Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Бля пока поучали ТС, у самого акб здох
 
10вольт хиба не глубокий разряд:збентежений:
В ноль память стираешь даже при переполюсовку трудно запустить, надо чтобы хотя бы 4-6 вольт было в акб
Посадити акб в нуль не означає нуль вольт...
 
Трохи про маленькі радощі життя:
дочекався виходу нового альбому своїх улюбленців The Rolling Stones! Прослухав, сподобалося!! Платівка "Hakney Diamonds" навіть перевершила мої очікування))
Мрію що настане день, коли я потраплю на їх концерті. Щоб запалити під Jumpin' Jack Flash, вкритися мурахами від Gimme shelter..
Так, Уоттс помер, але Джаггер, Річардс і Вуд все ще у відмінній формі, тур неодмінно мають замутити.
Я бачив наживо Metallica, Red Hot Chili Peppers, Therion, Garbage, Марка Нопфлера та багатьох інших. А роллінгів не бачив. Дочекатися б, побувати..
 
Останнє редагування:
Трохи про маленькі радощі життя:
дочекався виходу нового альбому своїх улюбленців The Rolling Stones! Прослухав, сподобалося!! Платівка "Hakney Diamonds" навіть перевершила мої очікування))
Мрію що настане день, коли я потраплю на їх концерті. Щоб запалити під Jumpin' Jack Flash, вкритися мурахами від Gimme shelter..
Так, Уоттс помер, але Джаггер, Річардс і Вуд все ще у відмінній формі, тур неодмінно мають замутити.
Я бачив наживо Metallica, Red Hot Chili Peppers, Therion, Garbage, Марка Нопфлера та багатьох інших. А роллінгів не бачив. Дочекатися б, побувати..

Вот тебе и банщик.

Я бы тоже в живую послушал бы Бай Зе Вей и Калифорникейшен.

А так только Queen на площади и Ляпис во дворце спорта )))

 
Останнє редагування:
Вот тебе и банщик.
Я бы тоже в живую послушал бы Бай Зе Вей и Калифорникейшен.
А так только Queen на площади и Ляпис во дворце спорта )))

дык, банщик в своё время был со-модером в музыкалке ХФ.
я был на площади под Квин, да ... незабываемо.
попозже - Тарья.
где-то потерял во времени, но - Dream Theater ... в Москве, пля ...
 
Мокрые ноги высыхают прямо в обуви?
Ну ок
"волога підніматиметься по нозі і випаровуватиметься на рівні гомілок..."

Понятно, что насквозь мокрые ноги не высохнут быстро, тем более, если снаружи дождь и лужи.
Это больше работает от пота.
 
Вот тебе и банщик.

Я бы тоже в живую послушал бы Бай Зе Вей и Калифорникейшен.

А так только Queen на площади и Ляпис во дворце спорта )))
Не знаю що тобі заважало відвідати концерт перців у Києві в 2012, він був шалений! І на розігріві були не аби хто, а The Vaccines та Kasabian.
Взагалі, всіх мною згаданих я бачив у нашій столиці, крім Нопфлера. На його концерті у Гданьську був.
 
Тех кто проходит ВЛК, пропускают без очереди. И если у всех врачей будите говорить, что жалоб нет, то всех пройдете за пару часов. Дольше будите стоять в очереди у председателя ВЛК. На Западной Украине (Нововолынск), вообще всех врачей собирают в "военкомате" и они тут же тебе ставят "годен". Это если нет жалоб и не нужно дополнительных обследований. Последнюю ВЛК проходил в Мае (город Чугуев).
В Балаклее проходил в феврале,так тоже все врачи на месте в военкомате.
 
Трохи про маленькі радощі життя:
дочекався виходу нового альбому своїх улюбленців The Rolling Stones! Прослухав, сподобалося!! Платівка "Hakney Diamonds" навіть перевершила мої очікування))
Мрію що настане день, коли я потраплю на їх концерті. Щоб запалити під Jumpin' Jack Flash, вкритися мурахами від Gimme shelter..
Так, Уоттс помер, але Джаггер, Річардс і Вуд все ще у відмінній формі, тур неодмінно мають замутити.
Я бачив наживо Metallica, Red Hot Chili Peppers, Therion, Garbage, Марка Нопфлера та багатьох інших. А роллінгів не бачив. Дочекатися б, побувати..

Оце пихдюк Ти меломан
Акб это музыка спасения на войне
 
Портянки эт вещь кто соображает о чем я, учитесь порты мотать если куковать, всем кто приходит карабины тяговые берите эт пригодится
 
Кто недавно проходил влк? Сколько по времени занимает? За день пройду?
я проходив у березні 2023, з 9 до 13 без проблем, якщо нема жалоб. Хоча є одно но, потрібна флюрографія до одного року, якщо нема, дають час зробити
 
Назад
Зверху Знизу