія JTC, наскільки погана або добра - хз.
Інструм також Intertool. Звісно що не кошерний виробник, але за 2500 нехай буде. У Дніпро-М аналогічний, на 108 шт, коштує близько 4000. Більш модні бренди - ще дорожче
Да эт зарядное фуфло
Я розумію. Але реально не було з чого обирати, а купити треба було терміново - другий ранок поспіль Шарана прикурювати доводилося. Швидше за все, аккум розрядився. Ми зараз їздимо мало і не часто. Зарядимо - побачимо. Чи то розряд, чи то пздць йому підкрадається.
 
Зима идёт, нужно что то покупать, уже холодно ночью, а пока только +-1...
Термуху, носки и т.д.
А что хз(, опыта такого не было
Поспілкувався з жінкою, яка завідує майстернею з пошиву одягу для ЗСУ. Брали у неї літні штани і осінні куртки - якість чудова. Взагалі, вона відповідальна людина.
Обіцяла пошити теплу куртку. Показала яка буде модель. Мені сподобалося, замовив. Ціна 3600 грн. Має відшити за 7-8 днів. Отримаю - доповім що і як.
По штанах нічого не запропонувала - ще тільки розробляють варіанти. Каже що є великий попит.
 
Ты так просто попиздеть
И фирменная вещь у рукожопа наебывется
Так пойдет набор если ваше нихуя нет
Я так понял ты им пришлёшь фирму, нах им мучаться с китайским говном
У меня сейчас есть только возможность информировать,какой инструмент говно.Купить возможности к сожалению нет.
 
Інструм також Intertool. Звісно що не кошерний виробник, але за 2500 нехай буде. У Дніпро-М аналогічний, на 108 шт, коштує близько 4000. Більш модні бренди - ще дорожче

Я розумію. Але реально не було з чого обирати, а купити треба було терміново - другий ранок поспіль Шарана прикурювати доводилося. Швидше за все, аккум розрядився. Ми зараз їздимо мало і не часто. Зарядимо - побачимо. Чи то розряд, чи то пздць йому підкрадається.
Слідкуйте,щоб напруга на клемах акумулятора не падала нижче 12,2В.
 
Слідкуйте,щоб напруга на клемах акумулятора не падала нижче 12,2В.
Дякую за пораду!
Вранці 11.9 була. Правда, напряжометр - зарядка від прикурювача з Аліекспрес. Не знаю наскільки їй можна вірити
 
Назад
Зверху Знизу