Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Хто що може сказати про автономні дизельні обігрівачі?
Чи варто їх розглядати як альтернативу буржуйкам або конвекторам для обігріву приміщень?
Ситуація: живемо в надвірній будові розмірами 4х7х1.8 м, 8 чоловік. Пічного опалення немає, і з певних причин буржуйку тут поставити не можна. Для обігріву використовуємо електричний конвектор 1.5 кВт, зараз трохи не на половину потужності. Якщо стане зовсім холодно, є можливість і ще один ввімкнути. Але!
З електрикою тут часті перебої, особливо, ночами.
Тому задумалися про дизель. Наскільки добре він гріє, чи сильно шумить, і яку потужність обрати для поточних умов? Плюс якийсь запас не завадить, на випадок зміни стойбіща..
по дизельным я не знаю, но пролитая соляра крепко пахнет. Своим покупали баллоны 5-8-10 литров с конфоркой, вместо конфорки туда можно прикрутить горелку для обогрева. Одной команде нравится горелка , второй конфорка.
 
по дизельным я не знаю, но пролитая соляра крепко пахнет. Своим покупали баллоны 5-8-10 литров с конфоркой, вместо конфорки туда можно прикрутить горелку для обогрева. Одной команде нравится горелка , второй конфорка.
А наскільки воно безпечно, в плані щоб не вчадіти?
З дизелю вихлоп, принаймні, можна на вулицю вивести..
Ну а щодо запаху... Солдатський сморід та мишачій запах запросто переб'ють розлитий дизель ;)
 
А наскільки воно безпечно, в плані щоб не вчадіти?
Треба ставити датчик чадного газу, з будь-яким опаленням.
Воно автономне, працює на Кроні, волати буде так що перебудить всіх.

Коли в мого дядька забився димоход і дим повалив в приміщення, датчик їх врятував.
 
А наскільки воно безпечно, в плані щоб не вчадіти?
З дизелю вихлоп, принаймні, можна на вулицю вивести..
Ну а щодо запаху... Солдатський сморід та мишачій запах запросто переб'ють розлитий дизель ;)
Тогда я не понял какой дизельный с отдельным выхлопом. Если отдельный выхлоп возможен то может буржуйку, мы своим покупали с выхлопом 80 мм + дымоход из нержи
1698398984440.png

1698399078921.png
 
Сухий фен не варто розглядати з ним гемору багато, починаючи від акб , дротів насосів та датчиків,
 
Треба ставити датчик чадного газу, з будь-яким опаленням.
Воно автономне, працює на Кроні, волати буде так що перебудить всіх.

Коли в мого дядька забився димоход і дим повалив в приміщення, датчик їх врятував.
Ті датчики живуть своїм життям.Їм все неподобається.Принаймі мені такі попадалися(якась польська модель).Пищали треба і не треба.
 
ВНИМАНИЕ: ребята военные ЗСУ очкарики, кому надо :ідея:: в Люксоптике проверка зрения/оправа/стекла/изготовление = 1грн
зы: на Алексеевке точно, не знаю как насчет всей сети
 
Сухий фен не варто розглядати з ним гемору багато, починаючи від акб , дротів насосів та датчиків,
А які там датчики та насоси?
Ось варіант, наприклад:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Вихлоп за межі приміщення можна вивести.

Як думаєте, ок?
 
А які там датчики та насоси?
Ось варіант, наприклад:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Вихлоп за межі приміщення можна вивести.

Як думаєте, ок?
По опису все супер.А як воно насправді невідомо,поки не спробуєш...
 
По опису все супер.А як воно насправді невідомо,поки не спробуєш...
Продавець в приватних повідомленнях запевняє що для вищевказаних умов вистачить, навіть на половині потужності
 
Посилання видалено
Пара замечаний.
1) Тот девайс, что по ссылке - не "webasto". Обогреватели вебасто это де-факто стандарт отопления в фурах в США и еще никто из тракеров на них не жаловался :) Но то что на ссылке - не оригинальный вебасто а что-то самодельное. Поэтому как оно будет работать никто не знает. И какие "киловатты" выдает машинка: китайские, марсианские или еще какие - опять же ХЗ.

2) 4 кВт обогревателя достаточно чтобы обогреть кабину со спальником, 8 кВт - 20м2 комнату-сарай. Те 70м2, которые в объявлении, можно будет обогреть только если они будут утеплены.

3) Я бы спросил расход соляра и от этого отталкивался при вычислении реальной мощности: 8 кВт Вебасто жрет где-то 0,6л/ч на полной мощности. Кустарная самоделка однозначно будет работать чуть хуже, поэтому для 8 кВт я бы ожидал 0,7-0,8л/час расхода, ни и в половину меньше при половинной мощности. Если продавец скажет тебе что эта зондермашина потребляет меньше - он или изобрел вечный двигатели или пиздит.

4) Есть бензиновые обогреватели - их не бери если хочешь жить, они более пожароопасны.

UPD: судя по коробке это Посилання видалено

1698419565338.png


Они идут в 5кВт и 8кВт вариантах, отзывы вроде ничего.
 
Останнє редагування:
А які там датчики та насоси?
Ось варіант, наприклад:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Вихлоп за межі приміщення можна вивести.

Як думаєте, ок?
Вебасто, якщо справжній - нормальна контора.
 
Пара замечаний.
1) Тот девайс, что по ссылке - не "webasto". Обогреватели вебасто это де-факто стандарт отопления в фурах в США и еще никто из тракеров на них не жаловался :) Но то что на ссылке - не оригинальный вебасто а что-то самодельное. Поэтому как оно будет работать никто не знает. И какие "киловатты" выдает машинка: китайские, марсианские или еще какие - опять же ХЗ.

2) 4 кВт обогревателя достаточно чтобы обогреть кабину со спальником, 8 кВт - 20м2 комнату-сарай. Те 70м2, которые в объявлении, можно будет обогреть только если они будут утеплены.

3) Я бы спросил расход соляра и от этого отталкивался при вычислении реальной мощности: 8 кВт Вебасто жрет где-то 0,6л/ч на полной мощности. Кустарная самоделка однозначно будет работать чуть хуже, поэтому для 8 кВт я бы ожидал 0,7-0,8л/час расхода, ни и в половину меньше при половинной мощности. Если продавец скажет тебе что эта зондермашина потребляет меньше - он или изобрел вечный двигатели или пиздит.

4) Есть бензиновые обогреватели - их не бери если хочешь жить, они более пожароопасны.

UPD: судя по коробке это Посилання видалено

Они идут в 5кВт и 8кВт вариантах, отзывы вроде ничего.
Да, webasto там в названии прилеплено, чтобы в поиске находили. Хитромудни-продавцы так делают, когда хотят толкнуть что-то небрендовое.

На одной из картинок видно, что это VEVOR, вы правильно нашли:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Опять же - НЕ ФАКТ, что приедет именно VEVOR, таких продавцов нужно ебать во все дышла и только с постоплатой или OLX-доставкой, а то всучат китаезу с наклейкой абибас.
 
Есть автономки укр. производства, которые устанавливают в автобусы. Мокрые, где теплоноситель тосол и сухие на воздухе.
Делает Сферос-Електрон во Львове.
Консультировали люди, которые обслуживают автобусы
 
А що як по виплатам?
Премію за вересень отримали? Ми - досі ніт(
Довольствіє прийшло з рекордним запізненням, 20 жовтня.
 
Нам две премии уже задерживают.
 
А що як по виплатам?
Премію за вересень отримали? Ми - досі ніт(
Довольствіє прийшло з рекордним запізненням, 20 жовтня.
А там ще й рапорти писали не на весь місяць, а по 28ме. Так що, скоріше, і не усе прийде.
 
дивився обзори на ці Вебасто - таке собі - возня зайва.
я користувався от таким (за таку ціну в них немає балона в комплекті):
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Приміщення доведеться провітрювати періодично. Але є вагомий плюс - до балону таганок можна підключити і готувати їжу.
На ваші 28-30 квадратів вистачить з головою)
Газ має властивість закінчуватися, і на заправку далеченько їхати з наших єбєнєй. А солярки у нас хоч залийся

Ну і ще один важливий момент: в наших всратих буханках обігрів салону не працює. Взагалі. А їздимо ми в них часто, і на чималі відстані. Інколи і ламаємося в дорозі.
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу